اجتماعیکسب و کار ایرانی

خرید پیج فعال 1m با 60 روز جبران ریزش

خرید پیج اینستاگرام از ۱۰k تا ۱m فالوور واقعی، تضمینی و ارزان

یکی از ساده ترین روش ها برای داشتن یک پیج اینستاگرام با فالوورهای بالا خرید پیج فعال اینستاگرام است. این بهترین روشی است که تنها با صرف هزینه و بدون هیچ تلاشی می توانید در اینستاگرام یک پیج با فالوورهای زیاد داشته باشید.

یکی از بهترین راه ها برای دیده شدن سریع در اینستاگرام، خرید یک پیج آماده اینستاگرام است. همانطور که می دانید شبکه اجتماعی اینستاگرام در چند سال اخیر در کشور ما رشد خوبی داشته است و این روزها به ندرت شاهد کسی هستیم که برنامه اینستاگرام را بر روی گوشی خود نصب نداشته باشد! به همین دلیل اینستاگرام منبع عظیمی از پول و ثروت برای اکثر افراد یا شرکت هایی است که می خواهند محصولات و خدمات خود را بفروشند.

شاید فکر کنید خرید پیج اینستاگرام چیز خوبی نیست! اما این اصلا اینطور نیست. امروزه با توسعه تجارت ها در اینستاگرام اولین و تنها دلیلی که بسیاری از مشتریان به صفحه اینستاگرام اعتماد می کنند تعداد فالوورهای آن است. در نگاه اول از دیدگاه مشتری، تعداد فالوورهای صفحه مخاطب یا مشتری را جذب می کند. به همین دلیل اولین قدم برای ایجاد یک تجارت قدرتمند در اینستاگرام خرید یک پیج اینستاگرام معتبر با فالوورهای واقعی و تعداد زیاد است!

حالا شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که از کجا یک صفحه آماده اینستاگرام با تعداد زیادی دنبال کننده بخرید؟ چگونه می توان فهمید که فالوورهای یک صفحه آماده واقعی هستند یا جعلی؟ آیا می توان به یک وب سایت برای خرید صفحه اینستاگرام اعتماد کرد؟ و سوالات مشابهی که می خواهیم در ادامه این مقاله شما را جهت خرید یک صفحه مفید اینستاگرام برای تجارت خود راهنمایی کنیم.

اگر دنبال خرید پیج اینستاگرام تضمینی و ارزان با فالوورهای بالا هستید این مقاله قطعا به دردتان میخورد. در این مقاله که یک راهنمای خرید پیج اینستاگرام از 10 کا تا یک میلیون فالوور است خرید پیج اینستاگرام در جنبه های مختلفی بررسی می کنیم.

پاسخ به چند سوال متداول هنگام خرید پیج اینستاگرام:

در این قسمت به سوالاتی که هنگام خرید یک پیج اینستاگرام ممکن است برای شما پیش بیاید پاسخ می دهم. قبل از اینکه اقدام به خرید پیج کنید حتما این سوالات را بخوانید.

آیا خرید پیج اینستاگرام با فالوور فیک ارزش دارد؟

خیر به هیچ وجه! اگر قصد خرید پیج را دارید بهتر است پیج با فالوورهای واقعی بخرید که نرخ تعامل پیج تان پایین نباشد!

آیا بعد از خرید این پیج ها فالوورهای شان ریزش می کنند؟

خیر در صورتی که پیج را فعال نگه دارید و به تولید محتوا ادامه دهید با ریزش فالوور مواجه نمی شوید!

تعداد فالوینگ های پیج های فروشی چقدر است؟

خیلی از پیج های فروشی فالوینگ صفر دارند. بعضی هاشونم نزدیک به صفر هستند.

موضوع و مخاطبان این پیج ها چه کسانی هستند؟

موضوع و مخاطبان تمامی پیج های که به فروش می رسند جنبه عمومی دارند و بیشتر از موضوعات عامه‌ پسند هستند.

آیا می توان اطلاعات پیج اینستاگرام را بعد از خرید عوض کرد؟

بله حتما می توانید تمام اطلاعات اعم از آدرس ایمیل، پسورد، پست های موجود و نام پیج و حتی نام کاربری پیج اینستاگرام را تغییر داد.

فرایند تحویل پیج بعد از خرید آن چگونه است؟

بعد از اتمام فرآیند خرید پیج، تیم پشتیبانی سایت ما با شما در تماس خواهند بود. پس از هماهنگی های لازم با شما، اطلاعات پیج خریداری شده (شامل نام کاربری و رمز عبور) به شما تحویل داده خواهد شد.

آیا خرید پیج اینستاگرام با فالوور واقعی واقعا وجود دارد؟

بله اما به این معنی نیست که تمام فالوورها فعال باشند. ممکن است پیجی بخرید که تعدادی از فالوورهاش روح یا فیک باشند.

آیا کانال فروش پیج اینستاگرام جایی مطمئن برای خرید پیج است؟

اصلا به کانال های تلگرام که پیج اینستاگرام می فروشند اعتماد نکنید. فقط از سایت های معتبر برای خرید پیج اینستاگرام اقدام کنید.

چند بار می توان اسم پیج اینستاگرام را تغییر داد؟

بهتر است زیاد اینکار را انجام ندهید. چون با هر بار تغییر نام کاربری ممکن است اینستاگرام به شما حساس شود و باعث می شود اکانت شما برای همیشه غیر فعال شود. سعی کنید فقط یک بار برای همیشه بعد از خرید پیج ایسنتاگرام نام کاربری تان را عوض کنید.

آیا فالوورهای پیج خریداری شده متوجه تغییر نام پیج خواهند شد؟

اگر فالوورهای پیج اکثراشان فیک باشند چندان قضیه مهمی نخواهد بود. چون به حال آن ها فرقی نمی کند. اگر هم فالوورهای واقعی باشند مسلما از تغییر نام مطلع می شوند ولی دقیقا نمی توانند متوجه شوند که قبلا چه پیجی با چه موضوعی بوده است.

پس بهتر است بعد از تغییر نام تولید محتوای با کیفیت در پیج تان انجام دهید تا فالوورهای کمتری را از دست بدهید.

بعد از خرید پیج اینستاگرام باید چه کار کنیم؟

به محض دریافت اطلاعات پیج اینستاگرام از فروشنده پیج باید سریعا اطلاعات حساب کاربری تان مثل شماره موبایل و ایمیل پیج را عوض کنید و هر دوی آن ها را با رمز 6 رقمی که اینستاگرام برای شما ارسال می کند تایید کنید.

سپس باید اهراز هویت دو مرحله ای در اینستاگرام را نیز فعال کنید. کار سختی نیست و با جست و جوی عبارت “بالا بردن امنیت اینستاگرام” در گوگل می توانید آموزش های لازم در این رابطه را پیدا کنید.

از کدام سایت برای خرید پیج اینستاگرام واقعی و تضمینی اقدام کنم؟

سایت معرفی شده در انتهای همین صفحه یک سایت معتبر در زمینه خدمات اینستاگرام است که می توانید از طریق آن پیج مورد نظرتان با تعداد فالوورهای دلخواه خود را خریداری کنید.

تعرفه خرید پیج های اینستاگرامی چگونه است؟

هیچ تعرفه خاص و مشخصی برای فروش پیج اینستاگرام وجود ندارد. معمولا قیمت یک پیج اینستاگرامی بر اساس تعداد فالوورها و لایک های پست هایش محاسبه می شود. که اکثر سایت های فروش پیج اینستاگرام قیمت مشابهی دارند. اما اگر بخواهیم قیمت واقعی روی پیجی بذاریم بر اساس تعداد فالوور و میزان لایک های آن باید باشد. مثلا اگر پیجی 10 کا فالوور داشته باشد و هر پست آن میانگین 1000 الی 1500 لایک بخورد چیزی حدود 1 الی 3 میلیون تومان ارزش دارد.

چرا افزایش فالوور اینستاگرام بسیار سخت است؟

یکی از سخت ترین و وقت گیرترین کارها افزایش فالوور اینستاگرام است. دغدغه بسیاری از دوستان این است که تعداد فالوورهای صفحه خود را روز به روز افزایش دهند، اما آنها نمی دانند که افزایش فالوورهای یک پیج اینستاگرام به این سادگی ها نیست! شما باید محتوایی هدفمند و با کیفیت ایجاد کنید که مخاطبان واقعی را به صفحه شما جذب کند.

این کار زمان بر است و ممکن است بسیاری از مردم مشتاق انجام این کار نباشند. افرادی که در مورد این موضوع تعصب دارند و سعی می کنند با ایجاد محتوای هدفمند، فالوورهای برجسته ای را جذب کنند پس از مدتی نا امید شده و کار خود را متوقف می کنند.

بنابراین بهترین راه و اقتصادی ترین راه برای افزایش فالوور اینستاگرام خرید پیج اینستاگرام است. با خرید یک صفحه آماده اینستاگرام با تعداد زیادی دنبال کننده واقعی، می توانید مطمئن باشید که رشد تجارت اینستاگرام شما حداقل 40 درصد افزایش می یابد.

چرا باید پیج اینستاگرام آماده بخریم؟

همانطور که می دانید تعداد فالوورها در هر پیج اینستاگرام تنها عامل ایجاد اعتماد مشتری است. تصور کنید که مشتریان شما وارد صفحه ای می شوند که فقط 200 دنبال کننده دارد. این چه احساسی به آنها می دهد؟ احتمالاً می گویند این صفحه اصلا قابل اعتماد نیست! اما اگر تعداد دنبال کنندگان صفحه شما مثلا 20 کا یا 200 کا باشد، مشتریان با ورود به صفحه شما از صحت و اصالت صفحه اینستاگرام شما مطمئن خواهند شد.

خرید پیج آماده اینستاگرام

از دیگر خدمات فالووران خرید پیج اینستاگرام ، خرید اکانت اینستاگرام و فروش پیج آماده اینستاگرام است. اگر شما دارای کسب و کار در فضای مجازی و اینستاگرام هستید یا قصد داشتن پیج شخصی پر طرفداری را دارید، پیشنهاد ویژه ای برای شما داریم. شما می‌توانید با خرید پیج اینستاگرام خیلی سریع تر وارد بازار هدف خود شوید, داشتن یک پیج اینستاگرام با تعداد فالوور های بالا باعث افزایش اعتماد بین بازدید کننده ها و مشتری های شما خواهد شد.

در اینستاگرام باید شما بستر مناسبی برای ارائه خدمات و به نمایش گذاشتن محصولات خود داشته باشید و سپس برای جذب بازدید و مشتری های جدید اقدام به فعالیت کنید. فروش پیج اینستاگرام تخصص ماست. اگر قصد خرید اکانت اینستاگرام را دارید می‌توانید در همین صفحه اقدام کنید.

اما مزیت خرید پیج اینستاگرام و خرید اکانت اینستاگرام چیست و چرا شما به آن نیاز حیاتی دارید؟

شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از بزرگترین و بهترین شبکه های اجتماعی در دنیا است و بر اساس آخرین نظرسنجی‌ها، حدودا 30 درصد شهروندان ایرانی عضو اینستاگرام هستند. هر بستری که کاربران زیادی در آن فعالیت داشته باشند بهترین مکان برای تبلیغات، بازاریابی، برند سازی، فروش و در کل راه اندازی کسب و کار جدیدی است.

همانطور که می دانید همه اعتبار هر پیج فروشی اینستاگرام تعداد فالوورهایش است. پس موفقیت یا عدم موفقیت هر کسب و کاری در اینستاگرام به تعداد فالوور‌هایش بستگی دارد. داشتن یک پیج اینستاگرام با تعداد فالوور های بالا باعث افزایش اعتماد بین بازدید کننده ها و مشتری های شما خواهد شد تا خرید های متعددی از محصولات شما داشته باشند.

خرید اکانت اینستاگرام یک فرصت بینظیر است.

قطعا تفاوت زیادی بین یک پیج با فالوور های کم با یک پیج با فالوور های بالا از لحاظ روان شناختی بر روی بازدید کننده‌هایی که قصد خرید یک نوع محصول را دارند به سوی شما سوق خواهد داد تا خریدشان را از شما انجام دهند. در وبسایت ما، در قسمت قیمت پیج های اینستاگرام شما می‌توانید پیج مورد نظر خود را با تعداد فالوورهای مشخص انتخاب کنید و با خرید پیج اینستاگرام بدون اتلاف وقت ره صد ساله را یک شبه طی کنید ?

شما میتوانید قبل از خرید پیج اینستاگرام از تمامی مشخصات پیج خود آگاه شوید. همچنین به شما توصیه می‌کنیم حتما بخش سوالات متداول خرید پیج اینستاگرام را بصورت دقیق مطالعه کنید، سپس اقدام به خرید پیج اینستاگرام با فالوور واقعی نمایید و پیج اینستاگرام پر طرفدار خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید .

تفاوت خرید پیج اینستاگرام و خرید فالوور اینستاگرام چیست؟

هنگامی که شما فالوور اینستاگرام خریداری میکنید در واقع شما دارای یک پیج شخصی یا بیزنسی هستید و فالوور ها بصورت مستقیم روی پیج شما اعمال خواهد شد. اما هنگام خرید پیج اینستاگرام شما یک پیج را بصورت آماده با تعداد فالوور بالا خریداری میکنید و نیازی به صبر برای اضافه شدن فالوور نمیباشد. از نظر کیفیت تفاوتی بین فالوور های خریداری شده و یا مستقیم اضافه شده وجود ندارد و انتخاب بین خرید پیج اینستاگرام یا خرید فالوور اینستاگرام بر عهده مشتری است.

چرا باید برای خرید پیج اینستاگرام اقدام کنید؟

تمامی پیج هایی که برای خرید و فروش شما قرار می گیرند دارای ویژگی های زیادی هستند. در نظر بگیرید شما با خرید پیج اینستاگرام در واقع حاصل تلاش و سخت کوشی فرد دیگری را خریداری می کنید. پیج ها تماما دارای فالوران حقیقی هستند و از نظر نرخ تعامل در سطح بالایی قرار دارند.

بیشتر کسب و کار های تازه کار از اهمیت داشتن یک پیج اینستاگرامی قوی غافل هستند. اینستاگرام با داشتن بیش از 1 میلیارد کاربر فعال به شما کمک می کند مخاطبان زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب کنید.

اگر کارفرمایی هم به اهمیت داشتن پیج اینستاگرام برای بیزینس خود پی ببرد باید مدت های زیادی را صرف پیدا کردن نیروی متخصص کند. سپس باید صبر کند تا پیج شروع به بازدهی مثبت کند. این روند می تواند با توجه به وقتی که ادمین پیج روی آن می گذارد از 6 ماه تا 1 سال طول بکشد.

مشکلاتی مانند عدم دانش کافی ادمین و همین طور کمبود وقت و بودجه خود می تواند این پروسه را سخت تر و طولانی تر نیز کند.

اما با خرید پیج اینستاگرام مرتبط با بیزینس خود، به جرات می توانیم بگوییم که شما 1 سال الی 2 سال از رقبای خود جلو می زنید. قطعا به عنوان مدیر یک کسب و کار می دانید که این پیشرفت یک شبه چه میزان می تواند درآمد زایی شما را افزایش دهد.

تعداد فالووران بسیار مهم است

بهتر است به عنوان کسی که می خواهد یک پیج اینستاگرام خریداری کند به تعداد فالووران آن دقت کند. این قضیه برای کسب و کار شما بسیار حیاتی است.

کسب و کار ها از نظر کار به سه دسته تقسیم می شوند:

  • کسب و کار هایی که تازه کار خود را شروع کرده اند
  • کسب و کار هایی که اندکی از کارشان گذشته و کمی تجربه کسب کرده اند
  • کسب و کار های قدیمی و با تجربه

قبل از این که بخواهید برای بیزینس خود پیجی خریداری کنید حتما باید دقت کنید که در کدام از این 3 وضعیت قرار گرفته اید. زیرا شما قرار است با افراد واقعی تعامل داشته باشید پس بهتر است با توجه به اعتباری که در بازار کار خود دارید این ارتباط را قوی کنید.

چه بسا که این فالووران به مشتریان وفادار خود تبدیل کنید. از این رو توصیه می شود کسب و کار هایی که تازه کار خود را شروع کرده اند با پیج هایی شروع کنند که فالووران کمی دارند. بعد از مدتی که کسب و کارشان رونق گرفته و تجربه پیدا کرند آمادگی ساپورت مشتریان بیشتر را نیز دارند.

به همین ترتیب کسب و کار هایی که اندکی تجربه دارند و کسب و کار های قدیمی باید به تناسب فالوور داشته باشند.

از نظر اینستاگرام و هوش مصنوعی آن نیز این کار معقولانه بوده و بیشتر تعاملات شما را با فالووران و دیگر افراد حفظ می کند.

دکمه بازگشت به بالا