دولت سیزدهم مردم را در تصمیم‌سازی و اداره کشور دخیل کرد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

دولت سیزدهم

به گزارش خبرنگار آنلاین، محمد صادق صادقی ظهر شنبه در نشست هیأت‌های اندیشه‌ورز کردستان اظهار کرد: مأموریت خطیر دولت سیزدهم تحقق منویات مقام معظم رهبری، ترویج مردم‌سالاری و خدمت به مردم بوده است و مردم را موظف به دخیل، تصمیم سازی و اجرا در اداره کشور دانسته است.

به گفته وی هیأت‌های اندیشه‌ورز در ۷۹ دستگاه استان شکل گرفته و جلسات این هیأت‌ها باید ماهانه در ادارات تشکیل شود.

دستیار استاندار کردستان در امر مردمی‌سازی تصریح کرد: به دلیل سو مدیریت در دولت پیشین مشکلات و بحران‌هایی در حوزه راه، آب و برق کشور ایجاد شد که در دولت شهید رئیسی به وضوح خود را نشان داد و دولت شهید رئیسی با عزم جدی برای حل این مشکلات اقدام کرد.

صادقی روایت خدمات شهید رئیسی را ضروری برشمرد و گفت: مردم باید در مسائل کشور نقش ایفا کنند و این نگرش در دولت رئیسی دنبال شد، اما با انتخاب رئیس جمهور جدید این نگرش نباید متوقف شود.

آزادمنش از اعضای هیأت اندیشه‌ورز استان نیز در این نشست گفت: در دوره گذشته به دلیل مسائل کشور مردم با حاکمیت قهر کردند و در انتخابات حضور پررنگی نداشتند اما با حضور شهید آیت الله رئیسی همدلی و وفاق میان مردم ایجاد شد و حضور حداکثری مردم در تشییع پیکر شهید رئیسی وفاداری مردم را به انقلاب، نظام و مسؤولان نشان داد که این حضور بیانگر آنست مردم به مسؤول دلسوز و خادم مردم رأی می‌دهند.

دکمه بازگشت به بالا