حوادث

کولاک برف در گردنه‌های چری و شاه منصوری کوهرنگ /آغاز فعالیت مدارس با تاخیر

آفتاب‌‌نیوز :

امین قوامی با اشاره به اینکه بارش برف در گردنه‌های چری و شاه منصوری تردد را با اختلال مواجه کرده است افزود: عملیات برف‌روبی از سوی نیرو‌های راهداری در تمامی گردنه‌های چهارمحال و بختیاری در حال انجام است.

وی اظهار داشت: در زمان حاضر در بیشتر گردنه‌های استان چهارمحال و بختیاری از جمله گردنه‌های چری، شاه منصوری، مله، گوشنگلی و دالورا بارش برف و باران گزارش شده است.

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری بیان کرد: در برخی از گردنه‌ها بارش برف بین ۱۰ تا ۱۵ سانتی‌متر به زمین نشسته است.

قوامی یادآور شد: همچنین تاکنون ۵۱۰ تن عملیات شن و نمک پاشی از سوی نیرو‌های راهداری استان انجام شده و این کار ادامه دارد.

وی کمک به ۲۱۷ خودرو درگیر برف، اسکان ۲۰ مسافر، برف‌روبی یک هزار و ۸۷۰ کیلومتر باند رفت و برگشت را از جمله اقدامات انجام شده از سوی نیرو‌های راهداری چهارمحال و بختیاری اعلام کرد.

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری با توجه به لغزندگی جاده‌ها از رانندگان خواست هنگام گذر از گردنه‌ها و مناطق برف‌گیر چهارمحال و بختیاری از زنجیر چرخ و تجهیزات لازم استفاده کنند.

قوامی از همه هم استانی‌ها درخواست کرد: توصیه‌های راهداری را جدی گرفته و از سفر‌های غیر ضروری پرهیز کنند.

وی تاکید کرد: راهداران به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی در تمامی مسیر‌های استان هستند و تلفن ۱۴۱ آماده پاسخگویی است.

به گزارش ایرنا، هم‌اکنون تمام ۴۵۰ نیروی انسانی راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری با ۳۰۰ دستگاه انواع ماشین‌آلات سبک، نیمه‌سنگین و سنگین در ۴۲ راهدارخانه استان مستقر و مشغول خدمات‌رسانی هستند.

کولاک برف در گردنه‌های چری و شاه منصوری کوهرنگ /آغاز فعالیت مدارس با تاخیر

تیم تحریریه حوادث

نویسنده حوادثی هستم که تمامی طیف رویدادها را پوشش می‌دهم. از اخبار سیاسی تا رویدادهای فرهنگی و ورزشی، همه را با اهمیت برابر می‌شمارم.
دکمه بازگشت به بالا