عمومی

چپ، راست یا وسط؟ – مجله تفریحی زیباروز

گلر سایپا در دفاع از خود و شیرجه گفت: “شما گفتید آنها به سمت چپ برخورد كردند ، اما شما نه شما و نه من نه چپ گفتید!”

به گزارش مجله تفریحی زیباروز ، عصر ایران وی نوشت: “در مقاله ای در همین وب سایت با عنوان” فرود فراز ، در شب نارفیقی “، نویسنده آن یادداشت همچنین به ادعای فراز کمالوند ، سرمربی تیم فوتبال سایپه ، مشکوک است که دروازه بان های آنها رفتارهای غواصی برای جلوگیری از هفت صبح به نکته جالب دیگری اشاره کرد و یادآوری می کند که وقتی داور یک ضربه پنالتی اعلام می کند و به بازیکنان یک وقفه کوتاه می دهد ، در این فاصله ، زیرا فراز کمالوند در حال حاضر دستیار فرهاد مجیدی است و به طور طبیعی با استقلال آشنا است پنالتی پنالتی ها را ارسلان مطهری دروازه بان سایپه از سمت چپ می گوید: “بنابراین شیرجه به سمت چپ برو!” او ، “او به گلزن آنها گفت كه شما به سمت چپ ضربه بزنید. “خوب بگذار وسط باشد!” این جمله دوم این بار توسط بازیکن سایپه شنیده می شود و حالا او آن را به دروازه بان خودش – کوروشو ملکی – تحویل می دهد تا به او اطلاع دهد و آگاه باشد که ارسلان مطهری چنین نیتی دارد و می خواهد مداخله کند! نتیجه این است که سایپه دروازه بان قبل از ضربه پنالتی کمی به سمت راست می رود و سپس به مرکز برمی گردد و وقتی توپ ارسلان به گل تبدیل می شود ، از م institutionسسه بلند می شود و اعتراض می کند. نگفتم چپ زدند؟ چرا شیرجه رفتی؟ بنابراین او مشکوک می شود و بقیه ماجرا را بو می کشد.

توضیح و پاسخ دروازه بان سایپه این است که ، “شما گفتید که آنها چپ را زدند ، اما شما چپ یا او را نگفتید!”

در حال حاضر ، روایت در “هفت صبح” امروز کاملاً قابل تحمل است ، که آن هم داستانی شیرین و خنده دار مانند خود روزنامه است که قابل خواندن است اما تنها هدف نقل قول نیست و می خواهم به بهانه او دو خاطره اضافه کنم.

اول اینکه ، بیشتر ما چنین تجربه ای داشته ایم. وقتی دو نفر رو در روی هم قرار می گیرند ، دو هدف چپ و راست متفاوت دارند. در سمت چپ ما در سمت راست طرف مقابل و بالعکس است. در توضیحات عکس ها ، هنگام نوشتن ، فرد سمت چپ مشخص نیست.

به همین دلیل مهندس لطف الله میثمی ، مدیرمسئول مجله ویژن و یک فعال سیاسی مشهور که طی عملی قبل از انقلاب کور شد ، چند سال پیش در روز جهانی نابینایی توصیه کرد که وقتی می خواهید یک نابینا را به به چپ یا راست بپیچید ، او نمی فهمد. چپ یا چپ خود را بگویید. بنابراین ، باید بگویید ، “دست چوب” به معنای همان دستی است که چوب سفید یا دست مخالف چوب را نگه داشته است. این گونه دیگر واضح نیست و نه چپ و نه چپ شما سرگردان است. توصیه های دقیق و عملی که گاهی اوقات جان یک شخص را نجات می دهد و برای دیگران نیز مفید است: به عنوان مثال کیف چپ و تلفن همراه چپ ؛ زیرا اگر بگوییم قصد چرخش به چپ و راست را داریم ، او باید به راست بپیچد و می تواند در چاله ای بیفتد یا آسیب ببیند. گرچه مشخص است منظور از چوب یا جلوی چوب چیست.

جلد دوم یادآور یکی از مشهورترین مجلات مجله گل آق است که از حسن حبیبی به جای هاشمی رفسانیانی به جای هاشمی رفسانیانی به عنوان معاون اول رئیس جمهور و گاهی برادر وی دکتر رضا خاتمی به جای سید محمد خاتمی در دوره اصلاحات استفاده می کرد. . در آن کاریکاتور بسیار معروفی که چندین بار منتشر شده است ، رضا خاتمی – که پزشک است – از بیمار می خواهد که آمپول را چپ یا راست نگه دارد و بیمار جواب نوشته گل آقا را می دهد و ما نمی نویسیم!

هدف این است که چپ و راست و تفاوت بین دو دیدگاه ماجراهای جالبی دارند و یکی از آنها کشف در سریال پلیس “ردپاها” ساخته کیومرث پوراحمد است ، وقتی کارآگاه با دیدن متهم سمت راست راز را فهمید . در صورت در آینه قرار دهید ، سمت چپ! »

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا