ورزشی

پیشتازی اردکان در قهرمانی دوومیدانی نوجوانان و جوانان دختر کشور

اولین دوره سومین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی کشور نونهالان و جوانان رده سنی دختران با معرفی برترین بازیکنان به پایان رسید.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، در پایان اولین مرحله از سومین دوره مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی جوانان و نوجوانان دختر که در روزهای 25 و 26 تیرماه برگزار شد، تیم چادرمل اردکان با 310 امتیاز به برتری رسید. .

تیم های پلیمر خلیج فارس خرم آباد با 234 امتیاز و آکادمی گلغر سیرجان با 179 امتیاز مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

ورزشکاران شرکت کننده در این مسابقات در پایان روز دوم موفق به شکستن سه رکورد کشوری و نه رکورد باشگاهی شدند.

ساناز امیری پور در 100 متر، فاطمه عیدیان در 400 متر و 400 متر با مانع، مانا حسینی در پرتاب نیزه، زهرا عرباسمتی در پرتاب چکش و زهرا افشاری در 5000 متر رکورد باشگاه جوانان را شکستند.

الناز موسایی در رشته هفت گانه رکورد ملی جوانان را شکست و فاطمه امبی زاده نیز در همین ماده رکورد قبلی جوانان را شکست.

تیم چادرملو در امدادی 4×100 متر و پلیمر خلیج فارس در امدادی 4×400 متر رکورد ملی و باشگاهی این رشته را بهبود بخشیدند. را

نتایج این مسابقات به شرح زیر است:

100 متر

ساناز امیری پور 12.17 ثانیه

دلانیا بیگمجانی 12.41 ثانیه

ملینا اسماعیلی 12.65 ثانیه

200 متر

ساناز امیری پور 25.01 ثانیه

ملینا اسماعیلی 25.40 ثانیه

دلانیا بیگمجانی 25.65 ثانیه

400 متر

نازنین فاطمه عیدیان 56.75 ثانیه

ثمین جعفرزاده 58.07 ثانیه

زینب گلابکار 59.43 ثانیه

800 متر

مینا ناصری 2:27.39 دقیقه

فاطمه حسینخانی 2:28.53 دقیقه

پریسا امینی 2:29.35 دقیقه

100 متر با مانع

صدف آقاجانی 15.10 ثانیه

فاطمه ادبی 15.18 ثانیه

دنیایی از انتظارات، 15.44 ثانیه

400 متر با مانع

نازنین فاطمه عیدیان 1:01.97 دقیقه

ثمین جعفرزاده 1:01.99 دقیقه

غزل گامار 1:09.60 دقیقه

1500 متر

ستایش امینی 5:03.18 دقیقه

مینا ناصری 5:10.87 دقیقه

یلدا کلهر 5:12.88 دقیقه

3000 متر

حدیث رئوف، 10:36.88 دقیقه

فاطمه سیما شادکام 10:50.76 دقیقه

زهرا افشاریان 11:14.42 دقیقه

5000 متر

زهرا افشاریان 19:36.53 دقیقه

یگانه کریم 20:37.45 دقیقه

شوفه داوری 21:05.24 دقیقه

3000 متر موانع

فاطمه سیما شادکام 11:37.51 دقیقه

حدیث رئوف، 12:00.37 دقیقه

مژده وزیری 12:46.32 دقیقه

10000 متر پیاده روی

نسا نجاری ساعت 1:09.30 بامداد

پوسته اژدر، 1:18.07 ساعت

پرش بلند

عسل علی قلی 1.64 متر

مائده مطهری 1.61 متر

سارا ماهینی 1.61 متر

پرش بلند

سارینا ساعدی 5.70 متر

نجمه خرمالی 5.51 متر

زهرا حفضی 5.41 متر

پرش سه گام

سارینا ساعدی 12.44 متر

زهرا حفضی 12.05 متر

سلما سلطانی 11.36 متر

پرش با نیزه

فاطمه خدایی 3.20 متر

یسنا بهمردی 2.80 متر

ستایش محمدپور 2.80 متر

وزنه انداختن

ملینا ملکرضایی 12.44 متر

زهرا بختیاری 12.04 متر

تینا خسروشیری 11.85 متر

نیزه

مانا حسینی 39.09 متر

زهرا نجفی 37.57 متر

الهام قطوری 31.72 متر

پرتاب چکش

زهرا عربستمی 55.63 متر

ملیکا نوروزی 52.79 متر

مائده مومنی 51.11 متر

پرتاب دیسک

زهرا نجفی 43.87 متر

مهشید عادل 40.81 متر

مریم بوشاسپ 35.80 متر

4 در رله 100 متر

چادرملو اردکان 47.56 ثانیه

پلیمر خلیج فارس 48.76 ثانیه

گلگرسیرجان 50.46 ثانیه

نقش برجسته 4 در 400 متر

پلیمر خلیج فارس ساعت 4:06.30 دقیقه

چالدرملو اردکان 4:07.84 دقیقه

گلگرسیرجان 4:12.35 دقیقه

هفت

فاطمه امنی زاده 4770 امتیاز

صدف آقاجانی 4753 امتیاز

صبا خراسانی 4383 امتیاز

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا