ورزشی

چهار بازیکنی که باید نوکمپ را ترک کنند

بارسلونا قصد دارد فصل جدید را با تغییرات زیادی آغاز کند تا اتفاقات فصل گذشته تکرار نشود. در اواخر فصل گذشته، ژاوی شخصا با تعدادی از بازیکنان صحبت کرد و به آنها گفت که جایی در فهرست بارسا ندارند و بهتر است به دنبال باشگاه جدیدی باشند.

تقریبا یک ماه و نیم پیش این اتفاق افتاد اما از بین بازیکنانی که در لیست مازاد این مربی قرار داشتند، تنها کولمن لانگله موفق شد بارسا را ​​ترک کند و به صورت قرضی راهی تاتنهام شود.

مارتین بریتویت، اسکار مینگسا، ساموئل اومتیتی ​​و ریکی پوچ دیگر بازیکنان بارسا هستند که همچنان در این تیم حضور دارند و در تمرینات تیم حضور دارند. پیش از این یک هفته زمان می بردند تا برای این فصل باشگاه پیدا کنند اما موفق نشدند و حالا باید دوباره به تدارکات پیش فصل بروند. کادر مربیگری بارسا به هیچ وجه حاضر نیست نظر خود را در مورد این بازیکنان تغییر دهد و حالا روزنامه اسپانیایی موندو دپورتیوو مدعی شده است که بارسا به 4 بازیکن اعلام کرده که برای تور آمریکا این تیم از ترکیب خارج شده اند و باید راهی برای ترک این تیم پیدا کنند. نیوکمپ . .

این در حالی است که تصمیم نهایی برای بازیکنی مانند میرالم پیانیچ گرفته نشده است و اگرچه ژاوی با فروش او موافقت کرده است، اما شاید این بازیکن به حضور خود در بارسا ادامه دهد و این تیم را در تور آمریکا همراهی کند.

251 251

دکمه بازگشت به بالا