داگ ویف هت از لیست 50 ارز دیجیتال برتر خارج شد

در 23 ژوئن، ارزش بازار Dogwifhat با 9 درصد کاهش به 1.60 میلیارد دلار در یک دوره 12 ساعته رسید و فانتوم FTM با 2.24 درصد افزایش و ارزش بازار 1.65 میلیارد دلار جایگاه آن را تصاحب کرد.

ارز دیجیتال

داگ ویف هت Dogwifhat شدیدترین کاهش قیمت 7 روزه را در بین 100 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار تجربه کرد، اما همچنان در جایگاه چهارم در بین میم کوین ها قرار دارد.

داگ ویف هت (WIF) میم کوین مبتنی بر سولانا از نظر ارزش بازار از لیست 50 ارز دیجیتال برتر خارج شده است، زیرا قیمت آن در هفت روز گذشته 38 درصد کاهش یافته است.

در 23 ژوئن، ارزش بازار Dogwifhat با 9 درصد کاهش به 1.60 میلیارد دلار در یک دوره 12 ساعته رسید و فانتوم FTM با 2.24 درصد افزایش و ارزش بازار 1.65 میلیارد دلار جایگاه آن را تصاحب کرد.

تریدر کریپتو با نام مستعار Blockgrize در پستی در 23 ژوئن نوشت: “بسیاری در مورد WIF در منطقه انباشت صحبت می کنند، اما من نمودار را بررسی کردم و به نظر نمی رسد کسی در حال انباشت باشد.”

داگ ویف هت همچنان چهارمین میم کوین بزرگ از نظر ارزش بازار است که پایین تر از پپه PEPE قرار دارد. پپه کوین تقریباً سه برابر ارزش بازار داگ ویف هت را با 4.57 میلیارد دلار در اختیار دارد.

طبق داده‌های CoinMarketCap، در زمان نگارش این مطلب Dogwifhat با قیمت 1.62 دلار معامله می‌شود و طی هفت روز گذشته 38 درصد کاهش داشته است.

ارز دیجیتال

قیمت WIF طی هفت روز گذشته 38 درصد کاهش یافت. منبع: CoinMarketCap

به نظر می رسد کاهش قیمت باعث شده که معامله گران آتی از شرط بندی روی مسیر کوتاه مدت Dogwifhat خودداری کنند. بر اساس داده‌های CoinGlass، سود باز (OI)، ارزش کل قراردادهای آتی معوق یا تسویه‌نشده در صرافی‌ها، 25 درصد کاهش یافته و به 209.64 میلیون دلار در مدت مشابه رسیده است.

اگر حدود 13 درصد افزایش یافته و به قیمت 1.81 دلار از دو روز پیش بازگردد، حدود 13.53 میلیون دلار در موقعیت های فروش لیکویید خواهد شد.

ارز دیجیتال

اگر قیمت WIF افزایش یابد، موقعیت های بیشتری در معرض خطر هستند. منبع: CoinGlass

احساسات طی چند ماه گذشته به طرز چشمگیری تغییر کرده است، قراردادهای اختیار خرید برای قیمت Dogwifhat در زمانی که با 3 دلار معامله می شد، سه برابر افزایش یافت.

در 14 مارس، زمانی که Dogwifhat برای اولین بار به مرز 3 دلار رسید، آرتور هیز، مدیر عامل سابق BitMEX و مدیر سرمایه‌گذاری فعلی Maelstrom، پیش‌بینی کرد که این میم کوین تا مرز 10 دلار افزایش خواهد یافت.

منبع خبر: https://nipoto.com/mag/dogwifhat-falls-out-of-top-50-tumbles-38-over-past-7-days/

دکمه بازگشت به بالا