عمومی

طرح جامع اصلاح زیرساخت اراضی شالیزاری فریدونکنار ملی است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، بابک مؤمنی شامگاه دوشنبه در نشست فرمانداری فریدونکنار اظهار کرد: با توجه به بازدیدی که از واحد قطعه بندی و بسته بندی فراورده‌های پروتئینی داشتیم که جز مصوبات سفر استانداری بوده است، چنین مجموعه سردخانه‌ای مدرن می‌تواند برای شهرستان مفید باشد و با سرمایه‌گذاری خوبی که انجام شد نباید از آن غافل باشیم و راکد باقی بماند.

وی ادامه داد: آنچه جز وظایف سازمان جهاد کشاورزی برای راه اندازی این واحد است، انجام خواهیم داد چراکه با راه‌اندازی این واحد نیاز ایام ماه مبارک رمضان و عید نوروز شهرستان تأمین خواهد شد.

وی افزود: در بازدید از واحد پرورش ماهیان خاویاری در این شهرستان، باید گفت این پروژه با ظرفیت رو به رشدی به بهره برداری رسیده است اما ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی آن باقی مانده که نیازمند تخصیص منابع مالی و تسهیلاتی است.

مؤمنی با بیان اینکه پروژه طرح جامع اصلاح زیرساخت اراضی شالیزاری از دیگر پروژه‌هایی بود که مورد بازدید در روستای نوایی محله این شهرستان قرار گرفت، ادامه داد: تکمیل این پروژه می‌تواند تبدیل به یک پایلوت ملی شود و به عنوان یک پروژه منحصر بفرد ملی مورد بازدید قرار گیرد.

دکمه بازگشت به بالا