اجتماعیکسب و کار ایرانی

آموزش جامع خرید ویو اینستاگرام (پست ، استوری و IGTV) تضمینی

خرید ویو

خرید ویو اینستاگرام می تواند یکی از ساده ترین روش هایی باشد که پست های خود را به اکسپلور وارد کرده و استوری های خود را رشد دهید. ویو همان تعداد نفراتی است که پست ها و استوری های شما را بازدید می کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با خرید بازدید اینستاگرام، خرید فالوور 100 درصد واقعی و خرید لایک اینستاگرام آشنا کنید.

چرا باید ویو بخریم؟

این سوال را افراد زیادی از ما می پرسند و شاید سوالی باشد که ذهن شما را نیز درگیر کرده است. خرید ویو می تواند به شما در رشد اینستاگرام کمک کند. شما با خرید ویو استوری تعداد بازدید استوری و با خرید ویو پست اینستاگرام تعداد بازدید پست های پیج خود را افزایش می دهید.

خرید فالوور واقعی فعال ایرانی

یکی دیگر از روش هایی که می تواند به افزایش ویو پست و استوری های شما کمک کند خرید فالوور ایرانی، خرید فالوور ارزان و خرید فالوور واقعی اینستاگرام می باشد. وقتی که تعداد فالوورهای پیج شما باشد تعداد ویو پست و استوری نیز بالا خواهد رفت.

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام و ویو اینستاگرام

وب سایت مای ممبر بهترین سایتی است که می توانید از آن خرید انواع فالوور اینستاگرام مانند خرید فالوور اینستاگرام ارزان، خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش و انواع ویو را انجام دهید. چون کیفیت خدمات این وب سایت بسیار بالا بوده و همچنین قیمت های مناسبی دارد.

البته از خدمات لایک وب سایت مای ممبر نیز می توانید استفاده کنید. شما می توانید از وب سایت مای ممبر خرید انواع لایک مانند خرید لایک ارزان، خرید لایک ایرانی و خرید لایک واقعی را انجام داده و از کیفیت بالای این خدمات نهایت استفاده را ببرید.

خرید ویو پست اینستاگرام ارزان

افزایش بازدید پست اینستاگرام به صورت فوری توسط فالوور واقعی، یکی از فاکتورهای قدرت و امتیاز شما در اینستاگرام می باشد، افزایش وبو اینستاگرام برای پیج های اینستاگرام برخی زمان ها ممکن است با چالش روبرو شود، شما میتوانید نیاز بازدید پیج اینستاگرام خود را توسط پنل های افزایش ویو اینستاگرام واقعی و طبیعی مای ممبر برطرف کنید. خرید ویو اینستاگرام ارزان ترین و سریع ترین تکنیک برای رشد در اینستاگرام است.

خرید ویو اینستاگرام باعث افزایش بازدید پست و IGTV شما می شود. شما می توانید با توجه به نیاز خود پکیج افزایش ویو اینستاگرام خود را انتخاب کرده و سفارش دهید. افزایش ویو پست اینستاگرام شما، احتمال نمایش پست شما در بخش اکسپلور اینستاگرام را افزایش میدهد. همانگونه که اطلاع دارید یکی از اصول بیشتر دیده شدن پست و استوری شما خرید ویو اینستاگرام ایرانی و واقعی است.

راهنمای خرید ویو پست اینستاگرام

شما با خرید ویو پست ارزان قیمت می‌توانید از مزایای زیادی برخوردار شوید. این موضوع می‌تواند اعتبار و ارزش پیج اینستاگرام شما را بالا ببرد. اگرچه شما امکان خرید پیج اینستاگرام آماده و حرفه ای از مای ممبر را دارید. همچنین با این روش به راحتی می توانید فالوور واقعی و هدفمند پیج اینستاگرام خود را افزایش دهید. خرید فالوور ایرانی واقعی اینستاگرام کم هزینه ترین زوش افزایش فالوور واقعی فعال است. همچنین اگر پست یا استوری شما وارد اکسپلورر اینستاگرام شود، فالوور، لایک و کامنت پیج اینستاگرام شما نیز به طور چشمگیری افزایش پیدا می کند.

خرید ویو پست اینستاگرام می تواند همچون یک معجون برای رشد و پیشرفت پیج شما باشد. با خرید بازدید اینستاگرام ایرانی می‌توانید اعتبار پیج اینستاگرام خود را افزایش داده و در هر زمینه‌ای که مشغول به کار هستید، به اهداف خود برسید.

خرید ویو پست اینستاگرام

ویو پست اینستاگرام واقعی و ایرانی برای ویدیو، بسیار در رشد پیج اینستاگرام شما مفید است، زمانیکه ویو پست ویدیو شما افزایش پیدا کند، احتمال نمایش ویدیو و پست شما در اکسپلور اینستاگرام (Instagram Explorer) بسیار بالا می رود. تنها پست هایی احتمال نمایش در اکسپلور اینستاگرام را دارند که نرخ تعامل (Engagement Rate) بالایی داشته باشند.

افزایش ویو پست اینستاگرام، برخلاف ویو استوری اینستاگرام بسیار آسان و ماندگار است، استوری شما 24 ساعت قابلیت نمایش دارد (البته امکان هایلایت استوری کردن وجود دارد) ولی پست ویدیو شما تا زمانیکه پیج اینستاگرام شما وجود دارد، امکان ویو و بازدید دارد و روز به روز بر تعداد ویو و لایک آن افزوده می شود.

سرمایه گذاری در ویو پست اینستاگرام، بسیار ارزشمند و مفید و است و شما از این طریق می توانید فالوور و لایک زیادی برای پیج اینستاگرام خود کسب کنید.

 • توجه داشته باشید که از پنل های افزایش ویو اینستاگرام رایگان غیر قانونی اصلا استفاده نکنید، احتمال هک اکانت اینستاگرام شما وجود دارد.

خرید ویو IGTV اینستاگرام

آی جی تی وی (IGTV) که مخفف Instagram TV است؛ برای نمایش ویدیو ها و فیلم های کوتاه در اینستاگرام کاربرد دارد. این از قابلیت های نسبتا تازه اینستاگرام است که در چند سال اخیر برای افزایش مخاطب در اپلیکشن اینستاگرام تهیه شده است.

فیلم و ویدیو های کوتاه در اینستاگرام با استقبال خوبی برخوردار شد، به همین سبب چندین سال است که مورد استفاده قرار می گیرد و حتی بخشی از اکسپلور اینستاگرام شامل ویدیو های IGTV می باشد. این دسته نیز همانند پست ارزشش با لایک و ویو سنجیده می شود به همین سبب افزایش ویو ویدیو های کوتاه IGTV نرخ تعامل آن را افزایش می دهد و احتمال رفتن آن به اکسپلورر را افزایش می دهد.

 • خرید ویو Igtv ایرانی و باکیفیت که ایمپرشن برای پیج شما ایجاد کند، از جمله رکن های اصلی موفقیت کسب و کار و کمپین اینستاگرام شما است.

مواظب ویو و بازدید فیک باشید

ویو فیک اینستاگرام به ویو هایی گفته می شود که توسط اکانت های فیک اینستاگرام انجام می گیرند. توجه داشته باشید که با اینکه مای ممبر از بهترین تولید کنندگان فالوور فیک است، ولی ما توصیخ به خرید فالوور فیک اینستاگرام نداریم. بلکه همیشه سعی کردیم که به مخاطبان خود فالوو ایرانی و واقعی که نرخ تعامل بالایی ایجاد می کنند، معرفی کنیم.

خرید ویو فیک اینستاگرام، ممکن است که الگوریتم اینستاگرام را عصبانی کند و الگوریتم اینستاگرام روی پیج شما حساس شود و با کمترین نشانه ی کارهای غیر عادی، قدرت اکانت اینستاگرام شما را کاهش دهد، منظور از کاهش قدرت در این نقطه، عدم نمایش پست های شما در اکسپلورر است و یا اینکه پست های شما امتیاز کافی برای دیده شدن در فالوورهای خودتان را نیز کسب نکنند.

افزایش ویو اینستاگرام ارزان قیمت

افزایش ویو اینستاگرام همانطور که در بالا نیز اشاره شده منافع و قدرت خوبی به پیج شما می بخشد، تا پیج اینستاگرام خود را سئو و بهینه کنید. همچنین برای افزایش ویو پست خود لازم نیست که هزینه زیادی را پرداخت کنید، شما می توانید با ارزان ترین قیمت و کم ترین هزینه به  اندازه نیاز خود ویو اینستاگرام برای خود خرید کنید.

همچنین باید در خرید خود به نکات مهمی توجه داشته باشید تا مبادا اینستاگرام پیج شما را به عنوان یک متقلب شناسایی کند، و اکانت شما را اسپم کند. از جمله مهم ترین نکات نوع و کیفیت اکانت هایی است که در مدت زمان کوتاه پست یا استوری شما را بازدید می کنند و این اگر بر اساس الگوی های قبلی شما نباشد ممکن است برای الگوریتم اینستاگرام ناشناس باشد و بیشتر روی پیج شما حساس شود.

بنابراین اگر به دنبال اعتماد سازی و جلب توجه مخاطبان جدید هستید و همچنین به فکر رشد کسب و کار و یا هر هدفی که در ذهن دارید می‌توانید با خرید بازدید اینستاگرام به این هدف مهم خود دست یابید. همچنین شما برای افزایش فالوور پج خود میتوانید از سرویس خرید فالوور ارزان اینستاگرام مای ممبر استفاده کنید.

نکات طلایی افزایش بازدید پست اینستاگرام

همیشه به یاد داشته باشید که جهش در یک نقطه کار بسیار سخت و دشواری است، تغییر ها در 99% مواقع به صورت پیوسته و آرام آرام صورت می گیرند، به گونه ای که حتی ما متوجه آنها نمی شویم. الگوریتم های اینستاگرام هم از قوانین طبیعت پیروی می کنند و هر حرکتی به صورت جهشی  باشد بسیار خطرناک است و ممکن است که پیج اینستاگرام خود را از دست بدهید.

 • در خرید خود توجه داشته باشید، که وقتی میزان ویو پست یا استوری شما 1k است، شما بیاید 20k ویو استوری خرید کنید، باید این میزان تغییر علت مشخصی داشته باشید و الگوریتم اینستاگرام این میزان تغییر را به راحتی قبول نخواهد کرد.

خرید ویو اینستاگرام

اگر تمایل دارید خرید ویو پست ارزان انجام دهید، این بستر برای شما مهیا است. ما توسط یک سرور قدرتمند آماده انجام تمامی سفارشات درخواستی در سریع ترین زمان ممکن از طریق سایت هستیم، با توجه به اینکه پنل خدمات ویو اینستاگرام به طور مستقیم توسط مای ممبر تهیه شده است از این رو قیمتها به شکل خرید ویو پست ارزان در اختیار مشتریان قرار میگیرد.

قوانین ثبت سفارش

 • پیج شما بایستی عمومی (public) باشد.
 • تا اتمام سفارش پیج را خصوصی و دی اکتیو نکنید.
 • برای هر لینک پست اینستاگرام تا زمانی که سفارش آن تمام نشده، دوباره سفارش ندهید
 • سفارشات در سریع ترین زمان ممکم انجام میشوند در صورتی که زمان انجام سفارشتان بیش از 24 ساعت به طول انجامید یا بصورت کامل انجام نشد با تیم پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
 • در صورت رعایت نکردن موارد فوق سایت مای ممبر هیچ مسئولیت و تعهدی بابت لغو سفارش شما ندارد.
 • سایت مای ممبر تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

افزایش ویو اینستاگرام

همانطور که می دانید اینستاگرام برای پست های ویدیویی تعداد بازدیدهای پست ها یا همان ویو (View) را نشان می دهد، در صورتی که تمایل دارید افزایش بازدید پست های اینستاگرام، یا به عبارت دیگر سین (Seen) پست های اینستاگرام خود را افزایش دهید می توانید از پکیج های بازدید پست اینستاگرام ارزان قیمت سایت مای ممبر خریداری کنید.

خرید بازدید ارزان اینستاگرام

سرویس های بازدید ویو پست اینستاگرام مای ممبر جدا از آنکه دارای کیفیت بالایی میباشد قیمت ویو اینستاگرام ارزان بوده و باعث افزایش خرید از این سایت میشود ، به همین جهت مای ممبر رتبه برتر سفارش بازدید اینستاگرام در ایران میباشد.

ربات افزایش ویو اینستاگرام

با توجه به اینکه ربات اینستاگرام برای کار کردن بایستی دسترسی کامل یه اکانت شما داشته باشد و خطر کلاه برداری و حتی هک پیج اینستاگرام شما در استفاده از ربات اینستاگرام دور از ذهن نیست، از این رو استفاده از ربات ها به هیچ عنوان جهت افزایش بازدید اینستاگرام پیشنهاد نمی شود.

بزرگترین دلیل این است که به دیگران نشان دهید که صفحه شما محبوب است و با شروعی برای فعالیت خود، برند خود را تبلیغ کنید. وقتی کسی می بیند که شما تعامل بیشتری دارید، یک دنبال کننده اختصاصی دارید که برای استراتژی های بازاریابی شما ضروری است.

تنها چالش این است که چگونه آن تعامل را به طور ارگانیک جذب کنیم. اگر تصمیم به خرید بازدیدهای ویدیویی برای اینستاگرام دارید، نیازی به تلاش برای انتشار محتوای خود ندارید. در عوض، شما فوراً آن را دریافت می کنید و شروعی فوری دارید.

مزایای سفارش:

 • بسته ای را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید.
 • تحویل در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود.
 • نیازی به هدر دادن زمان برای رشد ویوهای اینستاگذام نیست.
 • اعتبار برند خود را نشان دهید و اینکه مورد اعتماد هستید.
 • ویدیوهای جدید یا قدیمی را برای جلب مشارکت انتخاب کنید.
 • با سهولت آنلاین پرداخت کنید.

اگر اینفلوئنسر هستید، تعداد بینندگان بیشتر، حامیان مالی و برندها را تشویق می‌کند تا با شما همکاری کنند. تعامل شما اساساً به آنها نشان می دهد که به فروش کمک می کنید و علاقه آنها را به شما افزایش می دهید.

برای کسب برتری بین رقیبان خود، بازدیدهای ویدیوی اینستاگرام را خریداری کنید. در جذب سرمایه گذاران و مشتریان هدف برای کسب و کار خود که از اینستا برای بازاریابی استفاده می کنند، از آنها پیشی بگیرید. از این گذشته،به عنوان یک برند، می‌توانید از تعامل برای جذب تأثیرگذاران قدرتمندی که می‌خواهند با شما کار کنند نیز استفاده کنید.

آیا خرید ویو اینستاگرام از ما ایمن است؟

کاملاً ایمن است. ما هرگز رمز عبور یا اطلاعات شخصی شما را درخواست نمی کنیم، بنابراین هیچ خطری وجود ندارد. برای مشاهده محتوای مرتبط با نام کاربری شما نیازی به دسترسی به حساب شما نداریم. و فقط از طریق لینک پست سفارش شما تکمیل میشود

بازدیدهای اینستاگرام را بخرید و حساب خود را با مای ممبر ارتقا دهید

از بین راه های مختلف، مای ممبر بهترین مکان برای انجام این کار است. در اینجا فقط تعدادی از دلایل ذکر شده است:

 1. بسته ای را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد.
 2. اگر خدمات ما نتوانست آنچه را که صریحاً بیان شده است ارائه دهد، از ضمانت بازگشت وجه ما استفاده کنید.
 3. ما هرگز اطلاعات شخصی را درخواست نمی کنیم و امنیت را افزایش می دهیم.
 4. ظرف کمتر از یک دقیقه میتونید سفارش خود را تکمیل کنید.
دکمه بازگشت به بالا