علمی و پزشکی

غرفه یک بیمارستان در تهران به دلیل گرانفروشی پلمب شد

شعبه سیار تعزیرات حکومتی در پی بررسی و احراز تخلفات غرفه یک بیمارستان، حکم پلمب آن را صادر کرد.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، شهرام محسنی گفت: ظهر امروز وزیر دادگستری به همراه رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با حضور در مرکز ارتباطات نهاد ریاست جمهوری، پاسخگوی دغدغه‌ها و مسائل مردمی بودند که یکی از شهروندان در خصوص  گرانفروشی در غرفه یک بیمارستان و عدم نظارت‌ها گلایه کرد.

مدیرکل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان این مطلب که مسئولیت نظارت و کشف تخلفات به عهده دستگاه های نظارتی است و تعزیرات حکومتی به عنوان حلقه آخر تنظیم بازار، وظیفه رسیدگی به تخلفات را به عهده دارد، افزود: رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با شنیدن این گلایه در تماس تلفنی به مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران دستور رسیدگی آنی صادر کرد.

محسنی افزود: تیم گشت سیار تعزیرات حکومتی تهران با حضور در غرفه این بیمارستان ضمن بررسی و احراز تخلفات، این غرفه را براساس مصوبه شورای عالی اقتصادی سران قوا پلمب کرد.

مدیرکل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: تخلفات این غرفه درج نکردن قیمت، گرانفروشی و رعایت نکردن دستورالعمل بهداشتی بود که فروشنده تمامی این موارد را قبول داشت و دلیل آن را تازه تحویل گرفتن غرفه و نداشتن فرصت برای محاسبه سود قانونی در فروش اقلام، اعلام کرد.

محسنی افزود: پرونده تخلف گرانفروشی به ارزش ۲۱ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال در فروش کمپوت، تخم مرغ، پنیر و نوشابه تشکیل و به زودی حکم آن صادر می شود.

مدیرکل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: در راستای حضور موثر میدانی به عنوان یکی از راهبردهای تعزیرات حکومتی، روسای گشت‌های مشترک برای مطالبه گری نظارت صحیح و کافی از دستگاه های مسئول به صورت آنی به گزارش ها رسیدگی می کنند.

انتهای پیام

تیم خبری علمی پزشکی

برای من، نوشتن 60 توضیح پروفایل یعنی برقراری ارتباط با 60 جامعه متفاوت است. من به هر یک از شما متعهدم تا بهترین محتواهای پزشکی را ارائه دهم و همراه شما در مسیر بهبود سلامتی قرار بگیرم.
دکمه بازگشت به بالا