عمومیکسب و کار ایرانی

پوستر دیواری و پرده شید را با بهترین قیمت خرید کنید

قیمت، فروش و نصب انواع پوستر دیواری سه بعدی

پوستر دیواری سه بعدی در شرکت دکوراسیون داخلی ما با بهترین قیمت و کیفیت چاپ و در انواع طرح های سه بعدی، کودکان، گوناگون، حیوانات، خوراکی ها، مذهبی، سیاه و سفید، ایران و جهان، وکتور، طبیعت و هنری برای اتاق خواب، پذیرایی، پشت تلویزیون و… عرضه می شود و همچنین قابل شستشو هستند.

طرح های سه بعدی که چشم ها را فریب می دهند!

امروزه پوستر های سه بعدی اتاق کودک دختر و پسر و نوجوان و همچنین طرح های کلاسیک، ساده، مدرن و اسپرت جای خود را در میان خانواده ها و به خصوص جوانان و نوجوانان باز کرده اند. پوستر های سه بعدی از لحاظ سطح سه بعدی بودن دارای درجه بندی هستند. یک سری از طرح های سه بعدی به قدری فریبنده اند که فقط با لمس کردن می توان متوجه شد که این یک تصویر چاپ شده است.

پوسترهای سه بعدی معمولا دو دسته اند:

۱-طرح های سه بعدی که در تصویر عمق را تداعی می کنند.

بیننده احساس می کند که چیزی ماورای دیوار نهفته است و ذهن را درگیر خود کرده و به کنجکاوی بیشتر وا می دارند.

۲-طرح هایی که در تصویر برجسته نمود میکنند.

گویا تصویر از پوستر نصب شده بیرون زده است، اما این خطای دید شماست که این چنین باوری را در شما ایجاد می کند. بی شک هیچ دیوارپوشی نمی تواند هیجان یک پوستر دیواری سه بعدی را در افراد ایجاد کند.  استفاده از طرح های سه بعدی برای هر مکان مناسب خود نیز حائز اهمیت است. باید رنگ و طرح پوستر دیواری با نوع چیدمان و سبک منزل یا محیط کار شما متناسب باشد تا بیشترین تأثیر گذاری را در ذهن بیننده داشته باشد. ما برای پاسخ گویی به تمام سلیقه های شما مشتریان عزیز، امکان چاپ پوستر دیواری را در انواع سندی، پاستل، فیبرو و هلندی فراهم آورده ایم.

پوستر جنس پاستل: تقریبا بافت شبیه به چرم ولی کمی بازتر دارد. این کاغذ قابل شستشو است.

پوستر جنس سندی: بافت دانه دانه های ریز و شنی مانند دارد و تصویر چاپ شده کاملا شارپ و شفاف است. این کاغذ قابل شستشو است.

پوستر جنس فیبرو: تقریبا نیمه مات است. این کاغذ قابل شستشو است.

پوستر جنس هلندی: مرغوب ترین نوع چاپ پوستر است که جنسی براق دارد.

تنوع طرح بسیار گسترده در پوستر دیواری

یکی از مزیت های ارزشمندی که پوستر دیواری دارد این است که شما می توانید بیش از صدها طرح منحصر به فرد را از این محصولات مشاهده کنید. این تنوع طرح بسیار گسترده در واقع باعث می شود تا شما گزینه های زیادی برای انتخاب داشته باشید. دقیقاً همین امتیاز تنوع طرح پوستر دیواری و سایر پوشش های مشابه مانند کاغذ دیواری یکی از دلایلی است که سبب می شود مردم به سمت خرید این نوع از پوشش ها بیایند. ممکن است شما با طرح های طبیعت میانه خوبی داشته باشید و یا اینکه بیشتر نمونه های سه بعدی را بپسندید.

این موضوع کاملا بستگی به ذوق و سلیقه شما دارد. البته بسیاری از کارشناسان توصیه می‌کنند که طرح هایی را انتخاب کنید که تا حد بسیار زیادی با محیط اطراف و یا دکوراسیون منزل شما هماهنگی و سازگاری داشته باشند. هرچقدر این تطابق طرح میان دکور محیط شما و همچنین پوستر دیواری بیشتر باشد طبیعتا زیبایی آن نیز افزایش خواهد یافت. اما به طور کلی علاوه بر طرح هایی که در قسمت پایین همین صفحه مشاهده می کنید نمونه های دیگری نیز به شرح ذیل موجود هستند.

 • طرح پتینه طلایی
 • طرح سنگ مرمر
 • طرح شعر
 • طرح کلاسیک
 • طرح گل رز
 • طرح گل فانتزی
 • طرح چهره
 • طرح اسپورت
 • طرح کهکشان
 • طرح چهره و خط نستعلیق
 • و…

کاربرد های پوستر دیواری

پوستر دیواری همانند پرده زبرا کاربردهای بسیار زیادی در محیط های مختلف دارد. اصولاً استفاده از این نوع پوشش های دیوار تنها با هدف ارتقا نمای داخلی در یک ساختمان به کارگیری می شود. به همین دلیل نمی توان موضوعاتی تحت عنوان افزایش مقاومت دیوار را برای این گونه پوشش ها نسبت داد. لذا موارد استفاده پوسترهای دیواری در برخی از مهمترین مکان ها به شرح ذیل می باشد.

·         منازل

شما می‌توانید پوستر دیواری را در نقاط مختلف خانه اعم از قسمت پذیرایی، اتاق خواب ها، سالن ها استفاده کنید. تنها نکته مهمی که در به کارگیری پوسترهای دیواری باید مد نظر قرار دهید انتخاب یک طرح مناسب می باشد. همانطور که در قسمت قبل ذکر شد طرح های گوناگون از این محصول موجود می باشد. در نتیجه شما با مشاهده آلبوم پوسترها قطعاً از یک نمونه خوشتان خواهد آمد.

·         ادارات

محیط های اداری از جمله مکان هایی هستند که مشغله کاری بسیار زیادی در آن وجود دارد. در نتیجه استفاده از یک پوستر دیواری زیبا و شکیل می تواند انرژی مضاعفی را به محیط القا کند. به طور کلی هر چقدر محیط کاری شما شیک تر باشد روحیه کار تیمی در محیط اداری افزایش پیدا خواهد کرد.

·         محیط های فرهنگی و آموزشی

اینکه شما در چه حوزه ای از آموزش فعالیت می کنید تفاوتی ندارد. ممکن است شما در یک آموزشگاه هنر مشغول تدریس باشید. مدیران این مجموعه بهتر است چند پوستر هنری زیبا را در محیط قرار دارند تا دکوراسیون فضای آموزشی تکمیل شود.

چگونگی چاپ پوستر دیواری

ممکن است این سوال اساسی در ذهن شما ایجاد شود که پوستر دیواری چگونه طراحی و ساخته میشود. در حوزه طراحی این محصولات غالباً ۳ تکنیک دنبال می‌شود که شامل تدارک الگوها و طرح ها، نظارت و تهیه مواد می باشد. با هم پوشانی این ۳ تکنیک پوستر کاغذ دیواری شما طراحی و ساخته میشود. این سه مورد دقیقا چه هستند؟ و چه نقشی در تشکیل یک پوستر دیواری زیبا و منحصر به فرد دارند.

الگوها و طرح ها در پوسترهای دیواری در واقع همان المان های بصری هستند که شما پیش از تولید پوسترها آن را با استفاده از تجهیزات کامپیوتری آماده سازی می کنید. همچنین نوع رنگ هایی که باید به کار گرفته شود و منظره ای که بر روی سطح ورق پوستر پیاده سازی می شود. همگی پیش از کار طراحی می شوند لذا این مرحله را طراحی بصری پیش از آغاز کار نیز می نامند.

در مرحله بعد با انجام نظارت های تخصصی و آماده سازی دستگاه ها و همچنین نوع رنگی که باید با یکدیگر هم آمیزی شوند مراحل چاپ تصویر با دستگاه آغاز می شود. رنگ های مورد نظر در قالب جوهر های بسیار با کیفیت توسط دستگاههای کاملا هوشمند بر روی ورق های کاغذ دیواری به صورت یک تصویر زیبا با کنتراست بالا در خواهند آمد که دقیقاً همان پوستر دیواری شماست.

ابعاد و سایز استاندارد پوسترهای دیواری

اندازه دیوارها در ساختمان های مختلف با یکدیگر یکسان نیست. ممکن است یک دیوار ارتفاع بلندی داشته باشد و یا اینکه طول دیوار بسیار بیشتر از عرض آن باشد. در چنین شرایطی ما باید نوعی از پوستر دیواری را استفاده کنیم که بتواند کل سطح دیوار را فرا بگیرد تا یک تصویر رضایت بخشی بعد از پایان نصب ایجاد شود. پوسترهای دیواری از لحاظ سایز معمولاً در عرض ۱۰۵ سانتی متری طراحی و ساخته می شوند.

اما طول آن ها می تواند بسیار بیشتر از این رقم مذکور باشد. البته احتمال دارد این سوال در ذهن شما به وجود آید که با این مقدار عرض چگونه می توان به عنوان مثال یک دیوار دارای عرض ۲ متری را پوشش دهی کرد؟ در پاسخ به این سوال باید ذکر کنیم که ورق های کاغذ دیواری با کنار هم قرار گرفتن می توانند به راحتی عرض به نسبت بلند دیوار را پوشش دهی کنند.

البته داشتن ظرافت کار در حین نصب نیز بسیار اهمیت دارد. اینکه ما بتوانیم رول های کاغذ دیواری را به طور دقیق در کنار یکدیگر قرار دهیم در پایان یک تصویر مناسب در قالب پوستر به وجود می آید.

میزان کیفیت پوسترهای دیواری

هرچقدر کیفیت پوستر دیواری بالاتر باشد قطعاً نمایی که در داخل ساختمان به وجود می‌آورد زنده تر و به نوعی شاداب تر خواهد بود. البته کیفیت پوسترهای دیواری به عوامل مختلفی همچون مرغوبیت جوهر، استاندارد بودن ورق کاغذ دیواری و همچنین دستگاه چاپ تصویر بستگی دارد. همچنین استفاده از دستگاه هایی مشابه دستگاههای تولیدی که کاملاً بروز هستند می تواند تصاویر سه بعدی خارق العاده ای را ایجاد کنند.

پرده تصویری

پرده شید تصویری مدل دیگری از انواع پرده ها می باشد که امکان سفارش تصویر دلخواه توسط مشتری را ایجاد می کند. پرده های تصویری از تنوع بسیار بالایی برخوردارند و هیچگونه محدودیتی در زمینه طرح و رنگ نخواهند داشت. طرح های نظیر طبیعت ، گل ، طرح های سه بعدی و مناظر شهری از پر استفاده ترین نمونه ها می باشند.

پرده تصویری لوردراپه امکان درج و طراحی انواع تصاویر مختلف ، متناسب با نوع محیط را دارا می باشند. برای مثال در مکان های رسمی و اداری با چاپ لوگو بر روی پرده علاوه بر کنترل نور محیط ، می توان برند خود را به نمایش گذاشت. همینطور در منازل ، با استفاده از طرح های طبیعت و مناظر مختلف ، می توان محیط خانه را جذاب تر کرد.

قیمت پرده تصویری

قیمت پرده تصویری بصورت متر مربع محاسبه می شود. به اینصورت که پیش از سفارش می بایست اندازه عرض و ارتفاع مشخص شده باشد. این محصول از تنوع بسیار بالایی در طرح برخوردار است. حتی امکان چاپ تصاویر ارائه شده از طرف خود مشتری نیز وجود خواهد داشت. کیفیت پرده های تصویری بسیار مناسب می باشد و تصاویر چاپ شده از وضوح بالایی برخوردارند.

پرده شید تصویری

پرده های تصویری از انواع مختلفی برخوردار می باشند. یکی از محبوب ترین آنها مدل پرده شید تصویری است. این پرده در واقع نوعی از شید به حساب می آید که امکان چاپ تصاویر دلخواه از قبیل انواع طرح های هنری ، انتزاعی ، طبیعت و بسیاری از طرح های دلخواه و قابل سفارش را دارا می باشد.

ویژگی های پرده تصویری

پرده های تصویری کیفیت و دوام بسیار بالایی دارند. از مهمترین ویژگی های آنها می توان به امکان شست و شوی و نظافت آسان ، قابلیت چاپ در ابعاد کاملا دلخواه ، مقاومت بالا و ثبات رنگ و طرح در برابر نور خورشید ، نداشتن محدودیت در ارتفاع جهت سفارش ، تنوع بی نظیر در طرح و امکان چاپ تصاویر سفارشی ، نصب بسیار آسان و در نهایت کاربرد بسیار بالا در محیط های مختلف اشاره کرد. البته قیمت بسیار مناسب و مقرون بصرفه پرده کرکره تصویری را می توان از مهمترین ویژگی های مثبت این محصول نام برد.

خرید و نصب پرده تصویری

در هنگام خرید پرده تصویری به تناسب طرح انتخابی با محیط مورد نظرتان دقت داشته باشید. هر طرحی مناسب یک نوع فضا می باشد. برای مثال در اتاق های کودکان از طرح های کارتونی و رنگ های شاد ، همینطور در فضاهای رسمی از رنگ های تیره تر و چاپ لوگو بر روی پرده استفاده می شود.

پرده تصویری با طرح مناظر طبیعی بسیار محبوب می باشد و گزینه مناسبی جهت استفاده در منازل به حساب می آید. مدت زمان تحویل محصول برابر با 10 روز کاری است. علت آن ساخت ابعاد سفارشی و چاپ تصویر مورد نظر می باشد. نصب این مدل از پرده ها بسیار راحت و سریع است. اگر به هر دلیلی امکان نصب توسط خود مشتری وجود نداشته باشد، تیم ما خدمات نصب را نیز ارائه خواهد کرد.

عوامل موثر بر قیمت کاغذ دیواری

یکی از سوالات بسیار مهمی که همواره در مورد کاغذ دیواری مطرح می شود این است که قیمت آنها به چه صورت محاسبه می شود. اصولاً کاغذهای دیواری به دلیل ابعاد و طرح بندی های مختلفی که دارند قطعاً دارای قیمت یکسانی نیستند به همین دلیل شرایط محیط است که تعیین می‌کند قیمت نهایی محصولات در چه محدوده ای باشد. در این مقاله به صورت جامع عواملی که به طور مستقیم بر قیمت کاغذ دیواری تاثیر می گذارند را مورد بررسی و واکاوی قرار می دهیم. اما به جهت داشتن یک پیش زمینه ذهنی این عوامل را به صورت تیتر وار ذکر می کنیم تا در ادامه بتوانیم توضیحات مفصلی را ارائه دهیم.

 • بررسی میزان فضا
 • بافت موجود بر روی دیوارها
 • نوع پوسترها و کاغذ دیواری ها و موقعیت بکارگیری آن ها
 • برخی از عوامل متفرقه تاثیرگذار بر قیمت پوستر دیواری و کاغذ دیواری

قیمت کاغذ دیواری بر اساس میزان فضا

موضوع فضا در نصب کاغذ دیواری فوق العاده اهمیت دارد چرا که این المان در صورت نوسان قطعاً باعث کاهش یا افزایش قیمت کاغذ دیواری یا پوسترها می شوند. از طریق ارزیابی فضای موجود در دیوارها می توانیم از مقدار خرید کاغذ دیواری خود مطلع شویم. به بیان دیگر ما خرید خود را براساس میزان فضای موجود انجام می دهیم. زمانی که مقدار خرید کاغذ های دیواری برای ما مشخص شد به دنبال آن وسعت نصب آنها نیز مشخص می شود. به طوری که هر چقدر مساحت نصب بیشتر باشد به همان نسبت نیاز به زمان و انرژی بیشتری خواهد بود.

طبیعتاً افزایش مساحت باعث افزایش خرید رول های کاغذ دیواری می شود که همه این ها افزایش هزینه را در پی خواهد داشت. اما موضوع مهم دیگری که وجود دارد ارتفاع دیوارها می باشد اینکه دیوارها نه از لحاظ طول بلکه از لحاظ ارتفاع چه اندازه ای دارند. زمانی که ارتفاع یک دیوار بلند تر از حد معمول باشد تکنسین های اجرای کاغذ دیواری مجبور هستند تا لایه های کاغذ دیواری را به ترتیب نصب کنند تا کل سطح دیوار را فرا بگیرد.

این در نوع خود یک اقدام چالش برانگیز محسوب می‌شوند. بنابراین نصب کنندگان کاغذ دیواری به طور طبیعی افزایش ارتفاع دیوارها را در میزان قیمت نهایی تاثیر میدهند. می توان این گونه نیز متصور شد که افزایش ارتفاع در دیوارها میزان دقت کار و به نوعی سختی آن را مضاعف می کند که همگی روی قیمت منعکس خواهد شد.

تاثیر نوع بافت دیوارها در قیمت کاغذ دیواری

همانطور که می دانید بافت همه دیوارها یکسان نیست. این موضوع می‌تواند روند نصب کاغذ دیواری را تحت تاثیر قرار دهد. اصول کاغذهای دیواری و همچنین پوستر دیواری روی سطوح بستر صاف بهترین عملکرد و نتیجه را ارائه می دهند. بنابراین اگر سطوح دیواری شما ناهموار است و یا از مصالحی استفاده شده است که سطح صافی را ایجاد نکرده اند در آن صورت لازم است که قبل از اجرای کاغذ دیواری یکسری زیرسازی های اساسی توسط تکنسین های اجرایی انجام شود. انجام این کارهای مضاعف می تواند روی قیمت کاغذ دیواری تاثیر بگذارد چرا که این کارها در نوع خود یک فعالیت اضافی محسوب می شود که به تبع آن روی هزینه تاثیر می گذارد.

معمولاً دیوارهای گچی سطوح صاف و یکدستی را دارند. به همین دلیل اینگونه دیوارها بهتر می توانند کاغذ دیواری را به نوعی پذیرش کنند. در مقابل یکسری دیوارها از جنس سیمان وجود دارند که به دلیل نوع مصالحی که دارند اصطلاحاً مانند پوست پرتقال هستند. همانطور که می دانید در سطح این میوه یکسری روزنه های ریز و چاله مانندی وجود دارد که با لمس آن به وضوح این ناهمواری قابل حس می باشد.

بعضی از سطوح دیوار نیز دقیقاً به همین صورت هستند شما با لمس آن می توانید به راحتی این سطوح را شناسایی کنید. البته این موضوع اینگونه برداشت نشود که نمی توان روی چنین سطح بسترهایی عملیات نصب کاغذ دیواری را انجام داد. همانطور که گفته شد یکسری اقدامات زیرسازی جهت آماده سازی سطح لازم است که صورت گیرد تا کاغذ دیواری به راحتی بتواند روی دیوار قرار گیرد.

قیمت پوستر دیواری متناسب با نوع و موقعیت بکارگیری

همانطور که در ابتدا ذکر شد کاغذهای دیواری و پوسترها تنوع بسیار بالایی دارند. بنابراین این یک امر بدیهی است که این محصول ارزشمند با قیمت های متفاوت عرضه شوند. امروزه پوسترهای دیواری طرفداران بسیار زیادی دارند. یکی از دلایل آن ایجاد یک تصویر زنده، پویا و همچنین شاداب در محیط خانه است. انجام چنین پروژه های هیجان انگیزی طبیعتا یک هزینه ای را در بر دارد. اما ما به عنوان مسئولین این پروژه توصیه می‌کنیم که حتماً از این پوسترهای زیبا و همچنین کاغذ دیواری ها در منزل خود استفاده کنید، سپس آن را با مقدار هزینه‌ای که پرداخت کرده اید یک مقایسه دقیق انجام دهید.

قطعا ارزش نتیجه‌ای که در منزل شما ایجاد شده است به مراتب بالاتر از هزینه پرداختی شما می باشد. بنابراین قیمت پوستر دیواری نسبت به ارزش کاری که دارد چندان بالا نیست. در هر موقعیتی یک نوع کاغذ دیواری و یا پوستر سازگاری و هماهنگی لازم را با محیط دارد. به طور مثال شما نمی توانید کاغذ دیواری های اداری را مانند نوع مسکونی، پذیرایی، اتاق کودک و اتاق خواب در نظر بگیرید. چرا که هر کدام مختص همان ناحیه طرح بندی شده اند و در نظر نگرفتن نوع پوستر متناسب با موقعیتی که قرار است به کار گرفته شوند می‌تواند دکوراسیون آن محیط را کاملاً از بین ببرد.

از طرفی قیمت کاغذ دیواری و پوستر دیواری متناسب با نوع آن تعیین می شود. به طور مثال اگر قصد نصب یک پوستر را در اتاق خواب کودک خود دارید باید این موضوع را در زمان خرید حتما عنوان کنید که میخواهید این پوستر را جهت استفاده در اتاق خواب کودک خود خریداری کنید. در چنین شرایطی کارشناسان سعی می کنند بهترین محصول را متناسب با موقعیت قرارگیری آن به شما معرفی کنند. با این کار اصولی هزینه ای که بابت قیمت پوستر دیواری پرداخت کرده‌اید کاملا منطقی و درست می باشد. چراکه دقیقاً همان محصولی را تهیه کرده‌اید که محیط آن را طلب می‌کند.

عوامل متفرقه موثر بر قیمت پوستر دیواری و کاغذ دیواری

یکسری عوامل متفرقه وجود دارد که مستقیما روی اجرا تاثیر می گذارد بنابراین اگر به هر نحوی به دلیل نوع معماری سازه یک سختی و دشواری مشهودی در نصب کاغذ های دیواری و پوستر ها به وجود آید متناسب با آن قیمت پوستر دیواری و همچنین کاغذ دیواری ها افزایش می یابد. البته باید این نکته را عنوان کنیم که قیمت پوستر دیواری و کاغذ دیواری ها ثابت است بلکه این هزینه دشواری نصب است که می تواند به مجموع هزینه ها اضافه شود. یکی دیگر از عوامل متفرقه که روی قیمت پوستر دیواری و کاغذ دیواری ها متاثر است و باز هم مرتبط با هزینه های اجرا می باشد موضوع دسترسی سخت بر دیوارها می باشد.

ممکن است نوع معماری سازه به گونه‌ای باشد که تکنسین اجرایی نتواند به صورت مسلط به تمام سطح صاف دیوار دسترسی داشته باشد. شرایطی مانند زاویه دار بودن دیوار و وجود گچ بری های غیر اصولی و مواردی از این دست همگی جزوه معماری های خاص و پیچیده سازه ای تلقی می شود که می تواند شرایط نصب را سخت کند. نوع برخورد با این گونه سطوح بستر کاملاً متفاوت است و نیاز به دقت و ظرافت بیشتری دارد چرا که هر گونه خطا می تواند نتیجه نهایی را دچار تغییر کند.

سخن آخر

در این مقاله سعی کردیم موضوعات مهمی که می‌ تواند روی قیمت کاغذ دیواری و پوستر ها تاثیرگذار بگذارد را مطرح کنیم. اما همان طور که گفته شد نتیجه ای که پس از نصب این نوع از پوشش های دیواری حاصل می‌شود بسیار بالاتر از هزینه های صرف شده می باشد. این نتیجه ها معمولاً شامل ارتقاء دکوراسیون محیط، افزایش زیبایی منزل و تغییر اساسی در نمای داخلی خانه می باشد. شرکت ما علاوه بر ارائه محصولات مرغوب، در زمینه نصب محصولات خود بر روی سازه نیز فعالیت دارد. به همین دلیل مشتریان گرامی پس از خرید خود می توانند مراحل نصب را به این شرکت بسپارند.

دکمه بازگشت به بالا