ورزشی

پیروزی استقلال مقابل هوادار در دیدار دوستانه

استقلال در یک بازی دوستانه 3 بر یک هواداران را شکست داد.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز ، در بازی مقدماتی بین استقلال و هواداران ، این مسابقه با پیروزی 3 بر یک بلوز به پایان رسید.

در این بازی استقلال با حسین پورحمیدی ، فرشید باقری ، عرفان روحانی ، سیاوش یزدانی ، رضا آذری ، امیرحسین کارگر ، علی دشتی ، ارسلان مطهری ، زکریا مرادی ، هروه طاهرخا و شاه بازی کرد.

همچنین در تیم پشتیبانی بازیکنانی مانند علی مسلم زاده ، جهانبخش طاهر ، امیرحسین صالحی ، سجاد دانایی ، امیر محمد پناهی ، سینا اسدبیگی ، وحید امانی ، صادق رضانیا ، امیرحسین فشنگچی ، مهدی عبدی و حمید کاظمی حضور دارند.

اولین گل مسابقه توسط تیم هواداران به ثمر رسید. در دقیقه 5 ، توپ از سمت راست توسط دروازه عبدی ارسال شد تا هواداران بتوانند گل اول مسابقه را به ثمر برساند.

در دقيقهی 13 بازی ، Zakaria Moradi با شوت خطرناك خودش تیمش رو در آستانه ی مساوی قرار داد اما ضربش با بدشانسی با اختلاف اندک از کنار دروازه عبور کرد.

در نیمه دوم ، استقلال گل دوم را به ثمر رساند. اعلام ضربه پنالتی به نفع استقلال در دقیقه 50 با یک گل توسط فرشید باقری به گل دوم آبی ها تبدیل شد تا استقلال بتواند دو بر صفر از حریف خود باشد.

استقلال در دقیقه 60 ترکیب را تغییر داد و با بازیکنانی چون سید حسین حسینی ، ورا غفوری ، عارف غلامی ، سینا خادم پور ، مهدی قائدی ، مرتضی تبریزی ، روزبه چشمی ، عظیم گوک ، آرش رضاووند ، علی کریمی و ماسیمی وارد زمین شد. .

آبی ها در دقایق آخر گل سوم را به ثمر رساندند و شوت عالی تبریزی در دقیقه 89 در پشت محوطه جریمه تیم هواداران به گل سوم بلوز تبدیل شد ، بنابراین استقلال بازی را با نتیجه سه بر یک به پیروزی رساند.

از طرف دیگر استقلال و محسن کریمی و داریوش شجاعیان منحصراً تمرین کردند.

سرمربی استقلال ، فرهاد مجیدی این دیدار را از غرفه ها بازی مقابل گلدن طلایی دانست و مجید نامجو موتلاق و صالح مصطفوی نکات فنی بازیکنان را در طول بازی برجسته کردند.

دکتر امین نوروزی دستیار پزشکی باشگاه استقلال در میانه مسابقه در صحنه حاضر شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا