فرهنگ و هنر

یادواره شهدای مکتب المهدی (عج) گنبدکاووس/ تجلیل از ۴ دهه کادرسازی انقلابی

مجله تفریحی زیباروز/ گلستان با حضور پرشور مردم استان گلستان اولین یادواره شهدای مکتب المهدی (عج) در گنبدکاووس برگزار شد.

امشب اولین یادواره شهدای مکتب المهدی(عج) گنبدکاووس با حضور جمعی از مسئولین عالی شهرستانی و استانی، خانواده های معظم شهدا به ویژه شهدای مجتمع فرهنگی مکتب المهدی(عج)، نمایندگان مردم گنبدکاووس در مجلس، فرماندار کلاله و خیریه گنبدکاووس گرگان، رهبر سازمان جهادکشاورزی گلستان و جمع کثیری از بزرگان این مدرسه امشب در سالن همایش مؤسسه آموزش عالی شمس گنبدکاووس برگزار شد.

امام جمعه گنبدکاووس در این مراسم با بیان لزوم تدوین تاریخ شفاهی گروه های موفق استانی که در تربیت نیروهای انقلابی سرآمد بودند، گفت: مجموعه فرهنگی مکتب المهدی (عج) را باید به عنوان الگویی برای جامعه ای معرفی کنیم که بسیاری از این گروه ها شاهد آن هستند. گروه ها.

حجت الاسلام محمود ترابی با بیان اینکه از شهردار و اعضای افتخاری شورای شهر انتظار داریم به نام شهدای این مکتب و انقلاب بزرگ خیابانی بسازند، افزود: احترام به امر به معروف و نهی از منکر.

وی در خصوص سالگرد رحلت امام خمینی(ره) و سخنرانی صبح امروز رهبر معظم انقلاب گفت: یکی از مهمترین نکاتی که امروز رهبری بر آن تاکید کردند این است که نباید مردم را وارد و خارج کنیم. .

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، مجموعه فرهنگی مکتب المهدی (عج) در سال 1359 با جمع کثیری از جوانان حزب الله گنبدکاووس به صورت خودجوش ایجاد شد که علاوه بر تربیت نیروهای جوان، مؤمن و انقلابی بیش از 10 شهید نیز تقدیم کردند. به انقلاب اسلامی

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا