فرهنگ و هنر

بازگشت «دارکوب»ها  – مجله تفریحی زیباروز

گروه تلفیقی «دارکوب» با انتشار جدیدترین تک قطعه خود، بار دیگر فعالیت‌های حرفه‌ای خود را از سر خواهد گرفت. 

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، همایون نصیری سرپرست گروه تلفیقی «دارکوب» با بیان این موضوع گفت: دارکوب یکی از قدیمی‌ترین گروه تلفیقی در ایران است که سال‌هاست فعالیت‌های خود را آغاز کرده و در طول این سال‌ها بالا و پایین‌های مختلفی را از سرگذرانده است.

این نوازنده افزود: بعد از وقفه‌ای چند ساله، اواخر همین هفته جدیدترین اثر تصویری «دارکوب» به نام «تندیسی از سراب» که بازخوانی یکی از آثار قبلی ماست را منتشر خواهیم کرد که باز هم آنلاین و امضای «دارکوب» را دارد و تلاش کرده‌ایم وجه هنری این اثر در شان مخاطبان این روزهای موسیقی باشد.

روزبه بمانی ترانه این اثر را سروده و «امیر سامان شیخ» خواننده جدید گروه «دارکوب» است. همایون نصیری، دارا دارایی، مسعود همایونی، آرش پژند مقدم، صمد طالقانی، هومن نامداری، آرین ملکیان، سینا پرتوی، ساسان هاشمی، مجید برومند و… در اثر تصویری جدید دارکوب هنرنمایی کرده‌اند. 

گروه «دارکوب» تجربیات زیادی را در سال‌های اخیر داشته و شاید کنسرت ۱۰ سالگی «دارکوب» که چند سال قبل برگزار شد، مهم‌ترین اجرای زنده این گروه بود که چهره‌هایی چون علیرضا عصار، امید حاجیلی، حامد بهداد، رضا کولغانی و… به عنوان خواننده در این کنسرت به اجرای برنامه پرداختند.

«دارکوب» خواننده‌های دیگری هم در سال‌های اخیر داشته و علی زندوکیلی و روزبه بمانی نیز آثاری را در قالب این گروه خوانده‌اند.

پس از انتشار اثر جدید گروه، کنسرت بزرگ دارکوب این بار باز هم با غافلگیری‌های جدید در تهران روی صحنه خواهد رفت. 

انتهای پیام 

تیم تحریریه علوم هنری

با قلمم، صداها و حس‌های هنر و فرهنگ را به شکلی جادویی ترسیم می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا