عمومی

کارگاه‌های بصیرت‌افزایی در دانشگاه‌ها و مدارس بوشهر تشکیل شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، احمد محمدی زاده یکشنبه شب در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر اظهار داشت: دشمنان همواره در حال برنامه ریزی و توطئه علیه ایران اسلامی هستند و به اشکال مختلف دشمنی می کنند.

وی با اشاره به روند خصومت ها علیه نظام جمهوری اسلامی ایران، با اشاره به اینکه از بحران های امنیتی با تشکیل گروهک ها گرفته تا خونریزی و جنگ فرهنگی، افزود: جنگ اقتصادی و تهاجم فرهنگی از دیگر توطئه های دشمن است.

استاندار بوشهر با اشاره به اعمال تحریم های جنگ اقتصادی تصریح کرد: در مقابله با جنگ اقتصادی دشمن اقدامات مهمی انجام شده و صنعت، کارگاه های ساختمانی و شرکت های دانش بنیان فعال شده و اتفاقات امیدوارکننده ای رخ داده است.

محمدی زاده افزود: امروز با اجرای طرح های مختلف امید به استقلال اقتصادی در چهره و ذهن دست اندرکاران اقتصاد به وضوح دیده می شود.

وی با تاکید بر اینکه در گام اول باید جلوی دشمن را گرفت، افزود: امروز با توطئه بزرگ دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی مواجه هستیم و همه دلسوزان این نظام باید برای مقابله با دشمن در خط مقدم انقلاب باشند.

استاندار بوشهر مدیریت حوزه سیاسی و امنیتی توسط نیروهای انتظامی، امنیتی، سپاه، بسیج و اطلاعات را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: حوزه رسانه، فضای مجازی و کارهای فرهنگی باید برای مدیریت دقیق برنامه ریزی شود.

محمدی زاده جبهه هجمه امروز دشمن را در مدارس، دبیرستان ها، هنرستان ها و دانشگاه ها دانست و خاطرنشان کرد: باید به کمک این نهادها برویم زیرا دشمن بین ما و فرزندان جامعه مداخله کرده است.

وی با تاکید بر ضرورت تشکیل کارگروه ارتقای بصیرت سیاسی در دانشگاه ها گفت: برای اینکه دانشجویان در لشکر دشمن قرار نگیرند باید با برنامه ریزی درست با آنها صحبت کرد و به حرف های آنها گوش داد.

استاندار بوشهر بر ایجاد کارگاه های شفاف سازی و بصیرت افزایی در دانشگاه ها و مدارس تاکید کرد و گفت: کمک به دانشگاه ها به ویژه در حوزه های دانشجویی و خوابگاه ها و آموزش در مدارس متوسطه و هنرستان ها ضروری است.

محمدی زاده تصریح کرد: اگر با روحیه وحدت و همدلی پیش برویم، مطمئناً پیروز اصلی این نبرد انقلاب اسلامی و بازنده آن دشمن خواهد بود.

دکمه بازگشت به بالا