بین الملل

هشدار ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین نسبت به تبعات حمله به رفح

ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین نسبت به تبعات حمله زمینی ارتش رژیم صهیونیستی به شهر رفح واقع در جنوب غزه هشدار داد.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، این نهاد با صدور بیانیه‌ای درباره تصمیم رژیم صهیونیستی برای انجام عملیات نظامی در رفح، ارتکاب کشتار جدید و ادامه جنایات آوارگی علیه مردم غزه هشدار داد.

دفتر «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی کمی پیش اعلام کرد نتانیاهو با طرح ارتش رژیم صهیونیستی برای انجام عملیات نظامی در رفح موافقت کرده است.

موافقت نتانیاهو در حالی است که به دنبال حملات رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف غزه، بیش از ۲ میلیون فلسطینی به رفح پناه آورده‌اند.

ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین در بیانیه خود از آمریکا و جامعه جهانی خواست فورا مداخله کرده و مسوولیت خود را درباره ممانعت از انجام عملیات ارتش رژیم صهیونیستی در رفح برعهده بگیرند.

به نقل از سایت خبری النشره، این نهاد بار دیگر بر مخالفت قاطع خود با هرگونه کوچ اجباری مردم غزه تاکید کرد و آن را خط قرمز دانست.

ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین بر لزوم توقف تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه، عقب‌نشینی ارتش این رژیم از غزه و ملزم ساختن تل‌آویو برای اجرای قطعنامه‌های مشروع بین‌المللی تاکید کرد.

انتهای پیام

کارگروه خبری مقالات بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای فضایی و نجومی جهانی. با دانش در زمینه اخبار فضایی، کشف‌های نجومی و پیشرفت‌های فضانوردی، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای فضایی، اکتشافات نجومی و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و علمی، به شما دیدی جامع از تحولات فضایی و نجومی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا