ورزشی

پایان هفته شانزدهم لیگ برتر بسکتبال/ نایب قهرمان همچنان در بحران!

آفتاب‌‌نیوز :

در آخرین بازی از رقابت‌های هفته شانزدهم لیگ برتر بسکتبال مردان ایران، عصر امروز (چهارشنبه – ۴ بهمن ۱۴۰۲) تیم مس کرمان میزبان کاله مازندران بود که موفق شد برابر مهمان خود به پیروزی دست یابد.

کاله مازندران که به دلیل کسب نتایج ضعیف رضا نوری را جایگزین علی آرزومندی، سرمربی خود کرده بود، همانند بازی قبل نتوانست انتظارات را برآورده کند و ۷۴ – ۶۹ شکست خورد. این دومین باخت رضا نوری با کاله مازندران به عنوان سرمربی جدید این تیم بود.

کاله مازندران در فصل گذشته رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال ایران عنوان نایب قهرمانی را به دست آورده بود، اما در این فصل نتوانست با علی آرزومندی موفقیت فصل گذشته را تکرار کند و به همکاری خود با این سرمربی پایان داد.

رضا نوری که در گذشته هم سابقه هدایت تیم کاله را داشت، جایگزین علی آرزومندی شد و در دو بازی اخیر به عنوان سرمربی هدایت نایب قهرمان لیگ را به عنوان سرمربی بر عهده داشت، اما همچنان این تیم در بحران به سر می‌برد و با نوری نیز دو بازی اخیر خود را واگذار کرده است.

نتایج بازی‌های دیگر این هفته نیز به شرح زیر رقم خورده است:

ذوب آهن ۷۲ – ۸۹ فولاد هرمزگان

لیموندیس ۷۷ – ۸۹ نفت آبادان

شهرداری گرگان ۱۰۰ – ۷۸ مهرام

آورتا ساری – مس رفسنجان (به دلیل انحلال آورتا برگزار نشد)

طبیعت ۹۴ – ۵۵ پدافند هوایی

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا