اجتماعیکسب و کار ایرانی

اجاره خودرو تشریفاتی در تهران

اجاره ماشین در اختیار و اجاره خودرو با راننده و تشریفاتی :

شرکت دارای مجوز رسمی است و مجوز اجاره خودرو تشریفاتی را دارا می باشد.اجاره خودرو در شرکت به صورت رزرو آنلاین و تلفنی صورت می گیرد. شرکت در تمامی نمایندگی های خود در زمان رزرو خودرو ، قرارداد و فاکتور رسمی به تمام مشتریان ارائه می دهد.

نحوه اجاره ماشین با راننده برای ادارات دولتی و نیمه دولتی

ادارات و ارگان های خصوصی ، دولتی و نیمه دولتی که نیاز به خودرو هایی با تعداد بالا از یک برند و یک رنگ دارند می بایست حداقل از 4 روز قبل جهت رزرو تماس حاصل نمایند.کارشناسان ما هماهنگی های لازم را به عمل خواهند آورد.

اجاره خودرو برای خارج از شهر تهران

اجاره خودرو با راننده در طول سفر گزینه ای ایده آل برای راحتی سفر شما است. شما می توانید برای خسته نشدن از راه و سفرتان، خودرو مورد نیاز خود را به صورت با راننده اجاره کرده و هزینه های خود را کاهش دهید. اجاره ماشین با راننده برای مسافرت نیازی به هیچ نوع مدرکی نداشته و تمام هزینه ها و خسارت پیش آمده تا پایان رنت خودرو به عهده راننده شرکت می باشد. قیمت ها برای خارج از شهر تهران که به صورت دربستی و دراز مدت است توافقی می باشد. طبیعتا این هزینه ها برای خودرو های گوناگون متفاوت است. می توانید پس از اعلام برنامه سفر خود به دفتر مرکزی قیمت تمام شده و پیش فاکتور آن را دریافت نمایید.

پیش بینی نیاز های مسافران

_تمامی خودرو های این مجموعه مجهز به سیستم Wifi ، صندلی کودک و تجهیزات مسافرتی می باشد. در صورت نیاز می توانید درخواست امکانات مورد نیاز خود را به دفتر مرکزی قبل از سفر خود اعلام نمایید.

_خودرو های تشریفاتی با راننده این مجموعه در بالاترین سطح کیفیت فنی و دارای بیمه مسافرتی کامل می باشد.

_این مجموعه دارای رانندگان مسلط به زبان انگلیسی ، فرانسه و ترکیه ای می باشد و در صورت نیاز می تواند از تور لیدر و مترجم های این مجموعه برای سفر های بلند مدت خود نیز استفاده نمایید.

اجاره خودرو با راننده در تهران

برای اجاره خودرو با راننده در تهران نیاز به ارائه هیچ نوع چک ، مدرک و یا حتی سفته نیست. شما می توانید خودرو مورد نظرتان را تنها با تماس تلفنی رزرو کنید. حداقل زمان اجاره ماشین با راننده در روز 10 ساعت است. تمامی خودروهای موجود در تهران مدل سال بوده و جزو خودروهای تشریفاتی این مجموعه است. برای اجاره ماشین با راننده بهتر است که یک هفته زودتر ماشین را رزرو کرده اما در صورت نیاز می توانید یک روز زودتر نیز رزرو خود را انجام دهید.

اسکورت تشریفاتی

یکی دیگر از خدمات ما اجاره خودرو برای اسکورت تشریفاتی است. اسکورت ماشین عروس، ماشین های مهمان و یا مجالس مهم را با خیال راحت به ما بسپارید. اسکورت مجموعه شامل خودروهای بنز و یا بی ام و است که به صورت پکیج در قسمت بالا همراه با قیمت و خودروها نام برده شده است.  البته اسکورت های تشریفاتی موتور نیز در پکیج های ما موجود است. می توانید پکیج مورد نیازتان را انتخاب و با ما در تماس باشید.

اجاره خودرو تشریفاتی با بدنه ای مستحکم

اجاره خودرو تشریفاتی وسایل نقلیه چشمگیر و پرطرفداری هستند که برای جا به جایی افراد سیاسی، تجاری، مراسم عروسی و تولد مورد استفاده قرار می‌گیرند. آنها فضای زیادی در اختیار نزدیکترین اعضای خانواده، دوستان، همکاران، اشخاص مهم قرار می‌دهند و امکان حمل و نقل راحت را به محل مورد نظر شما فراهم می کنند.

ماشین های تشریفاتی نسبت به سایر خودرو ها از امنیت بسیار بیشتری برخوردار هستند، خودرو های تشریفاتی دارای شیشه های ضد گلوله و بدنه های مستحکم هستند و از لحاظ سیستم داخلی بسیار قابل اعتماد و باکیفیت هستند. این خودرو ها یک اثر هنری و پرقدرت هستند و به شما اجازه می دهد که در خیابان ها سلطنت کنید.

در صورتی که شما مدیر شرکتی تجاری هستید، برای برگزاری جلسات تجاری به بهترین شکل ممکن، نیاز به تشریفاتی خاص از جمله محل پذیرایی، سرو غذا و بسیاری از موارد دیگر دارید اما مهمترین نیاز شما استفاده از خودرو های تشریفاتی است چرا که خودرو شما بیانگر قدرت و ارزش شماست و در دیدار اول تاثیر بسیار زیادی در تفکر اشخاص مخاطب شما خواهد داشت.

شما با استفاده از خدمات موسسه اجاره خودرو ما، به راحتی امکان تحت تاثیر قرار دادن میهمانان یا مشتریان خود را دارید. شرکت اجاره خودرو ما ماشین های تشریفاتی را به همراه راننده ی مخصوص تشریفات سیاسی و تجاری در اختیار شما قرار می دهد. موسسه های اجاره دهنده، در زمینه اجاره خودرو تشریفاتی سابقه ای کوتاه دارند اما شرکت معتبری مانند ما که برای کیفیت اهمیت بسیار زیادی قائل است، در هر دوره تامین کننده خودرو های تشریفاتی برای اجلاس سران کشور های اسلامی و سایر مراسمات دیپلماتیک ایران با سایر کشور ها بوده اند!

این موسسه به صورت دائم در حال سرویس دهی تشریفاتی به کابین دولت و ریاست جمهوری نیز می باشد. در حال حاضر دولت ها برای قدرت نمایی در مقابل هم از خودروهای تشریفاتی استفاده ی بسیاری می کنند. مطمئنا بارها در تلویزیون دیده اید که رییس جمهور ایران از بنز اس500 پیاده می شود.

کرایه  انواع ماشین های تشریفاتی

موسسه ما دائما اتومبیل هایی را برای اجاره خودرو تشریفاتی پیشنهاد می‌دهند که دارای استاندارد های جهانی برای تشریفات هستند. یکی از پرطرفدارترین ماشین های تشریفاتی بنز اس 500 است. این ماشین حتی در کشور های اروپایی طرفداران زیادی بین سیاستمداران دارد. به عنوان مثال اولین رییس جمهور روسیه بوریسیلتسین بعد از امتحان کردن ماشین های تشریفاتی مختلف این ماشین قدرتمند کمپانی بنز را انتخاب کرد. صدر اعظم آلمان آنجلا مرکل نیز از خودرو های تشریفاتی بنز و بی ام دبلیو استفاده می کند.

خودرو های موجود در موسسه ی اجاره خودروی ما شامل بنز های تشریفاتی، بی ام دبلیو 528 و خودروی فوق امنیتی و تاثیر گذار تویوتا لندکروز می باشد. وقتی شما از لندکروز به عنوان ماشین تشریفات استفاده کنید همه ی افراد را تحت تاثیر شکوه و قدرت خود قرار خواهید داد. در واقع همه ی چشم ها به در ماشین خیره می‌شوند و منتظر می مانند تا ببینند چه شخصی از این خودرو پیاده خواهد شد. خودرو هایی که از دیدگاه متخصصان برای تشریفات در نظر گرفته شده شامل: اجاره بنز اس کلاس اس ۵۰۰، بنز کلاس ای ۲۵۰، تویوتا پرادو ۲۰۱۳، تویوتا لند کروزر و بی ام دبلیو ایکس 4 و ایکس 6 و … می شود.

هر خودروی تشریفاتی ما یک نمونه ی برتر است.

موسسه اجاره خودرو ما دارای تعداد زیاد و متنوع از خودرو های تشریفاتی اعم از کلاسیک و مدرن می باشد. اتومبیل های لوکس، هیوندای و حتی مدل هایی از کیا و تویوتا را در این دسته بندی برای شما عزیزان ارائه می دهیم.

اجاره خودرو تشریفاتی ما به سمت کمال می رود

اجاره خودرو ما به شما این اطمینان خاطر را می دهد که در مراسم یا مناسبتی که برای آن مراسم قصد اجاره خودروی تشریفاتی را دارید بهترین خودروها را با سرویس کامل ارائه می کند. ما همیشه ماشین های خود را به موقع به مقصد می رسانیم و به هیچ وجه اجازه نمی دهیم که از جانب ما لطمه ای به برنامه ی شما وارد شود.

آیا شما خودروی تشریفاتی خود را با یک راننده اجاره می کنید؟ در صورتی که از شرکت اجاره خودرو ما خودروی تشریفاتی باب سلیقه ی تان را با راننده اجاره کنید شما می توانید انتظار یک راننده ی حرفه ای را داشته باشید که با همه ی جوانب تشریفات آشنا باشد و برای این مناسبت لباس مناسب بپوشد.

اجاره خودرو تشریفاتی با رانندگان موسسه کرایه اتومبیل

خدماتی که یک راننده ی مخصوص تشریفات به شما ارائه می دهد شامل مواردی همچون بازکردن در خودرو با اجرای رسومات خاص آن، خوش آمد گویی و بدرقه ی مسافران خودرو و به طور کلی هر خدمتی که یک راننده یتشریفات حرفه ای باید انجام دهد می باشد.

2 نوع خدمات تشریفاتی انجام می شود تحت عنوان های :

    سی آی پی [CIP]

    وی آی پی [VIP]

که مورد اول مختص افراد تجاری مانند مدیران شرکت ها و سرمایه داران بورس و… می باشد و مورد دوم برای موارد سیاسی که دارای امنیت بالاتری است.

ماشین های تشریفاتی گزینه و قابلیت های بسیاری برای راحتی و تامین آرامش مسافران دارند که در زیر به برخی از آنها اشاره خواهیم نمود:

  • صندلی های عقب دارای یخچال های کوچک است که با انواع نوشیدنی ها و مواد خوراکی برای پذیرایی از مهمان تعبیه شده است.
  • صندلی ها دارای سیستم گرمایشی و سرمایشی می باشند.
  • صندلی ها دارای ماساژور بوده و به شما آرامش خاطر خواهند داد.

بهترین راننده های تشریفاتی که دوره های رانندگی Vip را گذرانده اند برای خدمات تشریفاتی برای مشتریان عزیز در نظر گرفته ایم تا مشکلی از این بابت رخ ندهد. تمامی خودرو های تشریفاتی ضد گلوله می باشند.

خودرو تشریفاتی یا ماشین عروس ؟

هر کدام که باشد فرقی نخواهد کرد و کرایه کردن ماشین لوکس بعنوان ماشین عروس یکی از معمول ترین نوع اجاره خودرو می باشد. یکی از مهمترین بخش های برگزاری یک عروسی مجلل و شیک ماشین عروس است، هنگامی که عروس و داماد وارد تالار می شوند تمام نگاه ها به آن هاست و یک بنز اس 500 تمام افراد حاضر در میهمانی را تحت تاثیر قرار می دهد، شما می توانید برای حضور در میهمانی های مهم با خودروی تشریفاتی حضور پیدا کنید.

زیبایی و مجلل بودن عروسی یا مهمانی با کمک خودرو های تشریفاتی اضافه کنید. درصورتیکه نمیخواهید از اتومبیل قدیمی برای عروسی خود یا میهمانی بزرگی که در آن به عنوان رییس شرکت حضور دارید استفاده کنید، با اجاره یک ماشین تشریفاتی می توانید اطمینان حاصل کنید که به اندازه ی کافی با شکوه و قدرتمند ظاهر شده اید. این سبک از اجاره خودرو تشریفاتی می‌تواند با راننده یا بدون راننده باشد.

قبل از اجاره خودروی تشریفاتی، بعنوان اجاره ماشین عروس یا اتومبیل تشریفاتی لازم است در مورد پروژه و مدل ماشین مورد نظر خود فکر و تصمیم گیری کنید و همچنین می توانید با مشاوران متخصص ما در این زمینه به‌صورت رایگان مشورت کنید تا در انتخاب نوع و رنگ ماشین تشریفاتی شما را راهنمایی نمايید.

دکمه بازگشت به بالا