ورزشی

پیشنهاد باورنکردنی عربستانی‌ها به رونالدو

پیشنهاد باورنکردنی عربستان به رونالدو

یک باشگاه عربستانی پیشنهاد وسوسه انگیزی را به این فوق ستاره 37 ساله ارائه کرد تا رونالدو را به خدمت بگیرد.

به گزارش خبرگزاری برن، کریستیانو رونالدو که ظاهرا آماده جدایی از منچستریونایتد است، پیشنهادی وسوسه انگیز از یک باشگاه عربستانی که نامش فاش نشده است، دریافت کرده است. رونالدو که مورد توجه باشگاه هایی مانند بایرن مونیخ، چلسی، ناپولی و رم قرار گرفته است، ظاهرا می خواهد در لیگ قهرمانان اروپا با تیم دیگری بازی کند تا رکوردهای خود را بهبود بخشد. فوق ستاره پرتغالی شیاطین سرخ که فصل گذشته در 39 بازی 24 گل در رقابت های مختلف به ثمر رساند، یک فصل دیگر با منچستریونایتد قرارداد دارد.

به گزارش شبکه تلویزیونی “سی ان ان پرتغال”؛ منچستریونایتد از باشگاه عربستانی پیشنهادی برای جذب کریستیانو رونالدو دریافت کرده است، پیشنهادی که به برنده 5 توپ طلا 125 میلیون دلار (105 میلیون پوند) در سال پیشنهاد می دهد. بر اساس این گزارش؛ باشگاه عربستانی به رونالدو پیشنهاد داده است که دستمزد دو ساله در پیشنهاد اولیه 250 میلیون دلار (210 میلیون پوند) داشته باشد.

اگر این انتقال انجام شود، منچستریونایتد 35 میلیون دلار (30 میلیون پوند) و خورخه مندس، مدیر برنامه های رونالدو، 24 میلیون دلار (20 میلیون پوند) کمیسیون دریافت خواهد کرد.

رونالدو به دلیل مشکل خانوادگی منچستریونایتد را در تور پیش فصل تایلند همراهی نکرد و به نظر می رسد تور استرالیا را هم از دست بدهد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا