عمومی

۱۷۵۰۰ واحد از پروژه‌های نهضت ملی مسکن زنجان در دست احداث است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، اصغر اسماعیلی، با بیان اینکه در استان زنجان بیش از ۱۷ هزار و ۵۰۰ واحد از پروژه‌های نهضت ملی مسکن در دست احداث است، گفت: از این تعداد حدود ۱۶ هزار واحد در شهر زنجان در حال اجرا است.

وی بیان داشت: پروژه‌های نهضت ملی مسکن در غرب و شرق زنجان در حال احداث است و متوسط پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها با توجه به شروع زمان ساخت متغیر است ولی به طور میانگین پیشرفت فیزیکی پروژه‌های نهضت ملی مسکن در زنجان بیش از ۳۰ تا ۴۰ درصد است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان، گفت: تلاش می‌کنیم تا پروژه‌ها در بهترین حالت و کمترین زمان ممکن به مرحله تحویل واحد برسد.

اسماعیلی تاکید کرد: (طرح پایش) پروژه‌های نهضت ملی مسکن در استان زنجان با هدف تسریع در روند اجرای پروژه‌ها از دی ماه امسال آغاز شده است.

وی گفت: هر هفته جلسه کارگروه در قالب پایش با حضور اعضای کارگروه مسکن در محل کارگاه پروژه‌های نهضت ملی مسکن و نیز سالن جلسات اداره کل برگزار می‌شود و با محوریت بررسی مشکلات و همچنین تعیین برنامه زمان بندی تحویل واحدها به متقاضیان برگزار می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان، تصریح کرد: به طور مرتب و هفتگی بازدید از پروژه‌های نهضت ملی مسکن را انجام می‌دهیم و از نزدیک روند پیشرفت پروژه‌ها و کارها را رصد می‌کنیم و تنها هدف ما زود صاحب خانه شدن مردم است و برای تحقق این مهم تمام تلاش خود را می‌کنیم.

اسماعیلی به واگذاری واحدهای نهضت ملی مسکن در استان اشاره کرد و متذکر شد: تعداد محدودی از واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن قبل از عید ۱۴۰۲ در زنجان قابل واگذاری است.

دکمه بازگشت به بالا