ورزشی

۲ بازیکن گل گهر به کرونا مبتلا شدند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهرا ، امیر قلعه نویی پنجشنبه شب در دیدار تدارکاتی تیمش مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: من می خواهم از تیم باشگاه مس رفسنجان برای خانه داری و مدیریت خوب تشکر کنم که بیشترین عشق و مهمان نوازی را فراهم کردند.

وی در مورد بازی تیمش مقابل مسا رفسنجان گفت: “ما بازی سختی در پیش داریم. مس رفسنجان تیم بسیار خوبی است که برنامه ، تاکتیک دارد و این بازی برای ما از بازی قبلی سخت تر است ، زیرا یک بازی بسته ، تاکتیکی و جذاب است و امیدوارم بازیکنان بازی قبلی را فراموش کنند.

وی افزود: امیدوارم بازیکنان ما با همان انگیزه مقابل سپاهان برابر مسا به میدان بروند تا با یک بازی خوب و منطقی به اهداف خود برسیم.

قلعه نویی در پاسخ به این س ifال که آیا همه بازیکنان خود را دارد یا خیر ، گفت: نه ، ما به دلیل مشکلاتی که با کرونا وجود دارد ، تعداد مشخصی از بازیکنان خود از جمله پورعلی و رنجبری را نداریم.

مربی گل گوهارا در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه شما باید در رفسنجان روی زمین چمن مصنوعی بازی کنید ، گفت: “اگر چمن مصنوعی استاندارد بر اساس استانداردهای AFC و FIFA باشد ، مشکلی نیست ، اما سوال من این است که کشور ما تنوع آب و هوای استان را در نظر دارد مانند کرمان نیازی به چمن مصنوعی ندارد و من تعجب می کنم.

قلعه نویی ادامه داد: در چندین مکان دیگر چمن مصنوعی وجود دارد که به کیفیت فنی تیم آسیب می رساند ، مطمئناً مربی فوتبال مس رفسنجان نیز دوست دارد روی زمین چمن طبیعی خوب بازی کند و امیدوارم ورزشگاه جدید مس زودتر راه اندازی شود.

دکمه بازگشت به بالا