خدمات عام‌المنفعه متنوعی به اهالی جزیره خارگ ارائه می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

جزیره خارگ

به گزارش خبرنگار آنلاین، عباس غریبی ظهر چهارشنبه در نشست با امام جمعه بوشهر کرد: خدمات رسانی به جزیره خارگ و رضایت مردم شریف این جزیره در راستای ارائه خدمات عام المنفعه همواره مورد توجه بوده است.

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران یادآور شد: از ابتدای فعالیت صنعت نفت در این جزیره خدمات عام‌المنفعه بسیاری به مردم شایسته خارگ از سوی صنعت نفت ارائه شده که در تلاشیم با بهره‌گیری از رهنمودهای بزرگان استان و همراهی مسئولین، سرعت و کیفیت ارائه این خدمات را در راستای رضایتمندی مردم و ساکنان جزیره خارگ ارتقا دهیم.

غریبی به اقدامات این شرکت در زمینه پروژه‌های عمرانی طی یکسال گذشته اشاره کرد و افزود: شرکت پایانه‌های نفتی ایران در بخش عمرانی در یکسال گذشته با اجرای بیش از ۴۰ پروژه عمرانی سبک و سنگین در بخش‌های زیر ساختی، خدماتی و رفاهی به عنوان نماینده صنعت نفت در جزیره خارگ نقش پر رنگی در محرومیت زدایی و ایجاد بستر زیستی مناسب داشته و خود را مقید به گسترش هوشمندانه این خدمات و توانمندسازی شهروندان می‌داند.

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران به ارائه خدمات پروازی و فرودگاهی نیز اشاره کرد و ادامه داد: با بیش از هشت هزار فروند نشست و برخاست هواپیما، بیش از ۴۰۰ هزار نفر سفر خدمات ارائه شده که در این بین بیماران اورژانسی نیز اقدامات ویژه‌ای انجام گرفته است.

غریبی به ثبات خدمات مسافربری دریایی و هوایی از جزیره خارگ و بالعکس اشاره کردو افزود: در شرایط خاص و نامساعد جوی ۷۰ فروند پرواز فوق العاده و ۳۴ فروند شناور جهت ارائه خدمات ویژه اختصاص داده شده است، به گونه‌ای که در مسیر خارگ به گناوه و خارگ به بوشهر در مجموع قریب به ۱۴۰ هزار نفر سفر دریایی انجام شده است.

دکمه بازگشت به بالا