بین الملل

ارتش رژیم صهیونیستی: وارد غزه خواهیم شد

رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی در سخنانی بر حتمی بودن حمله زمینی این رژیم به نوار غزه تاکید کرد.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، سازمان پخش رادیو تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از هرتزی هالوی رئیس ستاد این رژیم اعلام کرد که ارتش رژیم اشغالگر وارد نوار غزه خواهد شد و عملیاتی را علیه نیروهای مقاومت و جنبش حماس اجرا خواهد کرد.

هالوی افزود: حماس غافلگیری‌های زیادی را برای ما تدارک دیده است، اما ما هم آماده شده‌ایم.

در همین راستا، شامگاه شنبه ارتش رژیم صهیونیستی از اجرای تمریناتی با هدف آماده شدن برای حمله زمینی به نوار غزه خبر داد.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی در این باره گزارش داد که اعضا و نیروهای ارتش این رژیم در حال انجام آموزش‌های میدانی بر اساس برنامه‌های عملیاتی تایید شده با هدف آمادگی برای ورود زمینی به نوار غزه هستند.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نیز پنج‌شنبه از آغاز قریب‌الوقوع حمله زمینی به نوار غزه خبر داده بود.

رژیم صهیونیستی طی روزهای گذشته خواستار خروج بیش از یک میلیون ساکن شمال نوار غزه از این منطقه در راستای فراهم کردن زمینه آغاز عملیات زمینی در این باریکه شده است.

تهدیدهای رژیم صهیونیستی به حمله زمینی در غزه پاسخ مقاومت را به همراه داشته است و در همین راستا «ابو حمزه»، سخنگوی نظامی گردان‌های القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی هفته گذشته در این باره خاطرنشان کرد که مبارزان فلسطین از ورود ارتش رژیم اشغالگر به غزه استقبال می‌کنند چراکه یک جهنم وسیع را برای نیروهای آن تدارک دیده‌اند.

انتهای پیام

کارگروه خبری مقالات بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای فضایی و نجومی جهانی. با دانش در زمینه اخبار فضایی، کشف‌های نجومی و پیشرفت‌های فضانوردی، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای فضایی، اکتشافات نجومی و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و علمی، به شما دیدی جامع از تحولات فضایی و نجومی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا