ورزشی

تراکتوری‌ها در انتظار جلسه سران آذربایجان‌شرقی

مجله تفریحی زیباروز/آذربایجان شرقی با گذشت چندین هفته از مطرح شدن واگذاری مالکیت تراکتور توسط زنوزی، وضعیت مالکیتی این تیم کماکان نامشخص است و تراکتوری‌ها هفته‌های پراسترسی را پشت سر می‌گذارند.

تراکتور در هفته‌های اخیر با مسائل مالکیتی روبه رو بوده و همین موضوع فعالیت های این باشگاه را به حالت تعلیق در آورده است. در حالی که عمده هواداران تراکتور استقبال ویژه‌ای از واگذاری مالکیت توسط محمدرضا زنوزی داشتند اما رسانه رسمی باشگاه تراکتور اعلام کرده این تیم به دلیل نداشتن مشتری در اختیار هیات فوتبال قرار گرفته است.

نامشخص بودن وضعیت مالکیتی تراکتور هواداران این تیم را نگران کرده و باتوجه به نزدیک شدن به پنجره نقل‌وانتقالات تابستان، تراکتوری‌ها روزها و هفته‌های پر تلاطمی را سپری می‌کنند.

حبیب ستوده‌نژاد، مدیرکل ورزش‌وجوانان آذربایجان‌شرقی (شنبه) هفته جاری در این رابطه به مجله تفریحی زیباروز گفت: به زودی جلسه‌ای مابین مسئولان استانی و سران باشگاه تراکتور برای تصمیم‌گیری درباره واگذاری مالکیت این باشگاه برگزار خواهد شد و منتظر این جلسه نهایی هستیم که زمان برگزاری آن فعلا مشخص نیست.

تراب محمدی، سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی امروز (سه‌شنبه) در ششمین نشست از سلسله نشست‌های رسم خدمت درباره بلاتکلیفی وضعیت واگذاری مالکیت تراکتور اظهار کرد: در طی روزهای آتی جلسه‌ای با مالک باشگاه تراکتور برگزار خواهیم کرد و امیدوارم خبرهای خوبی به هواداران تراکتور منتقل شود.

او ادامه داد: از هواداران تراکتور خواهش می‌کنم که صبر خود را افزایش داده و با این قضیه کنار بیایند که ماهیت فوتبال برد و باخت است و نمی‌شود با یک برد، سرمایه‌گذار و مالک تیم را مورد ناسزا قرار داد.

محمدی گفت: در این بین اصحاب رسانه استان باید تبیین کنند که ماهیت ورزش فوتبال، برد و باخت و هم باشگاه تراکتور و هم رسانه‌ها در ایجاد فرهنگ هواداری اقدام داشته باشند.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، حالا باید منتطر نتیجه جلسه سران آذربایجان‌شرقی در رابطه با تصمیم‌گیری درباره مالکیت تراکتور بود و دید آیا مالکیت این تیم پرطرفدار بلاخره واگذاری می‌شود یا خیر!؟

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا