عمومیکسب و کار ایرانی

مزایای تعمیر و سرویس دستگاه کپی

دستگاه های کپی عموماً از نظر وزن و اندازه سنگین هستند و به دلیل وزن زیاد حمل و نقل آنها دشوار است. همچنین تهیه دستگاه پشتیبان به دلیل هزینه بالای آن برای اکثر کاربران این دستگاه مقرون به صرفه نیست. بهترین راه حل برای به کار انداختن این دستگاه تعمیر دستگاه کپی و استفاده از مزایای دستگاه کپی بعد از سرویس و تعمیر است.

آموزش تعمیرات دستگاه کپی |تعمیر دستگاه کپی خوراسگان، اصفهان

خدمات سرویس و تعمیر دستگاه کپی در محل و استفاده از مزایای آن

  • تعمیر دستگاه کپی در محل با سرعت بیشتر انجام می شود
  • از دیگر مزایای دستگاه کپی موقع تعمیردر محل نیاز به حمل و نقل ندارد
  • استفاده از بهترین قطعات برای تعمیر دستگاه کپی
  • اطلاع رسانی فوری قیمت به مشتری و در صورت رضایت انجام خدمات تعمیر انجام می شود
  • پس از تعمیر دستگاه کپی برای مشتری تست می شود
  • ارائه مشاوره کامل در مورد نحوه استفاده از دستگاه برای کاهش خرابی های بعدی
  • حل مشکلات شبکه کامپیوتری که در آن دستگاه کپی از شبکه قابل دسترسی نیست
  • امکان تست و بررسی سایر دستگاه های موجود در شبکه
  • بررسی دستگاه در محل و رفع مشکلاتی که ممکن است در نتیجه نصب نادرست ایجاد شود
  • استفاده از این سرویس می تواند از بروز مشکلاتی که ممکن است هنگام جابجایی دستگاه ایجاد شود جلوگیری کند. (مشکلاتی از قبیل ضربه، گم شدن قطعات، شکستگی و …)

آموزش تعمیرات دستگاه کپی |تعمیر دستگاه کپی خوراسگان، اصفهان

هزینه تعمیر دستگاه کپی

برای برآورد هزینه تعمیر دستگاه کپی باید منتظر بمانید تا کارشناس ارشد، عیب دستگاه را به طور کامل تشخیص دهد. در واقع تا زمانی که میزان آسیب وارده به قطعه مشخص نشود نمی توان در مورد قیمت تعمیر کپی نظر قطعی داد. پس از بررسی جزئیات، تعمیرکار تصمیم می گیرد که برای رفع مشکل دستگاه چه اقدامی لازم است و بر این اساس هزینه نهایی تعمیر را برآورد می کند.

در فرآیند تعمیر دستگاه کپی، تکنسین تعمیر دستگاه ممکن است متوجه شود که سایر قطعات خراب هستند. در این صورت با توافق با مشتری، قطعات لازم تعمیر یا تعویض می شود. طبیعتاً در چنین شرایطی هزینه تعمیر با آنچه در ابتدا اعلام شده بود متفاوت خواهد بود و قیمت قطعات تعویض شده نیز در هزینه نهایی لحاظ می شود.

آموزش تعمیرات دستگاه کپی |تعمیر دستگاه کپی خوراسگان، اصفهان

آشنایی با خدمات تعمیر دستگاه کپی

از مهمترین خدمات شرکت های تعمیر دستگاه کپی به دارندگان مدل ها و برندهای مختلف این محصول می توان به تعمیر و تعویض قطعات اشاره کرد. البته مشکل می تواند سطحی تر باشد و با اقداماتی مانند شارژ کارتریج و تمیز کردن قطعات قابل حل باشد. شرکت ما اقداماتی از قبیل تعمیر مین برد، تعویض یا تعمیر کارتریج، تعمیر کاغذ کش، تعویض خازن، تعمیر سنسور و حسگرهای حرارتی، تعویض درام، تعمیر وایپر پلید دستگاه کپی، تعمیر لیزر دستگاه، تعویض یا تعمیر هد دستگاه، تعمیر یونیت های دستگاه کپی و… از مهمترین خدمات این مجموعه هستند. برای دستگاه های دارای کارتریج یکبار مصرف نیز تعویض کارتریج توسط تیم مجرب و اختصاصی شرکت ما در کوتاه ترین زمان ممکن و قیمت مناسب انجام می شود.

سرویس و تعمیر فیورینگ انواع دستگاه کپی

به عنوان یک کاربر، احتمالاً با ماهیت فیوزینگ آشنا نیستید. این قسمت گرمای مورد نیاز برای اعمال تونر روی ورق را تامین می کند. اگر این کار را انجام ندهید، کیفیت چاپ پایین خواهد بود. اگر کارتریج کپی در دستگاه کپی شما به تازگی شارژ شده است و فکر می کنید که این قطعه سالم است، اما کیفیت چاپ به میزان قابل توجهی کاهش یافته است، ممکن است فیوزینگ به درستی کار نکند. در برخورد با چنین شرایطی بهتر است در اولین فرصت تعمیر دستگاه کپی خود را به متخصصان خبره در این حوزه بسپارید. تعویض قطعه فیورینگ در مجموعه ما به صورت کاملا اورجینال انجام می شود و مشتریان عزیز لازم نیست نگران این موضوع باشند.

تعمیر کاغذ کش دستگاه کپی

گاهی اوقات کاغذ داخل دستگاه کپی قرار نمی گیرد و حتی پس از اتمام کار چاپ، گیر یا ورق خارج نمی شود. این علائم معمولاً نشان دهنده نقص یا شکستگی بخشی به نام کاغذ برش است. گرفتگی کاغذ در ورودی و خروجی دستگاه یا اولین پله فیدر هشداری برای تعمیر دستگاه کپی در اسرع وقت است. البته غلتک پیکاپ قسمت دیگری به نام بلت کاغذ کش دارد که گاهی در زیر آن کاغذ گیر می ‌کند. همچنین باید به صدای کشیدن کاغذ، چروک شدن و پیچ خوردگی کاغذ در ADF، سرعت حرکت کاغذ و باز شدن درب ADF اشاره کرد. در چنین شرایط لازم استتعمیر دستگاه کپی شما در اولین فرصت توسط یک متخصص انجام شود تا مشکلات دیگر به دستگاه اضافه نشود.

تعمیر و سرویس مین برد دستگاه های کپی

اقدام دیگری که ممکن است در مراحل تعمیر دستگاه فتوکپی انجام شود، تعمیر برد اصلی است. به همین دلیل باید ابتدا قطعات ماینینگ یا همان بردی اصلی آسیب دیده بررسی و تعمیر یا تعویض شوند. در صورت سوختن برد امکان تعمیر برد اصلی در دستگاه کپی وجود ندارد. در این صورت تیم تعمیردستگاه کپی با نمونه جدید و البته اورجینال برد را تعویض می کند. البته تلاش همکاران ما بر این است که هنگام تعویض قطعاتی مانند مقاومت، خازن، ترانزیستور و … از تعویض برد خودداری کنند.

شارژ و تعمیر کارتریج دستگاه کپی

یکی از تخصصی ترین خدمات مرکز تعمیر دستگاه کپی شارژ مجدد کارتریج تونر دستگاه کپی و تعویض پودر سبک و سنگین دستگاه کپی است. پس از مدتی استفاده از چاپگر با کاهش کیفیت تونر مواجه خواهید شد که در نتیجه برگه های چاپ شده با کیفیت اصلی مطابقت نخواهد داشت. اکنون زمان شارژ کارتریج دستگاه شما رسیده است.

تعویض کارتریج تونر دستگاه کپی مفیدتر است زیرا مزایای زیادی نسبت به پر کردن کارتریج تونر دستگاه کپی دارد. در صورت نیاز به شارژ کارتریج تونر و یا تعویض کارتریج دستگاه کپی می ‌توانید با نمایندگی تعمیر دستگاه کپی این مرکز تماس بگیرید تا تکنسین های ما در آدرس مورد نظر شما حضور یافته و خدمات شارژ کارتریج دستگاه کپی را به شما ارائه دهند.

تعمیر کردن بلید دستگاه های کپی

یکی از قطعات که می توان در دستگاه کپی آن را تعویض کرد بلید است.  وظیفه آن تمیز کردن تونر باقی مانده در گیرنده نوری یا درام است. بنابراین مشکلاتی در این قسمت ایجاد می شود که باعث می شود تونر بیشتری روی کاغذ جاری شود. لبه بلید از پلاستیک بسیار ظریف ساخته شده است که خراش یا آسیب باعث کاهش کیفیت چاپ می شود. بنابراین در صورت نیاز به خدمات تعمیر دستگاه کپی مراقب باشید تا این قسمت دچار آسیب نشود.

رفع چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی

یکی از رایج ترین مشکلاتی که بسیاری از کاربران دستگاه کپی با آن مواجه هستند، چروک کردن کاغذ دستگاه کپی است. این مشکل دلایل زیادی دارد که مهم ترین آن خراب شدن سینی کاغذ است. از دیگر دلایل این مشکل می توان به نفوذ رطوبت به کارتریج دستگاه کپی، ناکارآمدی تغذیه دستگاه، آسیب به تراشه های داخل سیستم یا به هم ریختگی تنظیمات اشاره کرد.

دکمه بازگشت به بالا