بین الملل

تظاهرات مردم مناطق مختلف بحرین در مخالفت با توافق سازش با تل آویو

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آنلاین مجله تفریحی زیباروز ، مناطق مختلف بحرین پس از سفر هیئت صهیونیست ها به کشورشان و اعلام رسمی عادی سازی روابط منامه و تل آویو امشب شاهد تظاهرات گسترده ای بودند.

مردم در اعتراض به توافق سازش رژیم آل خلیفه با رژیم اشغالگر صهیونیستی به خیابانها در شهرها و روستاهای مختلف بحرین آمدند ، هرچند هرگونه تظاهرات ، معمولاً توسط دولت بحرین پس از یک سال اعتراض در این کشور ، معمولاً شلوغ است. کمتر نگهداری می شود.

الوفاق بحرین همچنین از سازمان ملل خواست که نظرات خود را در مورد سازش بیان کند و گفت که اگر سرکوبی صورت نگیرد ، 95 درصد بحرین با عادی سازی مخالفت می کند.

هواپیمای حامل وزیر خزانه داری آمریکا و مشاور امنیت داخلی رژیم صهیونیستی با شماره پرواز 973 (پیش شماره تلفن در بحرین) به سرپرستی یک هیئت آمریکایی و صهیونیستی عصر امروز یکشنبه وارد فرودگاه منامه شد.

عبداللطیف بن راشد الزایانی ، وزیر امور خارجه بحرین ، این مراسم را در یک مراسم استقبال “بی سابقه” خواند و اظهار داشت که هدف توافق سازش برای حمایت از حقوق مردم آسیای غربی است.

بحرین و رژیم صهیونیستی امشب هشت توافق نامه “ایجاد روابط صلح آمیز و دیپلماتیک” و همکاری اقتصادی امضا کردند.

منابع خبری روز جمعه گزارش دادند که توافق سازش بین بحرین و رژیم صهیونیستی به شکل “بیانیه مشترک” در می آید و معاهده ای نخواهد بود ، زیرا بحرین خواستار بیانیه دو طرف به جای “توافق” است. بحرین به دلیل انتقادات داخلی می خواهد با سرعت کمتری نسبت به امارات به سمت عادی سازی روابط با اسرائیل پیش رود.

انتهای پیام / متر


دکمه بازگشت به بالا