ورزشی

چهار فرصت طلایی برای استقلال/ آبی‌ها در چه صورتی صعود می کنند؟

طبق گزارش ها شفاف، احمد فیض کریملو گفت: صعود به کار استقلال در آسیا آسان نیست ، اما این تیم شانس خوبی برای این کار دشوار دارد. آبی ها در دوحه چهار فرصت طلایی دارند که هر یک از آنها می تواند شانس آنها را افزایش دهد. با این حال بازی اول برابر الوحده از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا باعث بالا رفتن روحیه هر دو نفره و تساوی امتیازات دو تیم می شود.

وی افزود: من نمی دانم مربیان دو تیم چقدر یکدیگر را می شناسند اما هر مربی که تیم حریف را بهتر بشناسد می تواند شرایط بیشتری را برای پیروزی تیمش فراهم کند که امیدوارم شانس استقلال را در این زمینه بیشتر کند.

پیشکسوت استقلال اظهار داشت: استقلال در طول فصل در خط دفاعی مشکل داشت و تعدادی از تغییراتی که در این خط رخ داده نیز منجر به عدم تناقض شده است ، این منطقه برای تیم ما خطرناک است و در صورت حل نشدن مشکلات می تواند به تیم آسیب برساند.

فیض کریملو در مورد انتقال آبی ها نیز گفت: بازیکنانی که در این تیم جذب شده اند عملکرد خوبی در تیم های قبلی خود داشته اند و امیدوارم در استقلال نیز موفق باشند. تنها سوال بی جواب من این است که کدام مربی براساس نظر و سلیقه مربی بنا شده و بازیکنان برای کدام سیستم استخدام می شوند.

مدافع سابق آبی ها در مورد اهمیت این انتقال اظهار داشت: این فصل بسیار مهم و تعیین کننده است و اینکه تیم های رقیب قهرمان می شوند به عملکرد مدیران آنها در حال حاضر بستگی دارد. تیمی که در تابستان خوب بسته می شود و به خوبی برای آمادگی آماده می شود ، می تواند با کسب امتیازات خوبی که در نیم فصل اول کسب می کند ، شانس قهرمانی در پایان فصل را افزایش دهد.

دکمه بازگشت به بالا