عمومیکسب و کار ایرانی

با شلوار لی چی بپوشیم زنانه؟

لباس های جین به این دلیل که هیچ وقت از مد نمی افتند، از آن دسته لباس هایی هستند که در بین افراد مختلف در همه گروه های سنی طرفداران زیادی دارند. شلوار جین زنانه یکی از است که هم با لباس های تیره و هم با لباس های روشن به راحتی ست می شود. در این مطلب به شما خواهیم گفت که با شلوار جین زنانه چه پیراهنی بپوشید تا یک استایل خاص و زیبا داشته باشید

شاید یکی از دلایلی که باعث می ‌شود شلوار جین طرفداران زیادی داشته باشد این است که امروزه هم می ‌توان آن را برای مهمانی ‌های دوستانه در نظر گرفت و هم گزینه راحت و خوبی است برای این که هنگام رفتن به محل کار، دانشگاه یا خرید آن را بپوشید. یکی دیگر از دلایلی که ما را برای تشویق می کند این است که می توان آن را با طیف زیادی از تی ‌شرت ‌ها، پیراهن‌ ها، کفش‌ ها و کیف‌ ها ست کرد. اما این قضیه همانطور که یک مزیت محسوب می شود، گاهی کار را سخت می کند. زیرا این تصورکه شلوار جین با بیشتر لباس ها ترکیب خوبی می سازد، ممکن است ما را به اشتباه بیندازد و نتیجه چیزی نباشد جز ظاهری بدون هماهنگی.

استایل با شلوار جین جذب |استایل با شلوار جین راسته

نحوه ست کردن لباس جین با انواع پیراهن

دخترانه و غیررسمی:

شلوار جین همراه با یک تاپ یا تی ‌شرت ساده با رنگ ‌های شاد یا طرح های گرافیکی روی آن برای دخترانی که در سنین نوجوانی یا سال های ابتدایی دوره جوانی هستند می تواند انتخاب خوبی باشد. همچنین این افراد می توانند از نیز برای یک مهمانی دوستانه و صمیمی استفاده کنند. پیشنهاد ما با شما این است که یک بار با خرید برند adl ترکیه استایل جدیدی برای خود ست کنید.
با این که استفاده از رنگ های مختلف در پوششی که برای اینگونه مراسم در نظر می گیرید ظاهر زیبایی به شما خواهد داد، اما بهتر است لباس هایی که به کار می برید نهایتاً در سه رنگ باشد و اجازه ندهید رنگ های مختلف به شما ظاهر شلخته‌ و نا زیبایی بدهد.

شیک و مجلسی:

بهتر است برای مهمانی‌ های رسمی از شلوارهای پارچه‌ای استفاده کنید اما اگر اصرار دارید شلوار جین بپوشید می توانید آن را با یک تاپ رسمی و غیر اسپرت که روی آن گلدوزی شده یا پولک و نگین کار شده باشد، ست کنید. نکته ای که باید به آن دقت داشته باشید این است که برخلاف مهمانی دوستانه، در اینجا بهتر است لباس هایی با رنگ های شاد را کنار گذاشته و از لباسی با رنگ های تیره یا خنثی استفاده کنید. برای انتخاب یک ظاهر کلاسیک ‌تر می توانید از یا سه‌ ربع و یک کمربند هم استفاده کنید

.
انتخاب و به ویژه یک گردن ‌بند بلند نیز می تواند لباس شما را از حالت غیر رسمی درآورده و به آن جلوه خاصی ببخشد. برای تکمیل این ترکیب هم می توانید بنا به سلیقه و البته بلندی یا کوتاهی قدتان از کفش پاشنه بلند یا کفش تخت غیراسپرت استفاده کنید. برای فصل های سرد سال نیز می توانید روی چکمه‌ های ساق بلند حساب کنید اما باید حواستان باشد که تناسب لباس وکفشی که می پوشید از اهمیت زیادی برخوردار است، به طوری که پوشیدن یک تاپ تابستانی با یا برعکس پوشیدن یک لباس یا حتی جلیقه گرم با یک صندل ترکیب نامناسبی خواهد ساخت.

انواع شلوار جین و پیراهن مناسب با آن


جین های چسبان
این که به لگ هم معروفند برای به روز بودن عالی هستند. یک لگ آبی ساده به همراه تی شرت راه راه و یک کت می تواند سبک خیره کننده ای ایجاد کند. در آخر این استایل را با یک تکمیل کنید.

جین های آزاد
ممکن است کیسه ای و شل باشند اما می توانند به طوری شگفت انگیز، ظاهری شیک ایجاد کنند. با انتخاب شلوار جین آبی آزاد که کوتاه یا پاکتی است شروع کنید. انجام این کار کمک می کند تعادل ظاهری این شلوارهای عریض حفظ شود. سپس آن را با قطعات تزئینی نه چندان زیاد تزئین کنید. یک پیراهن دکمه دار سفید، مانتو و کفش راحتی پشت باز گزینه های مناسبی برای ست کردن هستند.

جین های برمودا

اگر یک جین شیک و باحال می خواهید نگاهی به بیندازید. این مدل شلوار، پاها را بلندتر نشان داده و ظاهری بی نظیر ایجاد می کند. شما می توانید این جین را با یک جفت کفش صندل پاشنه بلند، یک نیم تنه و یک ژاکت جین هماهنگ بپوشید. فقط مطمئن شوید که ژاکت جین شما همرنگ شلوار یا با سایه های کمی تیره تر است.

جین های راسته

ممکن است به اندازه جین چسبان یا جین آزاد محبوب نباشد اما می تواند فوق العاده شیک به نظر برسد. برای شروع جین راسته را با کفش پاشنه بلند، صندل با پاشنه متوسط یا چکمه همراه کنید. پاها از آن چیزی که هستند بلندتر به نظر می رسند. بعد هم برای تکمیل یک دست لباس باکلاس و افسانه ای، یک ژاکت و بلوز شیک مثل یک تاپ ظریف و یک ژاکت مد روز اضافه کنید

جین های دم پا گشاد

ممکن است فکر کنید این جین ها سال ها پیش مد بودند اما ها می توانند به طور شگفت انگیزی ظاهری مدرن و امروزی ایجاد کنند. برای دستیابی به ظاهری زیبا فقط به یاد داشته باشید که خود را بلند و باریک نگه دارید. با یک کفش پاشنه بلند ساده و یک پیراهن سبک، استایل خود را تکمیل کنید. شما همچنین می توانید از جواهرات شیک مثل گردنبند چندلایه استفاده کنید تا اثرگذاری اش دوچندان شود.

جین های فاق بلند

اگر می خواهید انحنای بدن خود را برجسته نشان دهید، پس داشتن یک شلوار جین فاق بلند ضروری است. برای اینکه مثل یک ستاره به نظر برسید، فقط یک رنگ مشکی یا آبی تیره انتخاب کنید. این کار باعث می شود ظاهر زیبایی داشته باشید و کاملاً مطابق مد به نظر برسید. برای بیشتر نشان دادن انحنای بدنتان با شلوار جین بهتر است آن را با یک جلیقه مناسب بپوشید. با انجام این کار کمرتان را جذاب جلوه می دهید. برای یک اتمام بی نظیر، یک ژاکت چرم کوتاه و اضافه کنید.

جین های پاچه تازده

این نوع جین را می توانید با یک بلوز رنگی منحصر به فرد یا ژاکت ست کنید. همچنین اگر تان چسبان است سعی کنید با انتخاب یک بلوز آزاد تعادل را در ظاهرتان حفظ کنید. برای تکمیل لباستان از کفش های تخت یا کفش هایی با پاشنه های چوبی استفاده کنید.

جین های مشکی

وقتی زمستان نزدیک می شود جین های آبی رنگ را با مشکی عوض کنید. رنگ تیره برای هوای سرد مناسب است و به راحتی می تواند لباسی شیک و رسمی جلوه کند. برای شیک نشان دادن شلوار مشکی در شب آن را چسبان انتخاب کرده و با یک پاشنه بلند همراه کنید. اگر می خواهید را در طول روز بپوشید، آن را با یک بلوز آستین بلند و یک ژاکت ورزشی جیر یا کت امتحان کنید. برای اینکه یک دست مشکی نباشید رنگ های فاخر دیگری مثل بلوزهایی با ترکیب رنگ سیاه و سفید اضافه کنید.

جین های سفید

همانطور که جین های مشکی برای زمستان ایده آل هستند، جین های سفید هم برای تابستان مناسبند. برای استفاده از این سبک با انتخاب طرح مورد علاقه تان شروع کنید. چسبان، برمودا و راسته همگی گزینه های فوق العاده ای هستند. شما می توانید مورد علاقه تان را با پیراهن رنگ سفید یا رنگ های روشن دیگر هماهنگ کنید. وقتی که آفتاب نبود یک بافتنی بژ گرم و راحت با آن بپوشید.

جین های زاپ دار

اگر برای یک روز تعطیل به لباسی نیاز دارید که احساس راحتی کنید، به چیزی غیر از فکر نکنید. این جین با حال گزینه ای عالی برای یک آخر هفته آرام است. برای اینکه جینتان ظاهری شیک و زنانه داشته باشد از زاپ های کوچکتر استفاده کنید. بلوز زنانه کمر باریک، پولیور راحت خاکستری و چکمه های جیر قهوه ای، مجمواز آن دست شلوارهایی است که طرفداران زیادی دارند زیرا می توان استایل های متفاوت و متنوعی را همراه آن داشته باشیم به همین دلیل از محبوبیت خاصی بین افراد برخوردار است.

شلوار جین انواع متفاوتی دارد و همین امر سبب می شود تا بتوانید لباس های بیشتری را با آن ست کنید اغلب تصور می کنند شلوار جین تنها برای استایل های راحتی و اسپرت است اما امروزه با توجه به انواع این شلوار جین حتی تنوع در رنگ بندی ها می توان استایل هایی برای دور همی ها و مهمانی هایی بزرگتر و رسمی تر بهره برد. برای اینکه در استایل کردن با شلوار دچار مشکل نشوید و راحت تر بتوانید لباس های خود را با آن ها ست کنید می توانید برای الهام گرفتن به استایل افراد مشهور توجه کنید. اما در ادامه این مقاله می خواهیم در مورد اینکه با شلوار جین چطور تیپ مجلسی داشته باشیم صحبت کنیم.

دکمه بازگشت به بالا