عمومی

کمک به شهرهای بدون سینما

بر اساس پایگاه خبری ،

معاون وزیر ساخت و ساز از پرداخت 500 میلیون تومان وام به شهرهای فاقد سینما و تئاتر خبر داد و اظهار داشت: در تفاهم نامه ای که با وزارت فرهنگ و ارشاد منعقد شده است ، این وزارتخانه 700 میلیون تومان به این شهرها پرداخت می کند.

مهدی جمال نژاد در جمع مسئولان ، کارمندان شهرداری های چرام ، لنده ، کهگیلویه و بهمئی با بیان اینکه مکانیزه سازی شهرداری های سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی فراهم شده است گفت: کهگیلویه و بویراحمد سومین استان محرومی است که باید فوراً ماشین آلات مخصوص خود را داشته باشد و از نظر تجهیزات مجهز باشد .

وی با اشاره به اینکه در تفاهم نامه ساماندهی شهرداری ها که با فرمانداری کهگیلویه و بویراحمد منعقد شد ، ماشین آلات مورد نیاز شهرداری های این استان خریداری می شود ، افزود: یک سوم شهرداری های استان پرداخت می شود.

معاون وزیر ساختمان افزود: تسهیلات ویژه با درصد کمی نیز به پروژه های درآمدزای شهرداری های این استان اختصاص یافته است.

معاون وزیر ساخت و ساز گفت: سازمان شهرداری به پروژه های عمرانی شهرداری که تا پایان دوره شورا عملیاتی می شوند ، کمک رایگان می کند.

وی با بیان اینکه سازمان شهرداری از طرح توسعه فضای سبز در شهرها حمایت می کند ، ادامه داد: طبق تفاهم نامه با سازمان جنگل ها ، ما از طرح توسعه فضای سبز حمایت می کنیم.

دکمه بازگشت به بالا