کاش پدر و مادر علی دایی پسران فوتبالیست دیگری هم داشتند!

علی دایی |فوتبال

آفتاب‌‌نیوز :

تیم ملی فوتبال ایران اوایل خرداد سال ۱۳۹۱ خود را آماده حضور در مرحله دوم پیکار‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۴ می‌کرد و به همین خاطر در استانبول اردوی تدارکاتی زده بود.

به گزارش خبرورزشی، کارلوس کیروش سرمربی وقت تیم ملی طی مصاحبه‌ای که دهم خرداد آن سال منتشر شد، با تمجید از علی دایی، در پاسخ به سوالی که به نظر می‌رسد تیم ملی بعد از بازنشستگی این اسطوره هنوز در خط حمله خود یک تمام‌کننده تمام‌عیار ندارد، لبخندی زد و گفت:‌ای کاش پدر و مادر علی دایی یک پسر فوتبالیست دیگر هم داشتند!

همانطور که‌ای کاش خانواده پله هم یک پسر فوتبالیست دیگر داشتند. البته واقعیت امر این است که نباید منتظر حضور یک علی دایی یا پله دیگر باشیم؛ این بازیکنان فوق‌العاده شایسته احترام هستند و در زمان خود زحمت زیادی برای فوتبال کشورشان کشیده‌اند، ولی بزرگترین اشتباه فوتبال ایران این است که در گذشته بماند. شما باید همان کاری را بکنید که ما در پرتغال انجام دادیم.

شما باید بازیکنان جدید بسازید. ما سال‌ها منتظر یک اوزه بیو جدید بودیم و این اشتباه را آن‌قدر تکرار کردیم تا اینک‌ه فهمیدیم باید تلاش کنیم تا امثال فیگو و کریس رونالدو بسازیم.

 

دکمه بازگشت به بالا