عمومی

۷۶۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / مرگ ۷ نفر – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، بر اساس اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، از دوم مرداد تا امروز ۱۲ مردادماه، یک هزار و ۶۲۸ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه ویزیت شده اند که از این تعداد ۷۶۷ بیمار مبتلا به کرونا در ایران اصفهان شناسایی و 100 نفر در این مدت در مراکز درمانی بستری شدند.

در حال حاضر 531 بیمار کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که از این تعداد 58 بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

همچنین در 24 ساعت گذشته 111 بیمار بهبود یافته از کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شدند.

در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، طی ۲۴ ساعت گذشته ۷ مورد فوتی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا ثبت شد که از این تعداد ۴ نفر به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و ۳ نفر مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا هستند.

همچنین بر اساس بیانیه مطبوعاتی این موسسه از پاندمی کرونا تاکنون یک میلیون و 501 هزار و 522 بیمار تایید شده و مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده اند که از این تعداد 498 هزار و 289 بیمار مبتلا به کرونا تایید شده است.

از ابتدای این پاندمی در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، 18 هزار و 532 بیمار مشکوک و تایید شده کرونا جان خود را از دست دادند که از این تعداد 11 هزار و 739 نفر فوتی تایید شده و 6 هزار و 793 نفر مشکوک به کرونا جان خود را از دست دادند.

141 هزار و 720 بیمار بهبود یافته از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شدند.

دکمه بازگشت به بالا