اقتصادی

گروه «جهادی شهدا» دو سال متوالی گروه جهادی برتر شد

در جشنواره سالانه مالک اشتر ؛ امروز جشنواره سالانه مالک اشتر برگزار شد و از گروه‌های جهادی برتر توسط سردار ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدای استان تهران تقدیر شد. به گزارش خبرنگار حماسه و مقاومت خبرگزاری آنا، امروز پنجشنبه مورخ ۲۰ بهمن‌ماه ۱۴۰۱ در سالن جنگوری سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) جشنواره سالانه مالک اشتر برگزار شد و از گروه‌های جهادی برتر توسط سردار ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدای استان تهران تقدیر شد.
بر اساس این گزارش، سردار ذوالقدر ضمن تقدیر از فگروه‌جهادی خواستار ترویج فرهنگ جهاد و جهادگری شد، این جشنواره هرسال برگزار می‌شود و از فعالیت‌های گروه‌های جهادی استان تهران تقدیر می‌شود.م
این گزارش اضافه می‌کند، به خاطر شرایط کرونایی سال ۹۹ و ۱۴۰۰ این جشنواره برگزار نشد و امسال در سال ۱۴۰۱ از برگزیده‌های سال ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ تقدیر به عمل آمد.
گروه «جهادی شهدا» دو سال متوالی گروه جهادی برتر شد
گروه جهادی شهدا که از سال ۹۵ بصورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرده است و در زمینه‌های مختلف در مناطق محروم به محرومیت‌زدایی مشغول است در این جشنواره در سال‌های ۹۹ و ۱۴۰۰ برگزیده جشنواره مالک اشتر شد و از این گروه تقدیر به عمل آمد.
محسن اسماعیلی مسئول این گروه جهادی در این خصوص گفت: شکر خدا با تلاش‌ها و کوشش بچه‌های گروه به این موفقیت دست پیدا کردیم و اینجا جا دارد از خیرین عزیز نیز تشکر کنم که ما را در این امر خطیر تنها نگذاشتن گروه جهادی شهدا در پویش‌های:
عهد خدمت (عمرانی)، ساخت سرویس بهداشتی و حمام و منزل مسکونی، تهیه جهیزیه، توزیع بسته‌های ارزاق،  توزیع بن نان، آب‌رسانی به روستاها، اطعام، عمل چشم آب‌مروارید، تهیه عینک، تهیه لوازم‌التحریر، تهیه بخاری برای مناطق محروم، تهیه کولر، ساخت مسجد، آزادی زندانیان جرائم غیرعمدمالی، تأسیس کتابخانه، توزیع کتاب، ذبح قربانی و… فعالیت می‌کند. انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا