حوادث

کشف ۱۲۰میلیارد انواع کالا و ارز قاچاق طی هفته گذشته در کشور

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف انواع کالاهای قاچاق به ارزش تقریبی 120 میلیارد ریال در کشور در هفته گذشته خبر داد.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز ، سردار محمدرضا مقیمی بیانیه: با تشکر از اقدامات تخصصی و تلاش مستمر افسران پلیس در مبارزه با قاچاق کالا و ارز طی هفته گذشته ، انواع کالاهای قاچاق از جمله سوخت ، تلفن همراه ، اتومبیل های لوکس خارجی ، لوازم خانگی ، پارچه های خارجی ، آجیل ، ارز ، گاو سبک ، مقادیر می توان به کالاهای ممنوع و ارز در کشور توجه کرد.

وی افزود: مأموران پلیس علیه قاچاق و ضد ارز در استان های جنوبی ، 294 گوسفند گوسفندی قاچاق و ضد قاچاق و ضد پلیس در فرودگاه های کشور ضمن کنترل مسافران خروج هشت مسافر از ارزهای مختلف و طلا به ارزش بیش از 65 میلیارد ریال .

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش کل کالاهای کشف شده و ارز را حدود 120 میلیارد ریال تخمین زدند ، توضیح داد: در این رابطه هشت متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شدند.

وی با اشاره به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر مبارزه با قاچاق کالا گفت: در زمینه قاچاق کالا و ارز ، برخورد قاطع با دانه های درشت همچنان در دستور کار این پلیس قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس ، مقیمی سرانجام از هموطنان خود خواست تا قاچاق کالا و ارز را به مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش دهند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا