اجتماعیکسب و کار ایرانی

آموزش نصب آیپی تیوی روی برنامه BAY IPTV تلویزیون هوشمند

آشنایی با برنامه BAY IPTV

اپلیکیشن BAY IPTV یک نرم افزار جدید است که در سال 2021 ایجاد شده است و با استفاده از این برنامه می توانید در تلویزیون های اسمارت سامسونگ وهمچین مارکت اپلیکیشن تلویزیون های هوشمند ال جی و اندروید تیوی باکس و یا تلویزیون های اندروید همچون سونی استفاده کنید .

باید توجه کنید که اپلیکیشن BAYIPTV Media Player هیچ گونه محتوایی را پوشش نمی دهد . برای داشتن محتوایی مثل شبکه های زنده تلویزیونی یا مشاهده فیلم و سریال بر روی این اپلیکیشن می توانید با خرید IPTV از سایت های معتبر اقدام کنید .

مشخصات نشان داده شده در صفحه نخست نرم افزار BAY IPTV شامل مک ادرس و همچنین سایت مخصوص برنامه BAYIPTV Media Player است که می توایند از طریق ان به صورت مادام العمر برنامه را فعال سازی کنید .

نرم افزارBAY IPTV یک دوره  7 روزه به صورت رایگان پس از نصب بر روی تلویزیون هوشمند شما ، برای چک کردن عملکرد برنامه ارائه می دهد . داشت آدرس MAC برنامه و URL برای بررسی عملکرد برنامه ضروری هستند.

نرم افزارBAY IPTV یا ارائه کننده و توسعه دهنده آن نمی توانند هیچ مسئولیتی در قبال کیفیت  یا قطع و وصلی اکانت ایپی تیوی استفاده شده در BAYIPTV MediaPlayer داشته باشند .

تمدید لایسنس نرم افزار BAY IPTV :

برای تمدید کردن لایسنس نرم افزار BAY IPTV نیاز به داشتن حساب مالی ارزی خواهید داشت . این کار برای کاربران در داخل ایران به دلیل محدودیت های مربوط به تحریم حساب های مالی امکان پذیر نمی باشد . به همین دلیل می توانید جهت شارژ لایسنس برنامه BAY IPTV از طریق وبسایت SIBIPTV اقدام کنید و سپس به صورت مادام العمر برنامه را تمدید کنید . توجه داشته باشید شارژ لایسنس برنامه شامل هیچ گونه محتوایی برای کاربران نخواهد بود .

نحوه نصب و استفاده از برنامه BAY IPTV

  • پیش از هر چیز ، تلویزیون اسمارت شما باید به اینترنت وصل باشد تا بتوانید نرم افزار های مختلف را دانلود کنید.
  • بعد از نصب ، حالا به قسمت فروشگاه نرم افزار تلویزیون خود بروید ، سپس نرم افزار BAY TV را سرچ کنید، و دکمه نصب را فشار دهید.

3- بعد از نصب و راه اندازی برنامه BAY TV بر روی تلویزیون ، گزینه “Open” را فشار دهید .

4- در این مرحله نرم افزار BAY IPTV نصب شده است . حالا به قسمت پیکربندی می رویم .

آموزش نصب نرم افزار BAY IPTV

  • بعد از نصب و بالا امدن برنامه ، ادرس مک که بر روی آن نشان داده می شود را یادداشت کنید .
  • وبسایت نرم افزار ، https://bayip.tv  را باز کنید .
  • حالا دکمه UPLOAD را بزنید که در منوی وبسایت نشان داده می شود.
  • در این قسمت سه کادر برای پر کردن خواهید دید .

سه کادر برای پر کردن خواهید داشت:

1 : مک ادرس نرم افزار خود را که یادداشت کردید تایپ کنید.

2 : یک نام دلخواه برای پلی لیست خود را قرار دهید (SIBIPTV)

3 : لینک لیست پخش خود که از پشتیبانی دریافت کرده اید (M3U) را قرار دهید.

توجه : لینک m3u همان ادرس اکانت IPTV است که برای قرار دادن آن در برنامه خود باید خریداری کنید ، می توانید آن را از وبسایت ما “SIBIPTV” خریداری کنید.

  • حالا بر روی دکمه “I am not a robot” کلیک کرده و سپس گزینه “Send” را بزنید.

در اخر نیز نرم افزار BAY IPTV را Restart کنید . حالا باید نام پلی لیست خود (SIBIPTV) را روی صفحه برنامه داشته باشید. شما می توانید با خرید یک اکانت تست رایگان iptv، نهایت استفاده از امکانات این برنامه را ببرید و در صورت تمایل نسبت به تمدید لایسنس نرم افزار از طریق سایت سیب ایپی تیوی اقدام کنید.

دکمه بازگشت به بالا