علمی و پزشکیکسب و کار ایرانی

انتخاب دستگاه تصفیه آب cck 6 مرحله ای از سایت فراب کالا

خرید دستگاه تصفیه آب cck 6 مرحله ای از سایت فراب کالا جز معقول ترین دستگاه های تصفیه آب خانگی محسوب می شوند. با توجه به اینکه دستگاه های تصفیه آب cck  در انواع 6 تا 8 فیلتره وجود دارند انتخاب اینکه نوع چند فیلتره را انتخاب نماییم کمی مشتریان را دچار تردید خواهد کرد. بهتر است با کمی مطالعه در زمینه دستگاه های تصفیه آب و کسب اطلاعات لازم اگاهانه اقدام به خرید نمایید. به منظور دسترسی به انواع مختلف دستگاه های تصقیه آب اورجینال پیشنهاد می شود خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی را از مراکز معتبری چون فراب کالا انتخاب نمایید.

دستگاه تصفیه آب سی سی کی cck چند فیلتره بهتر است ؟

اینکه بخواهید در میان دستگاه های تصفیه آب برند سی سی کی که از برند های معتبر تایوانی بوده و در بازار جز پرفروش ترین برندها از آن یاد می شود یکی را انتخاب نمایید باید ابتدا به پاسخ درستی در مودر برخی سوالات برسید.

کیفیت آب منطقه ای که در آنجا زندگی میکنید، درجه سختی آب، آنچه از میزان کیفیت و خاصیت اب تصفیه شده انتظار دارید و هزینه ای که بایت تصفیه آب می توانید بپردازید بر نوع انتخاب دستگاه تصفیه اب و تعداد مراحل فیلتراسیون ان تاثیر گذار است.

 اگر نمیدانید پاسخ سوالات خود را برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب بیابید بهترین راه استفاده از نظرات کارشناسان فراب کالا و سپس خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آبی است که آنها با در نظر گرفتن توضیحات شما به شما معرفی میکنند.

مقایسه دستگاه تصفیه آب سی سی  6 فیلتره با cck  7 و 8 فیلتره

دستگاه های تصفیه اب سی سی کی 6 فیلتره با 6 مرحله فیلتراسیون عالی می توانند آب آشامیدنی مورد نیاز شما را تا مقدار مطلوبی تصفیه کرده و درصد بسیار بالایی از آلاینده های موجود در اب را از بین ببرند. در مدل های 6 تا 8 مرحله ای دستگاه های تصفیه آب سی سی کی تا مرحله 6 برای همه مدل ها یکسان بوده و بدون هیچ تغیبیری در ساختار و ترتیب فیلتر ها فرآیند تصفیه آب انجام می شود.

مراحل 7 و 8 فیلتراسیون به دلخواه مشتری افزوده میشود و به ترتیب به منظور القای خاصیت قلیایی و هم چنین افزودن مواد معدنی مودر نیاز بدن با غلظت مناسب به اب است چرا که در فرآیند تصفیه آب به روش اسمز معکوس املاح و مواد معدنی موجود در آب از آن حذف می شوند که وجود درصد استانداردی از این املاح برای سلامت بدن لازم است.

در فیلتراسیون مرحله 8 که معمولا با لامپuv  انجام میشود باکتری ها و موجودات زنده و بسیار ریز موجود در اب از بین می روند و آب بسیار عالی در خروجی خواهیم داشت. استفاده از اب قلیایی دارای خاصیت ضد سرطانی بوده و برای پیشگیری از بروز بسیاری از بیماری های گوارشی و کلیوی موثر است.

 قطعا افزایش تعداد مراحل فیلتراسیون به کیفیت آب می افزاید و قاعدتا هزینه بیشتری را نیز به مشتری تحمیل می کند . چرا که نه تنها در زمان خرید شما هزینه بیشتری می پردازید بلکه در تعویض فیلتر های دوره ای نیز باید تعداد فیلتر بیشتر و به تبع ان هزینه بیشتری پرداخت نمایید.

فرایند تصفیه آب دستگاه های سی سی کی 6 مرحله ای

دستگاه های تصفیه آب خانگی سی سی کی از مکانیزم اسمز معکوس که بهترین روش تصفیه اب خانگی است استفاده می کنند. در این دستگاه های به منظور کارایی بهتر فیلتر ممبران از سه فیلتر پیش تصفیه اب استفده می شود تا الاینده های درشت و جامدات موجود در اب از اب آشامیدنی حذف شوند.

در فرایند اسمز معکوس که برگرفته از قوانین موجود در طبیعت است یک فیلتر نیمه تراوا (ممبران) وجود دارد که با استفاده از ایجاد فشار خارجی مولکول های آب ناخالص به سمت اب خالص حرکت کرده و مواد ناخالصی در پشت ممبران باقی می مانند و پسپ مقدار آب با درصد ناخالصی و الودگی زیاد راهی فاضلاب خواهد شد.

به دلیل ریز بودن منافذ موجود در فیلتر ممبران اب تا درصد بسیار بالایی تصفیه خواهد شد. پس از فیلتر ممبران فیلتر های پست کربن و مینرال مواد مضر موجود در آب را که تا این مرحله باقی مانده اند حذف کرده و به اب برخی از نلاح معدنی را خواهند افزود. با توجه به فرایند ذکر شده دستگاه تصفیه اب سافت واتر 6 مرحله ای میتواند یک گزینه خوب برای خرید باشد. به منظور خرید نسخه اورجینال این دستگاه خرید اینترنتی دستگاه تصفیه اب خانگی از فراب کالا پیشنهاد میشود.

خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی از فراب کالا

در طوفان مونتاژ های مختلف دستگاه های تصفیه آب خانگی تایوانی در اکثر نقاط کشور ، که متاسفانه انواع بی کیفیت و بدون استاندارد در میان ان ها کم نیست یافتن دستگاه تصفیه آب خانگی اصل کار آسانی نخواهد بود.

بهترین راه برای رهایی از این این مونتاژ ها خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی از مراکز معتبری چون فراب کالاست. فراب کالا با تخصص و سابقه مفید در زمینه قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی CCK و سافت واتر و سایر برند های معتبر را بدون واسطه و با بهترین قیمت به مشتریان خود عرضه میکند.

گارانتی و خدمات پس از فروش عالی  این مرکز مهر تاییدی برا صالت و کیفیت  کالاهای عرضه شده توسط این مرکز است. به علاوه به منظور رفاه حال تمام مشتریان در سراسر کشور کارشناسان و متخصصان فراب کالا همواره آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما و هم چنین ثبت سفارش خرید اینترنتی دستگاه های تصفیه اب خانگی مناسب نیازتان هستند.

منبع: فراب کالا

دکمه بازگشت به بالا