عمومی

یادی از پیرمرد کتابفروش و درخواستی از زمامداران نشر و شهر

عشق کتاب, من وجود دارد, بیش از حد, در کتاب من است. آن روزها پاتوق صفحه اصلی فروشگاه آخرین به ویژه کتاب های مذهبی در خیابان حاج نایب, بود, که, در حالی که آن را پر از مغازه های کوچک و بزرگ بود که دم درب مغازه کتاب شده بود مرتب شده اند. حتی اگر شیروان و زیر پله یک کتاب ارزش جایگاه خود را در, شما ممکن است این فرصت را از مشکلات ورق بزنی و را انتخاب کنید.

من باید در این پادشاهان به سرگردان دور معمولا با پشت I. اما یکی از مغازه ها که شما مکرر چندی پیش همه سر به دست کشیدن از فروشگاه مرتضوی و یا با توجه به نام واقعی او: “المکتبه المرتضویه لاحیاء الآثار الجعفریه قرن”. به منظور دستیابی به این فروشگاه باید وارد عبور به صفحه نمایش بزرگ بنابراین شما می توانید به بالا و پایین پله ها و هدر رفته توسط انتهای راهرو به سمت چپ در طبقه دوم خانه با درب نیمه باز رو به ایستد. مغازه کوچک اما پر از کتاب و البته همیشه تعدادی از این کتاب ها را در زمان تنظیم شده بود ساخته شده است.

با وارد کردن دستور العمل های که شما با ما و متبسم یخ فقط می خواستم بگم که این لب به لب با لهجه شیرین ترکی خیر مقدم گفت. در یک پیراهن سفید و تمیز یقه دفتر در شلوار خود را انداخته و مشغول مطالعه یک مشتری پیدا شده است. همان است که برای اولین بار متوجه شده اند که او گفت که او فقط یک کتابفروش نیست. خود را اهل کتاب و گریس گریس. آن را فقط به نیام و عمامه که می توانید درک کنند که تفکر و مغازه نامگذاری شد اما از سوی دیگر, و بهتر است دیگر آن است که از سوال و سپس به پیشنهاد او ممکن است آن را پیدا کرده اند.

عشق و سکوت و پرسید: چه می خواهید انجام دهید ؟ اگر شما به دنبال برای برخی از کتاب های من ارسال فوری شما را در. بحث کمی در مورد مواد تشکیل دهنده و همچنین مزایای چاپش چیز و چند کتاب با موضوع مشابه به عنوان جبهه حتی اگر شما را ترک, شما می توانید. اگر من می خواستم به قفسه های پر از کتاب به عنوان یک جایگزین وجود دارد? بنابراین مگر اینکه این کتاب جلب توجه آن است. روشنایی چشم و نه به نفع خود و برای مرد و یا زن در برابر استفاده از هر یک از این کتاب ها می توان … آن را در اختیارت تا کنون و پس از آن توضیح و ارائه نمونه از همان.

علاوه بر این همیشه آخرین انتشارات خود را دم و بازدید کنندگان خود معرفی کنید. متناسب با سن و سطح سواد و در دو طرف این توصیه ها نیز ثبت شد. این بند بر ارزش نیست و پس از آن رفتار است که کمتر از دست خالی تا او را از این فروشگاه به شما. هنوز هم تعداد کمی از کتاب های بسیاری است که باید با تشویق او از عشق من. از هشت جلد “جزئیات” آیا تا به سه مجلد محل “مجمع البحرین” طریحی و “المفردات” در پاسخ به این سوال “محاسبه روز بعد” سیدبن سوراخ و “زندگی ابدی” که یک درس اخلاق از امام محمد تقی آملی بود… .

که پیر مرد, انزال, در حال حاضر چند روز است که نزدیک به رحمت الهی است نقل مکان کرد. حجت الاسلام است “بیوک چیت چیان” بنیانگذار و مدیر انتشارات معامله است که می گویند که نود سال در همان مشی و ممشای ، آگاهی است. شاهد گفت: یکی از فرزندان و وزارت کودکان تغییر زندگی و اخلاق انسان وجود دارد و در کل او یک نماد است از کتابفروش و جانباز مدیر نشر کشور معلوم است.

کتاب بسیار خوبی است که مرحوم چیت چیان به چاپ و مشتاقانه و محکم توصیه من “به العبری فایل یکی از دوازده امام” بود دومی است که حدود چهل سال پیش است که هنوز هم مورد علاقه و دیدن من به طور مداوم. مانند مهمان ارز مولایش آن است. ان شاء الله.

آن را سخت تر برای پارچ به دوست ارجمند آقای m سفید چیان و چیز دیگری است و همه مردم فرهنگ در داخل همدردی و من امیدوارم که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شورای شهر تهران قادر به تا به حال تبدیل شدن به چهره از این نگهبانان از دین و کشور و در همان زمان حفظ بافت در آغوش حاج, معاون به عنوان یک میراث ارزشمند تاریخی و فرهنگی ابعاد فوری و عملی برای انجام این کار. نشر کمک به نیاز از کتاب های دیگر و همچنان تظاهر به ادبیات و فرهنگ این مرز وبوم است.

دکمه بازگشت به بالا