بین الملل

رئیس دانشگاه آزاد لارستان مدیر برتر کانون بسیج اساتید استان فارس شد

رئیس دانشگاه آزاد لارستان مدیر برتر کانون بسیج اساتید استان فارس شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان به‌عنوان مدیر برتر کانون بسیج اساتید استان فارس منصوب شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، در حاشیه اختتامیه دومین جشنواره شهید چمران که با حضور فرماندهان ارشد سپاه فجر استان فارس برگزار شد؛ مهدی زارع با اهدای لوح سپاس به‌عنوان مدیر برتر کانون بسیج اساتید استان فارس انتخاب و از تلاش‌های وی در بسط و ارتقاء این مجموعه تجلیل شد.

در این مراسم که با حضور یدالله علی‌پور فرمانده سپاه فجر استان فارس، بهزادیان جانشین فرمانده سپاه فجر در امور اقشار بسیج و سایر مسئولان سپاه استان فارس، روسای دانشگاه‌ها و نمایندگان ولی‌فقیه در این دانشگاه‌ها، شورای معاونان سازمان بسیج اساتید استان فارس، استادان بسیجی دانشگاه و صاحب‌نظران و نخبگان استانی همراه بود، کانون بسیج اساتید لارستان به‌عنوان کانون برتر استانی سال ۱۴۰۲ معرفی و با اهدا لوح سپاس به رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان به‌عنوان مدیر این کانون از فعالیت‌های انجام شده در حوزه‌های جهاد تبیین تجلیل شد.

در بخشی از پیام تقدیر سردار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فجر استان فارس خطاب به مهدی زارع رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان آمده است: «توفیق خدمتگزاری در سازمان مقدس بسیج، موهبت بزرگی است که خداوند سبحان به خادمان آن عطا کرده است؛ بنابراین از زحمات و تلاش‌های جنابعالی به عنوان مدیر کانون برتر بسیج اساتید در موضوع جهاد تبیین در سال ۱۴.۲ تقدیر و تشکر می‌‌کنیم.»

زارع رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان در این مراسم موفقیت ارزشمند توسط کانون بسیج اساتید لارستان در زمینه جهاد تبیین را حاصل تلاش‌های مخلصانه استادان بسیجی دانشگاه‌های شهرستان و استقامت بر مسیر دفاع عالمانه و راسخ از اسلام و انقلاب دانست و تأکید کرد که لازم است این موفقیت، خدمت تک‌تک عزیزان دلسوز بسیجی دانشگاه‌های شهرستان لارستان تبریک گفته شود.

کارگروه خبری مقالات بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای فضایی و نجومی جهانی. با دانش در زمینه اخبار فضایی، کشف‌های نجومی و پیشرفت‌های فضانوردی، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای فضایی، اکتشافات نجومی و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و علمی، به شما دیدی جامع از تحولات فضایی و نجومی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا