ورزشی

برترین های فرهنگی بازی های پاراآسیایی هانگژو چین تجلیل شدند

مراسم تجلیل از برترین‌های فرهنگی بازی‌های پاراآسیایی هانگژو با عنوان (حدیث سرآمدان) در دهکده نشاط برگزار شد.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، همزمان با دهه فجر مراسم تجلیل از برترین‌های فرهنگی بازی‌های پاراآسیایی هانگژوی چین با عنوان (حدیث سرآمدان) امروز، یکشنبه ۱۵بهمن، با حضور محمدشروین اسبقیان، معاونت ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش، مریم کاظمی‌پور، معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش، غفور کارگری، رئیس کمیته ملی پارالمپیک، محمد پولادگر، نایب‌رییس کمیته ملی پارالمپیک، کمال جوانمرد، دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک، علیرضا سهرابیان، رئیس فدراسیون قایقرانی، حسین رضازاده، جوادی، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، محمدرضا مظلومی، رییس فدراسیون نابینایان و کم بینایان و … در سالن دهکده نشاط برگزار شد.

غفور کارگری در این مراسم گفت: این مراسم بزرگداشت سرآمدان کاروان فرزندان ایران، اخلاق، معنویت، پهلوانی، جانبازی،‌ جوانمردی و فداکاری است.

او گفت: تمام ورزشکاران شرکت‌کننده در بازی‌های پاراآسیایی سرآمدند، چون چهار سال زحمت می کشند تا به بازی‌های پاراآسیایی راه پیدا کنند. به خاطر تیمشان از حق و مدال خود می‌گذرند، تمام کسانی که در سالن حضور دارند فرزندان ایران و برترین های اخلاقی و پهلوانی محسوب می‌شوند.

در این مراسم حدود ۵۰ تن از برگزیدگان فرهنگی بازی‌های پاراآسیایی هانگژو در بخش جانبازان، فداکاران، اخلاق و معنویت و تحکیم عفاف و خانواده و همچنین کسانی که اخلاق، معنویت، غیرت، بصیرت، پهلوانی و غرور ملی را در بازی های پاراآسیایی به منصه ظهور گذاشتند، تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا