علمی و پزشکی

5 دلیل اصلی برای انجام لیزر موهای زائد

5 دلیل اصلی برای انجام لیزر موهای زائد

حذف موهای زائد به روش های سنتی یک کار زمان بر و سخت است. در حالی که بسیاری از ما متعهد به اپیلاسیون، اصلاح یا کرم های موبر به طور منظم هستیم، نتایج آن موقتی و در برخی موارد دردناک است. با این حال، فناوری لیزر موهای زائد جایگزینی را ارائه می دهد که مزایای بسیار کمی دارد. برای کسانی که نیاز به کمی متقاعد کردن به درمان لیزر موهای زائد دارند، مزایای زیر را در نظر بگیرید.

5 دلیل برای انجام لیزر موهای زائد

با انجام لیزر موهای زائد در زمان صرفه جویی می‌کنید

تمام زمانی که برای اصلاح هر هفته طول می‌کشد یا ساعت‌هایی که برای رفت و آمد به جلسات اپیلاسیون صرف می‌کنید را در نظر بگیرید. وقتی در طول عمر جمع شود، فکر کردن به اینکه چقدر زمان برای حذف موهای زائد نیاز دارد، تکان دهنده است! این زمان از دست رفته را با لیزر موهای زائد به دست آورید که می تواند رشد مو را به طور دائم کاهش دهد.

هر جلسه لیزر موهای زائد سریع است و بیشتر از یک جلسه اپیلاسیون استاندارد طول نمی کشد. زمان درمان و تعداد جلسات مورد نیاز بسته به ناحیه درمان متفاوت است، اما اپلیکاتورهای لیزر موهای زائد می توانند چندین فولیکول مو را به طور همزمان هدف قرار دهند و هر جلسه را سریعتر از الکترولیز که فولیکول های فردی را هدف قرار می دهد، می کند.

مقرون به صرفه است

به عنوان مثال، هزینه هر اصلاح تیغ، کرم موبر و لوسیون تسکین دهنده پس از اصلاح را در نظر بگیرید. اصلاح رشد مو را کاهش نمی دهد، بنابراین صورت حسابی است که به طور نامحدود اضافه می شود. و در حالی که اپیلاسیون ممکن است موها را کمتر درشت نشان دهد، رشد مو را به طور کلی به حداقل نمی رساند و همچنین یک تعهد بودجه مداوم است. درمان‌های لیزر موهای زائد ممکن است به نظر هزینه زیادی داشته باشند، اما در مقایسه با هزینه‌های مداوم روش‌های حذف موهای زائد سنتی، قیمت کمی دارند.

راحت است

لیزر موهای زائد برای اکثر افراد راحت است. برخی از دستگاه ها یک سیستم خنک کننده پیشرفته ارائه می دهند که در تماس برای محافظت از پوست و اطمینان از درمان راحت تر عمل می کند. اگر بیمار پوست حساسی داشته باشد، ارائه دهنده درمان ممکن است تنظیمات را برای بهبود راحتی تغییر دهد.

برای همه رنگ های پوست ایمن است

لیزر موهای زائد برای همه رنگ های پوست ایمن است

دستگاه های لیزر موهای زائد اولیه به دلیل ناتوانی در تشخیص تفاوت بین پوست تیره و موهای تیره و در نتیجه تغییر رنگ پوست، مورد ترس افرادی با رنگ پوست تیره تر بودند. با این حال، فناوری راه درازی را پیموده است و بسیاری از سیستم‌های پیشرفته لیزر موهای زائد اکنون برای همه رنگ‌های پوست ایمن و مؤثر هستند.

از رشد مجدد جلوگیری می‌کند

دیگر از رشد مجدد خبری نیست! هنگام اپیلاسیون، رشد مجدد لازم است تا موی کافی برای چسبیدن موم وجود داشته باشد. این باعث می شود که بین قرار ملاقات ها زمان ناخوشایندی ایجاد شود و می تواند باعث خارش و ناراحتی شود. از آنجایی که لیزر موهای زائد فولیکول مو را هدف قرار می دهد، اصلاح قبل از قرار ملاقات و در بین آن ها توصیه می شود.

استفاده از دستگاه لیزر دایود

دستگاه لیزر دایود نیازی به معرفی نیست و قطعا اکثر کلینیک و مطب ها از دستگاه لیزر دایود آرنا گستر برای رفع لیزر موهای زائد استفاده می‌کنند. همچنین استفاده از چنین دستگاهی قطعا به صرفه خواهد بود و قیمت دستگاه لیزر دایود نسبت به دیگر لیزر های مو ارزان و با کیفیت تر می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه های لیزر موهای زائد جهت خرید می‌توانید به شرکت آرنا گستر مراجعه کنید.

دکمه بازگشت به بالا