افتخار مجریان استان کرمان برگزاری انتخاباتی سالم و رقابتی بود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

استان کرمان |انتخابات

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت‌الاسلام حسن علیدادی سلیمانی صبح یکشنبه در جمع فرمانداران و اعضای ستاد انتخابات استان (یازدهمین همایش ایران قوی) اظهار کرد: مولفه‌های سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت مدنظر رهبر معظم انقلاب در انتخابات بود.

وی افزود: بخشی از ماموریت استانداران و فرمانداران مربوط به انتخابات است.

علیدادی سلیمانی تصریح کرد: به عنوان فردی که از نزدیک چند انتخابات را تجربه کردم، شهادت می‌دهم که شما در انتخابات‌های سه ماه گذشته به اصول مدنظر مقام معظم رهبری کاملاً پایبند بودید.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان تاکید کرد: دشوار است که انسان نظر شخصی خود را در ماموریت محوله‌اش دخالت ندهد و از نفوذ خود استفاده نکند.

وی گفت: انتخابات گذشته مجلس و ریاست جمهوری اخیر، جزء کارنامه درخشان دوره مدیریتی مسئولان دولت آیت‌الله رئیسی است.

امام جمعه کرمان خاطرنشان کرد: با افتخار می‌توانید ادعا کنید که انتخابات سالم، با امنیت، مشارکت و رقابتی را برگزار کردید.

علیدادی سلیمانی ادامه داد: نگاه عدالت‌محوری اجازه نداد که کوچک‌ترین دخالتی به لحاظ اجرایی در ماموریت خود داشته باشید که نکته قابل تحسینی است.

وی از افتخارات جمهوری اسلامی ایران را مهندسی نبودن انتخابات آن بیان و خاطرنشان کرد: نوعاً در برگزاری انتخابات‌ها، دولت بعدی با دولتی که انتخابات را برگزار می‌کند، همسو نبوده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان تصریح کرد: نتایج انتخابات اخیر نشان داد که در امانت کامل، فردی که بیشترین رای مردمی را داشته باشد، رئیس جمهور می‌شود.

وی تاکید کرد: اما گاهی برخی داخلی‌ها به صورت ناجوانمردانه و خارجی‌ها خباثت‌آلود، اتهام مهندسی را به انتخابات می‌زنند.

علیدادی سلیمانی یادآور شد: دو نگاه اخلاص و عدالت‌محوری در بدنه اجرایی دولت و استان، مسئولان ما را امر به این می‌کند که تا لحظه آخر مسئولیت همانگونه عمل کنند که اولین روز به کار گرفتند.

وی افزود: همه باید روزی مسئولیتمان را تحویل دهیم، اما اینکه چه چیز تحویل گرفتیم، چگونه عمل کردیم و چه چیز تحویل می‌دهیم برای دنیا و آخرت ما مهم است.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان در پایان اظهار کرد: با قدرت و قاطعیت نهضت خدمت‌رسانی را که پرچمدار آن به صورت ویژه دولت شهید رئیسی است، کامل جلو ببرید.

دکمه بازگشت به بالا