عمومیکسب و کار ایرانی

شرکت ابراهیمی، برترین خریدار کاغذ و روزنامه باطله در تهران و کرج معرفی شد

شرکت ابراهیمی، برترین خریدار روزنامه و مجله باطله در تهران و کرج

طبق بررسی های انجام شده متوجه شدیم که شرکت ابراهیمی به عنوان یک مجموعه بازیافت کاغذ فعال در استان های تهران و کرج، توانسته رضایت 90 درصدی مشتریان را در زمینه خریدار کاغذ و روزنامه باطله بدست آورد. این شرکت به عنوان یکی از باانصاف ترین خریداران روزنامه، مجله و کاغذ باطله توانسته محبوبیت فوق العاده ای را در بین رقبای خود بدست آورد.

شرکت ابراهیمی. کاغذهای مستعمل مانند روزنامه، مجلات و مقوا را جمع آوری و خریداری می کند و مواد خام برای تولید کاغذ را عمدتاً در استان های تهران و البرز می فروشد. استفاده موثر از کاغذهای مستعمل مانند مواد بسته بندی تولید شده توسط شرکت های عمومی و فروشگاه های مختلف، کاغذ مستعمل تولید شده توسط شرکت های چاپ، شرکت های تولید و فرآوری کاغذ و غیره، و کاغذهای مصرف شده از شرکت های بازیافت، بورس های کاغذ، مدارس مختلف، جوامع و … فعالیت های داوطلبانه انجام خواهم داد.

«کاغذ بازیافتی منبع جنگلی شهر است.» ماده خام کاغذ، چوب است. بسیاری از درختان باید قطع شوند تا کاغذ جدید تولید شود. با این حال، اگر کاغذ به درستی دسته بندی شود، یک محصول زیست محیطی قابل بازیافت و سازگار با محیط زیست است. با توجه به محیط زیست امیدواریم هر چه بیشتر مردم با دسته بندی و جمع آوری مناسب همکاری کنند. لطفا در بازیافت کاغذ به ما کمک کنید!

در حال حاضر از حدود 60 سازمان سفارش خرید کاغذ باطله از طریق جمع آوری گروهی توسط انجمن های اهالی و انجمن های کودک دریافت کرده ایم.

در مورد قیمت خرید کاغذ باطله جمع آوری شده، قیمت کاغذ مصرف شده در بازار وجود دارد و قیمت دائما در حال تغییر است. با این حال، برای پاسخ به درخواست های بسیاری از مشتریان ما، “من می خواهم شما با قیمت ثابت خرید کنید”، ما با تولید کنندگان کاغذ مذاکره می کنیم و خرید با قیمت ثابت را محقق می کنیم.

ما کاغذهای مستعمل مانند روزنامه، مجلات و مقوا را با قیمت های بالا خریداری می کنیم. لطفا کاغذ باطله خود را به ما بفروشید.

همانطور که مشخص است، کاغذهای ضایعاتی موادی هستند که بیشتر در فرآیندهای نوشتاری مورد استفاده قرار می‌گیرند و می‌توان روی آن‌ها چاپ یا نقشه‌کشی کرد یا برای بسته‌بندی استفاده کرد. از آنجایی که کاغذ در بسیاری از مناطق استفاده می شود، اغلب بیکار می شود و به قیمت کاغذ قراضه خرید و فروش می شود. در حالی که ضایعاتی مانند کاغذ، دفتر، کتاب و روزنامه بر قیمت ضایعات کاغذ ارزیابی می شود، ضایعات کاغذی که به عنوان مواد بسته بندی در مناطق صنعتی و بخش ساختمانی استفاده می شود نیز بر قیمت “قیمت مقوا ضایعات” ارزیابی می شود. کاغذ بدون شک یکی از بزرگترین موهبت هایی است که بشریت از آن بهره برده است. قبل از اینکه کاغذ به ضایعات تبدیل شود، در زمینه هایی مانند استفاده شخصی، بسته بندی، ارتباطات، کاغذهای ارزشمند، ذخیره سازی اطلاعات، نظافت، ساخت و ساز و صنعت استفاده می شود. ما برای انواع کاغذهای ضایعاتی که ممکن است از همه این مناطق خارج شوند، پشتیبانی کشف رایگان داریم. اگرچه خدماتی که ما ارائه می دهیم برای استانبول و اطراف آن با توجه به تناژ معتبر است، اما ما می توانیم از انواع کاغذهای ضایعاتی در تناژ بالا پشتیبانی سراسر ترکیه را ارائه دهیم. تعیین قیمت کاغذ باطله بر اساس نوع ضایعات، بازارهای داخلی و نرخ ارز انجام می شود. علاوه بر این، برخی از عناصر وجود دارد که توسط فروشندگان ضایعات استانبول مورد توجه قرار می گیرد. این عوامل به وضعیت ضایعات کاغذ، نوع، کیفیت، تناژ و محل ضایعات مربوط می شود و بر قیمت ضایعات کاغذ تأثیر می گذارد.

آیا می توانید کاغذهای باطله را بفروشید؟

ابتدا اجازه دهید در مورد اینکه آیا این کاغذ استفاده شده قابل فروش است یا خیر صحبت کنیم. حتی اگر بخواهید آن را بفروشید، در صورت عدم فروش نمی توانید آن را بفروشید، بنابراین به نظر می رسد بهتر است این نکته را محکم در نظر داشته باشید.

با کمال تعجب، شرکت های زیادی وجود دارند که کاغذهای دست دوم را خریداری می کنند.

وقتی تحقیق کردیم که آیا کاغذهای مستعمل مانند روزنامه، مقوا، جزوات، مجلات و کاتالوگ ها قابل فروش هستند یا خیر، متوجه شدم که به طور شگفت انگیزی شرکت های زیادی وجود دارند که کاغذهای مستعمل خریداری می کنند. به ویژه، به نظر می رسد که آنها به طور فعال روزنامه ها و جعبه های مقوایی قابل استفاده مجدد را خریداری می کنند. به نظر می رسد که شما می توانید آن را با خرید یک معامله گر بفروشید، بنابراین بهتر است کمی تحقیق کنید.

یکی از روش های حفط محیط زیست و داشتن دنیایی سرسبزT سپردن کاغذهای باطله به شرکت خریدار کاغذ باطله است.

  صنعت کاغذ، سالانه حدود چهار میلیارد درخت مصرف می کند. تنها در کشور مکزیک، سالانه به طور متوسط ​​۱۲۰۰۰۰۰ تن فیبر بکر بدون احتساب بازیافت مصرف می گردد. یک تن کاغذ باعث صرفه جویی در انرژی ۴۰۰۰ کیلووات برق و ۳۸۰ گالن روغن می شود. از کاغذهایی که دور ریخته می شود، می توان تا ۷۰ درصد را از طریق بازیافت بازیابی کرد. در حال حاضر این یک الزام قانونی برای تولیدکنندگان پسماند است که به منظور حفط محیط زیست، زباله ها را مطابق سلسله مراتب، مورد عمل قرار بدهند. هنگامی که کاهش زباله و استفاده مجدد را در نظر گرفتید، باید اطمینان کنید که تمام مواد قابل بازیافت تا حد امکان بازیافت می شوند تا از دفن زباله به طور کامل جلوگیری گردد. این قانون شامل زباله های تجاری، صنعتی و خانگی می گردد.

اخیراً، افراد بیشتری به فروش آنلاین می پردازند، بنابراین ممکن است ایده خوبی باشد که از طریق اپلیکیشن های بازار فروش و حراج های آنلاین فروش را در نظر بگیرید.

اطلاعات ارزیابی کاغذ استفاده شده

در مرحله بعد، بیایید در مورد اطلاعات ارزیابی کاغذ استفاده شده صحبت کنیم. من می دانم که این کاغذ استفاده شده قابل فروش است، اما در اینجا می خواهم توضیح دهم که چه نکاتی در فروش مهم تلقی می شوند و چه نکاتی بر خرید و مناقصه تأثیر می گذارد.

ارزش ارزیابی کاغذ استفاده شده بسته به حجم فروش متفاوت است.

در مورد اطلاعات ارزیابی کاغذهای مستعمل، اساساً خود چنین کاغذهای مستعمل ارزشی ندارد، اما به نظر می رسد بسته به مقدار فروخته شده، ارزش بیرون می آید. هیچ یک از شرکت ها مقدار کمی کاغذ مصرف شده خریداری نمی کنند و زمانی که مقدار آن کم است، هزینه های جمع آوری اغلب برعکس است.

این در مورد خدمات اینترنتی نیز صدق می کند و به نظر می رسد یکی دو تکه کاغذ باطله ارزشی ندارد. مقدار معینی از کاغذ باطله ارزش دارد، پس بیایید آن را نگه داریم.

آیا مبلغ مشخصی برای خرید وجود دارد؟

در بالا اشاره کردم که فقط مقدار زیادی کاغذ مصرف شده قابل خرید و فروش است.همانطور که در بالا ذکر شد به نظر می رسد قیمت بازار خدمات اینترنتی 10 کیلوگرم باشد.

برخی از فروشندگان آن را نمی خرند مگر اینکه بیش از 100 کیلوگرم یا 200 کیلوگرم باشد. اگر مقدار کمی است، بسته به مبلغی که می خواهید بفروشید، باید از فروشندگان و خدمات مختلفی استفاده کنید، مانند فروش در اپلیکیشن فلات مارکت یا حراج آنلاین، پس مراقب باشید.

در آخر قیمت روزنامه و مقوا و جزوه و مجله و کاتالوگ را در بازار معرفی می کنم. شناخت بازار تا حدودی تنظیم یک دستورالعمل را آسان تر می کند، بنابراین بهتر است از آن به عنوان مرجع استفاده کنید.

آیا تبادل کاغذ باطله سود دارد؟

من مطمئن هستم که بسیاری از شما اعلامیه “هر بار مبادله کاغذ آشنا” را شنیده اید، اما ممکن است افرادی باشند که احساس کنند اسرار زیادی در مورد شرکت مبادله کننده کاغذ وجود دارد.

اول از همه، تجارت بورس کاغذ عموماً در یک کامیون سبک و غیره اعلامیه می دهد و کاغذهای مستعمل مانند روزنامه ها و کتاب های قدیمی را به صورت رایگان در محل جمع آوری می کند. بسیاری از مردم می گویند که از دردسر دور انداختن آن جلوگیری می کند و هزینه ای هم ندارد، اما تکلیف کاغذهای استفاده شده ای که جمع آوری می کنند چه می شود؟

تبادل کاغذ توسط یک شرکت بازیافت کاغذ مستعمل انجام می شود و تمام اقلام جمع آوری شده برای استفاده مجدد استفاده می شود. بنابراین، مهم نیست که چقدر کاغذ باطله جمع آوری می کنید، زیرا مستقیماً منجر به سود می شود.

در سال های اخیر، شاید به دلیل افزایش آگاهی در مورد بازیافت، این نوع قانون تجارت توسط افرادی غیر از شرکت های بورس کاغذ مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین شرکت هایی هستند که در این زمینه تخصص دارند، اما تعداد آنها زیاد نیست و برخی از آنها بدخواه به نظر می رسند، بنابراین در استفاده از آنها مراقب باشید. از آنجایی که جمع آوری کاغذ باطله توسط دولت های محلی یارانه می گیرد، اکثر آنها برای جمع آوری آن با دولت های محلی قرارداد می بندند، اما اخیراً قیمت بازیافت کاغذ باطله چندان بالا نیست، بنابراین یارانه واقعی برای بازیافت کاغذ وجود ندارد و می توان گفت: شامل به این ترتیب، دولت های محلی به شدت درگیر تجارت های مبادلات کاغذی هستند، بنابراین گفته می شود که کسب و کارهای زیادی وجود دارند که مدت هاست فعالیت داشته اند. با این حال خود تقاضا در حال کاهش است و مسلم است که اخیراً دیده نمی شود زیرا شغلی نیست که تعداد زیادی بخواهد. در بسیاری از نقاط، دفاتر تحویل روزنامه این کار را به عنوان بخشی از خدمات خود انجام می دهند.

خریدار روزنامه باطله

با وجود توسعه روش های الکترونیکی ارائه اطلاعات، روزنامه ها همچنان منتشر می شوند. زیرا این محصولات همچنان مورد تقاضا هستند. این روزنامه ها هستند که به تعداد زیادی از مردم می توانند اخبار زندگی مدرن را بازگو کنند، در مورد سیاست، اقتصاد و خیلی چیزهای دیگر صحبت کنند که ساکنان یک کشور خاص را هیجان زده می کند. با این حال، عمر یک روزنامه بسیار کوتاه است. به سرعت تبدیل به زباله می شود. فقط تک نسخه ها را می توان برای تاریخ نگهداری کرد. هر چیز دیگری باید بازیافت شود. در نتیجه حجم عظیمی از زباله روزنامه انباشته می شود. روزنامه قدیمی را کجا بفروشیم؟ اگر می خواهید روزنامه باطله را به طور سودآور بفروشید، لطفا با ما تماس بگیرید.

روزنامه های قدیمی را از کجا بخریم؟

بیش از حد روزنامه منتشر شده زباله های کاغذی است که کارخانه های بازیافت را در سراسر جهان فعال نگه می دارد. اما خرید چنین زباله های کاغذی از تامین کنندگان قابل اعتماد بسیار مهم است. بنابراین خرید محصولی با کیفیت مطلوب و با مشخصات اعلام شده امکان پذیر خواهد بود.

به منظور دریافت اطلاعات و خدمات خریدار روزنامه باطله بر روی این منبع https://kaghazketab.ir/waste-newspapers/ کلیک کنید.

  قیمت روزنامه باطله برحسب وزن آن ها مشخص می گردد و ما در مجموعه بازیافت ابراهیمی، روزنامه های شما را با قیمت بسیار بالاتر نسبت به دیگر مجموعه ها، خریداری می کنیم. ابراهیمی به عنوان یک مجموعه متخصص و کاملاً حرفه ای در زمینه خرید انواع کاغذ های قدیمی در کل استان زیبای تهران، انواع روزنامه ها و مجلات قدیمی، کتاب های مدرسه، کاغذهای باطله، کاغذهای اداری و جزوات درسی را خرید می کند. ما با یک تماس از طرف شما، در دسترس هستیم تا به شما در فروش روزنامه های قدیمی، فروشندگان، صنایع و همچنین انجام صحیح فرآیند بازیافت آن ها کمک کنیم. با ارائه سرویس های حرفه ای شرکت ابراهیمی، فروش ضایعات کاغذی بسیار آسان و بدون مشکل شده است، شما عزیزان به راحتی می توانید خدمات ما را رزرو و ضایعات کاغذی خود را به ما بفروشید. ابراهیمی به منظور حفظ آرامش خاطر شما بزرگواران، از ترازوی دیجیتالی برای وزن کردن ضایعات کاغذی استفاده می کند.

اگر به دنبال خریداران روزنامه های ضایعاتی در نزدیکی من هستید، ما اینجا هستیم تا در مورد مسائل محلی یا منطقه ای به شما کمک کنیم. شرکت ما در مناطق مختلف جهان فعالیت می کند. همکاری بین المللی نیز فراهم شده است. در عین حال، شما نیازی به حل مشکلات جهانی مربوط به این جهت ندارید. شرکت ما به طور مستقل راه حل هایی را پیدا می کند. ما بر هر مرزی غلبه می کنیم. ما به هر کسی که به چنین محصولی علاقه مند است، کاغذهای خبری باطله می فروشیم و درجه مشخص شده ضایعات کاغذ را با قیمت های رقابتی ارائه می دهیم.

فروش و خرید روزنامه های قدیمی به صورت عمده

خرید عمده روزنامه های قدیمی از ضروریات شرکت های بازیافت است. زیرا امروزه بسیاری از بازیافت ها دارای امکانات تولیدی هستند که به آنها امکان بازیافت چنین زباله های کاغذی را می دهد. آیا می توانم روزنامه های قدیمی را آنلاین بخرم؟ اگر با ما تماس بگیرید واقعی است. ما در مورد جزئیات همکاری از راه دور با شما صحبت خواهیم کرد و سعی می کنیم یک پیشنهاد جالب به شما ارائه دهیم.

فروش روزنامه های قدیمی به صورت عمده از ضروریات مشاغل مختلف به ویژه چاپخانه ها است. آنها بقایای چنین کاغذهای باطله ای را جمع می کنند. اغلب فضای قابل استفاده زیادی را اشغال می کنند. باید به موقع از شر ضایعات کاغذ خلاص شد، زیرا مشکلاتی را برای تجارت ایجاد می کند. همچنین روزنامه‌های قدیمی محصولی هستند که از بین مردم جمع‌آوری و توسط شرکت‌های کوچکی که به تجارت کاغذ باطله مشغول هستند، دسته‌بندی می‌شوند. البته آنها می توانند به تنهایی خریداران عمده پیدا کنند. با این حال، همانطور که تمرین نشان می دهد، انجام این کار اغلب آسان نیست. در این صورت توصیه می شود با شرکت های بزرگتر تماس بگیرید. آنها می توانند کاغذهای باطله را در قالب روزنامه های قدیمی بفروشند.

نتیجه گیری

در این مقاله در باب موضوع خریدار روزنامه باطله و قدیمی و خریدار کاغذ باطله صحبت شد، شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت ابراهیمی https://kaghazketab.ir/ مراجعه کنید.

جهت دریافت مشاوره رایگان و تخصصی در خصوص دریافت خدمات بازیافت، از طریق روش های  زیر با ما در ارتباط باشید:

    ایمیل بخش: info@kaghazketab.ir

    تلفن: ۰۹۱۲۵۲۵۶۱۵۸

    آدرس: استان البرز، شهر کرج، جاده قزلحصار، از سمت کیانمهر پنجاه متر مانده به مبل آبنوس، اولین کوچه، سمت راست، پلاک ۲۴

دکمه بازگشت به بالا