عمومی

۱۱۰ هزار واحد مسکونی درحال ساخت ویژه محرومان در کشور

بر اساس پایگاه خبری ،

محمدباقر نوبخت ، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور یکشنبه شب در حاشیه سفر به آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر 110 هزار واحد مسکونی برای اقشار آسیب پذیر در دست ساخت است که 45 هزار واحد تحویل داده شده است. دور “

وی با بیان اینکه در این سفر علاوه بر افتتاح 2 هزار واحد مسکونی برای زلزله زدگان ، 1000 واحد مسکونی روستایی به بهره برداری می رسد ، افزود: همچنین ساخت 3000 واحد مسکونی روستایی در استان از سر گرفته می شود.

نوبخت در مورد هزینه 5.1 تریلیون تن برای احیای دریاچه ارومیه گفت: از ابتدای دولت تاکنون 5.100 میلیارد تن برای احیای دریاچه ارومیه سرمایه گذاری شده است.

رئیس سازمان و بودجه کشور با این فکر که در این سفر دو روزه که با وام 1.9 تریلیون تن در حال ساخت است ، زمینه اتمام 36 پروژه زیربنایی را در استان آذربایجان غربی فراهم کرده است ، گفت: در شش ماه آینده قبل از پایان فعالیت در این پروژه ها 620 میلیارد تن وام دولتی تزریق می شود.

وی با تأکید بر لزوم برنامه ریزی برای تکمیل 22 پروژه مهم تولیدی در استان آذربایجان غربی که بخش خصوصی آن را با وام 550 میلیارد تن اجرا می کند ، گفت: “ما با تکمیل این پروژه ها تمام تلاش خود را برای تکمیل 950 شغل انجام خواهیم داد.” مردم در استان بیمه هستند.

گفتنی است معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه عصر یکشنبه برای بحث در مورد وضعیت پروژه های بازسازی دریاچه ارومیه و وضعیت اعتباری استان وارد ارومیه شد.

110،000 واحد مسکونی در حال ساخت برای فقرای کشور

دکمه بازگشت به بالا