پیشرفت پروژه ساحل‌سازی در بوشهر مطلوب است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

بوشهر

به گزارش خبرنگار آنلاین، حسین حیدری پنج شنبه شب در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این پروژه با اعتبار اولیه بالغ بر ۲۱٢ میلیارد ریال یکی از پروژه‌های شاخص شهرداری بندر بوشهر در سال جاری محسوب می‌شود، افزود: مساحت این پروژه حدود ۴ هکتار شامل محوطه‌سازی، احداث ساختمان نگهبانی، سرویس بهداشتی، تأمین زمین ورزشی، نمازخانه و… است که بنا بر زمانبندی پروژه در سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

شهردار بوشهر ادامه داد: این پروژه پس از آزادسازی زمین‌های حریم شصت متری دریا در محدوده حدفاصل پارک‌های شغاب و دانشجو به‌منظور استفاده شهروندان از فضاهای تفریحی ورزشی ساحل در دست اجرا است.

وی تاکید کرد: پروژه احداث راه دسترسی از پارک شغاب به پارک دانشجو با نظارت دقیق و رعایت بهترین استانداردهای مهندسی پیش می‌رود که امیدواریم با اتمام این پروژه، امکانات رفاهی بیشتری برای شهروندان فراهم شود.

حیدری با بیان اینکه شهرداری بوشهر متعهد است با اجرای پروژه‌های مشابه، به بهبود زیرساخت‌های شهری و رفاه عمومی کمک کند، خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود که این پروژه در مدت‌زمان تعیین شده به بهره‌برداری برسد و مسیر جدیدی برای تردد شهروندان بین پارک شغاب و پارک دانشجو فراهم شود.

دکمه بازگشت به بالا