استان ها

5 نفر از دانش‌آموختگان مدارس سما در کادر درمانی لاهیجان تجلیل شدند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا با تشکر. معاون صدراعظم برای آموزش و مهارت (پاکستان) دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان به منظور قدردانی از شما برای درمان این کشور در مبارزه با ویروس منحوس تاج به برگزاری مراسم جشن cellpadding اجتماعی در سالن اجتماعات مرکز فرهنگی آموزشی کمک کند.

در صورتی که پنج نفر از فارغ التحصیلان این دانشکده سمای لاهیجان است که در حال حاضر یک پزشک و یک پرستار است و در صف بهداشت مدافع شروع به خدمت با اهدا یک لوح سپاس قدردانی شد.

سرپرست این مرکز آموزش عمومی است و در حال حاضر (پاکستان) دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهيجان در این کنفرانس با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: “در جهان چند ماهی که گذشت ، این تغییرات به مبارزه با منطقه و مبارزه برابر, در پی شیوع ویروس کرونا و اهمیت کارکنان در درمان چنین هنگامی که آن را به وضوح به نظر می رسد که من نمی خواهم از این تریبون کارکنان بهداشت و درمان با تشکر از شما.”

دوچرخه ضیاظریفی

دوچرخه ضیاظریفی وضعیت مدافعان سلامت در ایران و دیگر کشورهای درگیر هستند بسیار جدی گفت: “اگر فداکاری آنها نبود شاید تعداد بیماران و مرگ و میر بسیار بیشتر از این اعداد و ارقام فعلی خواهد بود.”

او گفت: با اشاره به روزهای سخت, لحظه, تلخ, و غیره. و غیره. فشار روحی و روانی که درمان شامل آن شد و گفت: “با وجود این همه مشکل این است که جعبه های بهداشتی قهرمان در انتقال این معادل است به نبرد بالا چهار و صادقانه با تلاش به نمودار آنها را به منظور کمک به همنوعان ، و غیره. در خور ستایش و مردم ما می خواهم به قدردانی وزیر راستینشان در زمینه بهداشت و درمان است.”

رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سمای لاهیجان و سیاهکل به منظور غربالگریها و خطرپذیری جعبه درمان برای کنترل این ویروس است که منجر به آسمانیشدن مورد از ۱۲۰ نفر از پزشکان و پرستاران و کارکنان بخش بهداشت و درمان نیز گریزی و فرار و به یاد دکتر منصف استاد دانشگاه علوم پزشکی گیلان و نرگس خانعلیزاده پرستار اختصاص داده شده در بيمارستان ميلاد لاهيجان به افتخار و به عذرخواهی می کنیم و در پایان الهی افراد وجود دارد خواهد بود.

ضیاظریفی از کادر درمانی و تکمیلی و پاکستان در شعبه و همچنین از ارزش ویژه ” و “خانواده بزرگ پاکستان به کارکنان پزشکی که فارغ التحصیل از مدرسه در مرکز آموزش فرهنگ و توسعه و عزت و خالصانهترین قدردانی, با توجه به خود کار می کند.”

E. توکلی., F. ریاحینی ، مهشید ابهری خوشدل ، یک فرضعلیزاده جعبه در یک دوره دکتری. D. و جهنم سائره حقجو از دانش آموزان مدرسه های پاکستان شعبه بود که در پایان این مراسم از آنها با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

پایان پیام/4062/

دکمه بازگشت به بالا