اقتصادی

چالش تصویر کشیدن عطر برایم جذاب بود

هادی مقدم‌دوست در گفت‌وگو با آنا: کارگردان فیلم سینمایی «عطرآلود» می‌گوید به تصویر کشیدن عطر‌های مختلف او را نترسانده بلکه برایش هیجان انگیز بوده است. هادی مقدم‌دوست کارگردان فیلم سینمایی «عطرآلود» در حاشیه اکران این اثر درچهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا عنوان کرد: بازخوردهای مختلفی از تماشاگران اثر گرفتیم و استقبال تاکنون خوب بوده است. وی با اشاره به اینکه همیشه مشتاق است فیلم مورد پسند مخاطب قرار بگیرد و تاثیرگذار باشد، گفت: طبعا سلیقه‌ها مختلف است و ما آن را درک می‌کنیم اما نباید فراموش کنیم که یک اثر باید برای مخاطب مفید باشد.
 
کارگردان «عطرآلود» درباره حضورش در این پروژه مطرح کرد: من پیش از این فیلم سینمایی به سراغ موضوعی که اثر بدان پرداخته است، رفته بودم و دوست داشتم در این زمینه کاری کنم. حسین حسنی نویسنده و یوسف منصوری تهیه‌کننده درباره عطر این اثر با من صحبت کردند و به این نتیجه رسیدم، طرح همان چیزی‌ست که من پیش از این به سراغش رفته و به دنبال آن بودم. در حقیقت هم موضوع به سراغم آمد و هم من آن را پیگیری کردم که در نهایت کار را با اشتیاق شروع کردم.
مقدم‌دوست در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا به تصویر کشیدن عطر‌های مختلف او را نترسانده است، خاطرنشان کرد: اینگونه چالش‌ها ترس ندارد بلکه هیجان بسیار دارد. اینکه عنصری مانند بو را باید مرئی و مشهود می‌کردیم، عجیب بود.
 
چالش تصویر کشیدن عطر برایم جذاب بود
لازم به یادآوری است، فیلم سینمایی «عطرآلود» به کارگردانی هادی مقدم‌دوست و تهیه‌کنندگی یوسف منصوری تازه‌ترین محصول سازمان سینمایی سوره است که در چهل‌ویکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر به نمایش درآمده است. انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا