حوادثکسب و کار ایرانی

چگونه بیمه عمر پاسارگاد را پرداخت کنیم؟

با پاسارگاد و بیمه های متنوع آن بیشتر آشنا شوید

پاسارگاد یکی از معتبرترین و پرفروش‌ترین شرکت‌های بیمه در زمینه بیمه عمر است که از سال 1385 فعالیت خود را در این حوزه آغاز نموده است. این شرکت بیشترین تعداد نماینده بیمه عمر و سرمایه گذاری را در کشور داشته و برای چند سال متوالی در سطح یک از نظر توانگری مالی قرار گرفته است به این معنی که این شرکت توانایی مطلوبی در زمینه جبران خسارات مورد تعهد دارد. بیمه عمر پاسارگاد معمولا به‌صورت بیمه نامه به‌شرط فوت یا بیمه نامه به‌شرط حیات صادر می‌شود. با خرید  به‌شرط فوت، اگر خدای نکرده بیمه‌شده فوت کند غرامت فوت به بازماندگان پرداخت می‌شود. در بیمه‌ نامه عمر به‌شرط حیات هم علاوه بر امکان پرداخت غرامت به بازماندگان، حق بیمه‌های دریافتی به‌عنوان سرمایه بیمه نامه برای بیمه‌شده ذخیره می‌شود.

بیمه عمر پاسارگاد

به طور کلی بیمه عمر به شرط فوت پاسارگاد در قالب دو بیمه‌نامه ارائه می‌شود:

1.     بیمه عمر زمانی (با مدت محدود) با سرمایه ثابت:

در بیمه عمر زمانی با سرمایه ثابت، سرمایه بیمه در طول مدت بیمه تغییر نمی‌کند و شرکت بیمه در صورت فوت بیمه‌گذار، سرمایه فوت مشخصی به خانواده یا هر فردی که به عنوان ذینفع در بیمه‌نامه مشخص شده، پرداخت می‌کند. این نوع  از بیمه عمر پاسارگاد به دو صورت انفرادی و گروهی صادر می‌شود.

2.     بیمه عمر زمانی (با مدت محدود) با سرمایه نزولی:

بیمه عمر زمانی با سرمایه نزولی، به صورت مستقل و یا مکمل بیمه عمر صادر می‌شود. این بیمه با هدف حمایت شخص بیمه‌شده در مقابل بدهی‌های او طراحی شده است. در این نوع بیمه عمر پاسارگاد مبلغ بیمه سال به سال نسبت به مبلغ اولیه بیمه‌نامه کاهش پیدا می‌کند و سرانجام در تاریخ انقضاء بیمه‌ نامه به صفر می‌رسد. این نوع بیمه ‌نامه که به بیمه عمر مانده بدهکار نیز معروف است در بیمه پاسارگاد به صورت انفرادی و گروهی عرضه می‌شود.

مزایای بیمه عمر پاسارگاد

یک سوال مهم در زمان خرید بیمه پاسارگاد عمر این است که بیمه عمر پاسارگاد چه مزایایی دارد؟ از دلایل محبوبیت بیمه عمر  علاوه بر پوشش‌های متنوع و سقف تعهدات بالا، مزایای مختلفی است که برای بیمه‌شده‌های عمر خود فراهم می‌کند:

 • یکی از مزایای بیمه عمر پاسارگاد این است که افراد می‌توانند با مبالغ پایین (حداقل ماهیانه 20 هزار تومان) بیمه عمر خریداری کنند.
 • می‌توانید در مدت بیمه ‌نامه حق بیمه خود را افزایش دهید تا در نهایت سرمایه بیمه عمر مناسبی در اختیار داشته باشید. یعنی به‌درخواست بیمه‌شده مبلغ حق بیمه می‌تواند به میزان ۳ تا ۵۰ درصد در هر سال نسبت به سال قبل افزایش پیدا کند.
 • بیمه‌شده می‌تواند در طول مدت بیمه نامه اندوخته و سرمایه بیمه نامه خود را به‌طور کامل برداشت (بازخرید) و یا به‌صورت وام دریافت کند. شرایط وام بیمه عمر پاسارگاد هم بسیار ساده است. فقط باید 6 ماه از زمان صدور بیمه عمر گذشته و حداقل ۶ ماه حق بیمه پرداخت شده باشد. برای گرفتن این وام نیازی به ضامن هم نیست.
 • پوشش ویژه حادثه برای بیمه‌شده‌های نابینا در بیمه عمر و تأمین آتیه یکی دیگر از امتیازات بیمه عمر پاسارگاد است. بیمه‌شده‌های نابینا با خرید بیمه نامه عمر و تأمین آتیه تا سقف ۱,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از پوشش حادثه (فوت، نقص عضو و هزینه پزشکی) بهره‌مند می‌شوند.
 • همچنین بیمه پاسارگاد یکی از معدود شرکت‌هایی است که در بیمه عمر خود پوشش بیمه آتش سوزی و پوشش درمان تکمیلی را ارائه می‌کند؛ البته سقف هزینه‌های این پوشش اضافه در بیمه عمر پاسارگاد محدود است و بهتر است در کنار بیمه عمر، برای خرید  بیمه تکمیلی خانواده اقدام کنید.

استعلام بیمه عمر پاسارگاد

شما می‌توانید برای دریافت مشاوره یا استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد در سایت سامینس اطلاعات خود را وارد کنید و مبالغ دریافتی بیمه عمر را مشاهده کنید. به‌طور کلی نتیجه جدول استعلام بیمه عمر پاسارگاد شامل سوابق بیمه عمر پاسارگاد و اطلاعات زیر برای هر بیمه نامه است:

 • مبلغ حق‌بیمه‌ سالانه
 • مبلغ خسارت دریافتی برای هرکدام از پوشش‌های بیمه نامه مثل پوشش امراض خاص و هزینه‌های پزشکی
 • مبلغ سپرده اولیه
 • مدت بیمه ‌نامه و مبلغ حق بیمه سالانه
 • سرمایه اولیه فوت
 • مبلغ حق بیمه اولیه در شروع قرارداد
 • نرخ تعدیل سرمایه در سال
 • سرمایه حادثه در صورت فوت
 • ارزش بازخریدی بیمه نامه در هر سال بیمه‌ای
 • سرمایه امراض خاص بیمه نامه
 • سرمایه نقص عضو
 • سرمایه ازکارافتادگی
 • اندوخته ریاضی هر ساله بیمه نامه

به‌طور کلی عواملی مثل پوشش‌های انتخابی، سن متقاضی، مبلغ سپرده، مدت بیمه ‌نامه و …  در محاسبه بیمه عمر پاسارگاد نقش موثری دارند. اگر بخواهید سقف پوشش‌های بیشتری داشته باشید، مبلغ حق بیمه شما هم بیشتر می‌شود. همچنین متناسب با افزایش سرمایه فوت، حق بیمه بین 3 تا 25 درصد به شکل سالانه افزایش پیدا می‌کند.

شرایط بیمه عمر پاسارگاد چیست؟

متقاضیان بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد تا سن 65 سالگی می‌توانند این بیمه را تهیه کنند. منتها مجموع سن بیمه شده و مدت بیمه‌نامه  نباید بیشتر از ۷۰ سال شود. مدت بیمه ‌نامه هم از 5 تا 30 سال انتخاب شود. یعنی شما می‌توانید براساس نیاز خود بیمه عمر پاسارگاد 5 ساله  یا بیمه پاسارگاد 10 ساله و حتی 30 ساله بخرید.

اگر می‌خواهید بیمه عمر پاسارگاد را تهیه کنید، می‌توانید به جز پرداخت حق بیمه، سرمایه مورد نظر خود را به شکل سپرده در بیمه عمر پس‌انداز کنید. در این صورت می‌توانید از مزایای بیشتری بهره‌مند شوید و اندوخته خود را افزایش دهید. در بیمه عمر پاسارگاد حداقل سپرده برای افرادی که حق بیمه هم پرداخت می‌کنند 200 هزار تومان است.

طرح‌ های بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

در بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد علاوه بر این که در صورت فوت بیمه‌گذار سرمایه فوت به خانواده او پرداخت می‌شود، در صورت حیات و با انقضای مدت بیمه‌نامه، اندوخته مشخصی به شخص بیمه‌گذار پرداخت خواهد شد. همچنین بیمه‌گذار می‌تواند هر زمان که خواست بیمه عمر پاسارگاد را بازخرید کند و به ازای سرمایه‌ای که در قالب حق بیمه و سپرده جمع شده، از بیمه مبلغی را دریافت کند. طرح‌های بیمه عمر و آتیه پاسارگاد بسیار متنوع هستند. مثل:

·        بیمه عمر و تامین آتیه فرزندان

 سرمایه بیمه عمر پاسارگاد برای کودکان در آینده می‌تواند برای تحصیل، ازواج، راه‌اندازی کسب‌وکار و … برای آن‌ها استفاده شود.

·        بیمه عمر و تامین آتیه زنان خانه‌دار

زنان خانه‌دار با پس‌انداز‌های هرچند کم و کوچک ماهانه هم می‌توانند بیمه عمر زنان خانه‌دار پاسارگاد بخرند تا پس‌اندازی قابل توجه برای آینده خود و فرزندانشان داشته باشند. این بیمه ‌نامه تمام پوشش‌ها و مزایای بیمه عمر پاسارگاد را دارد و شامل پوشش‌ بیمه‌ای درمانی هم می‌شود. اندوخته و سرمایه بیمه عمر و بازنشستگی به‌صورت ماهانه و به‌عنوان مستمری به بیمه‌شده پرداخت می‌شود. این بیمه یک راه امن برای تامین هزینه‌های زندگی در روزهای بازنشستگی و فراغت از کار راحت خواهد بود.

پوشش ‌های بیمه عمر پاسارگاد

خطرات تحت پوشش بیمه عمر پاسارگاد شامل موارد زیر می‌شوند:

 • فوت به صورت طبیعی
 • فوت در اثر حادثه
 • نقص عضو دائم ناشی از حادثه
 • هزینه پزشکی ناشی از حادثه
 • امراض خاص شامل ۵ بیماری اصلی از جمله انواع سرطان، سکته قلبی و سکته مغزی، جراحی باز قلب و پیوند اعضای اصلی بدن. میزان این پوشش تا ۳۰ درصد از سرمایه فوت عادی است.
 • ازکارافتادگی (ناشی از حادثه و بیماری)
 • معافیت از پرداخت حق بیمه در اثر ازکارافتادگی
 • پوشش بیمه درمان تکمیلی
 • پوشش بیمه آتش سوزی برای منازل مسکونی

خرید بیمه عمر پاسارگاد از سامینس

در سامینس به جز ارائه مشاوره تخصصی و بی‌طرفانه، امکان خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد هم وجود دارد. یعنی بدون نیاز به مراجعه حضوری و به‌صورت آنلاین می‌توانید بهترین بیمه عمر را انتخاب و خریداری کنید.  فقط کافی‌ست تا با مراجعه به صفحه استعلام قیمت و خرید بیمه عمر در  مراحل زیر را انجام بدهید:

 1. اطلاعاتی مثل مثل سن و مدت قرارداد درخواستی بیمه ‌نامه‌ را در فرم مربوطه وارد کنید.
 2. روش پرداخت حق بیمه و اینکه هرماه چه مقدار توان پرداخت حق بیمه دارید را مشخص کنید.
 3. قیمت و شرایط بیمه ‌نامه‌های عمر شرکت‌های مختلف را در لیست پیشنهادی  مقایسه و بیمه عمر با پوشش‌ها و تعهدات کافی را انتخاب کنید.
 4. حق بیمه را به‌صورت اینترنتی پرداخت کنید.

بیمه ‌نامه شما در زمان بسیار کوتاهی صادر شده و به آدرسی که اعلام کرده‌اید، فرستاده می‌شود.

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد می‌تواند به شکل ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و سالانه انجام شود. البته بعد از دریافت دفترچه اقساط بیمه عمر پاسارگاد، حتما حواستان باشد که هر قسط با شناسه مخصوص به خودش پرداخت شود. یعنی قبل از واریز قسط بیمه عمر شناسه قبض را با سررسید قسط پرداختی که در برگه‌های دفتنرچه اقساط نوشته شده چک کنید. درضمن برای پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد علاوه بر دستگاه POS پاسارگاد و کشاورزی یا خودپرداز بانک پاسارگاد و بانک توسعه تعاون و بانک صادرات، می‌توانید از یکی از روش‌های اینترنتی زیر هم استفاده کنید:

 • سایت بانک پاسارگاد یا بانک صادرات
 • نرم‌افزار پرداخت بیمه عمر پاسارگاد
 • پرداخت بیمه عمر پاسارگاد با نرم افزار آپ

تخفیف بیمه عمر پاسارگاد

دارندگان بیمه ‌نامه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد می‌توانند از 10 تا 40 درصد تخفیف ویژه در زمان خرید بیمه‌نامه‌های دیگر بهره‌مند شوند:

 • بیمه بدنه اتومبیل 10 تا 30 درصد
 • بیمه آتش سوزی منزل مسکونی 20 تا 40 درصد
 • بیمه حوادث انفرادی 20 تا 40 درصد
 • بیمه درمان مسافرتی 10 تا 30 درصد

شرایط دریافت بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر در شرکت‌های مختلف شرایط متفاوتی دارد، برای مثال؛ شرایط سنی مورد پذیرش در شرکت‌ها متفاوت است که می‌تواند از ۱ تا ۷۰ سال باشد. سقف سنی در بیمه عمر پاسارگاد تا 65 سال است به این شرط که مجموع سن بیمه‌شده با مدت زمان قرارداد بیمه عمر بیش از 70 سال نشود. همچنین متقاضی بیمه عمر باید بالاتر از 18 سال سن داشته و قادر به پرداخت حق بیمه مورد نظر خود باشد.در این بیمه بیمه‌گزار می‌تواند افراد زیر 18 سال و حتی فرزند تازه متولد شده خود را نیز بیمه کند.

یکی دیگر از شرایط  بیمه عمر پاسارگاد سنجش وضعیت سلامتی فرد بیمه شده است. که بیمه‌گذار بایستی پاسخ دهد که آیا دچار بیماری خاص می‌باشد یا خیر. بنابراین دقت داشته باشید که در صورتی که دارای بیماری خاصی هستید، آنرا در فرم بیمه عمر مطرح کنید و مدارک پزشکی مورد نیاز را ارائه نمایید. زیرا در صورتی که دچار بیماری خاصی باشید و این موضوع به شرکت بیمه اطلاع داده نشود طبق قانون بیمه و شرایط بیمه عمر پاسارگاد، بیمه‌گر می‌تواند تعهدات خود را در قبال شما انجام ندهد.

شرایط بازخرید بیمه عمر پاسارگاد کدام است؟

بیمه عمر پاسارگاد دارای ارزش بازخرید بوده، در این بیمه حق بیمه‌ای که می‌پردازید پس‎انداز می‌شود و شما می‎توانید بعد از گذشت 6 ماه از مدت قراردادتان و پرداخت ششمین حق بیمه، اندوخته خود را بازخرید کنید و بیمه‌نامه را فسخ نمایید.

شرایط دریافت وام در بیمه پاسارگارد

اگر بنا به هر دلیلی به وام نیاز داشتید، نگران نباشید. بیمه عمر پاسارگاد شرایطی را برای شما فراهم کرده است که تا میزان 90% ارزش بازخریدی بیمه نامه خود بدون ضامن و وثیقه می‌توانید وام دریافت کنید. برای مثال اگر ارزش بازخریدی شما تا آن لحظه 10 میلیون تومان باشد شما می‌‌توانید تا 9 میلیون تومان وام دریافت کنید.

 این وام می‌تواند در مواقعی که شما نیاز ضروری به صندوق پس انداز خود دارید به شما کمک ‌کند تا بتوانید از سرمایه خود برداشت داشته باشید. نکته مثبتی که این وام دارد این است که پس از دریافت وام پوشش‌های بیمه‌ای برای بیمه شده وجود خواهد داشت. نرخ تسهیلات وام 4% بیش از نرخ سود محاسباتی برای تشکیل سرمایه خواهد بود.

شرایطی که تحت پوشش بیمه عمر پاسارگاد قرار نمیگیرد؟

بروز هر کدام از حوادث زیر تحت پوشش بیمه عمر پاسارگاد قرار نخواهند گرفت:

 • در صورتی که فرد اقدام به خودکشی کند، بیمه گذار زنده بماند یا فوت کند در این صورت تحت پوشش بیمه‌های درمانی و فوت قرار نخواهد گرفت.
 • در صورت اقدام به سقوط آزاد با چتر نجات
 • در صورت که چه به صورت مستقیم و چه در مقام مباشرت و مشارکت مرتکب به اعمال خلاف قانون شود.
 • مبتلا شدن به جنون به طور طبیعی، جنونی که ناشی از حادثه باشد می‌تواند تحت پوشش قرار گیرد.
 • خود‌زنی و آسیب‌های عامدانه که بیمه‌گزار به خود وارد کند
 • اگر بیمه‌گذار تحت یک حادثه عمدی از سوی بیمه شده یا ذی‌نفعان بیمه عمر فوت کند
 •  عمل دیسک و فتق.
 • عوارض و بیماری‌های ناشی از مصرف خودسرانه دارو، مصرف مواد مخدر، مسکرات و داروها و مواد محرک.

در چه شرایطی باید حق بیمه بیشتری پرداخت کرد؟

در صورتی که بیمه‌گذار شغل پر خطری داشته باشد یا به انجام ورزش‌ها، تفریحات و فعالیت‌هایی که امکان خطر جانی دارند، مشغول باشد هنگام بایستی حق بیمه بیشتری را برای پوشش سرمایه فوت پرداخت کند. برخی از این فعالیت‌های پرخطر عبارتند از:

 • ورزش‌های رزمی و حرفه‌ای، خلبانی یا سرنشینی در هلیکوپترها و یا هواپیماهای آموزشی و اکتشافی، رانندگان و سرنشینان خودروها و موتور سیکلت‌های کورسی و مسابقه‌ای، پرش با چتر، غواصی، کایت سواری و یا وسایل پروازی مشابه، قایقرانی، سوارکاری و شکار
 • هنگامی کهاقدامات نظامی و امنیتی مانند وضعیت کودتا، آشوب، شورش، انقلاب و اعتصابات در حال اجرا باشد.
 • در مورد خطرات ناشی از زمین‌لرزه و آتش‌فشان  در مکان‌های زلزله‌خیز یا در نزدیکی آتش‌فشان‌های فعال نیز
 • همچنین در مواردی که خطراتر مورد خطرات ناشی از زمین‌لرزه و آتش‌فشان در مکان‌های زلزله‌خیز یا در نزدیکی آتش‌فشان‌های فعال نیز  مبلغ بیشتری را از بیمه‌گذار دریافت خواهد کرد.

سامینس انتخاب بهترین بیمه

سامینس اولین سامانه آنلاین مقایسه و خرید بیمه با فراهم ساختن بستر آنلاین خرید بیمه این امکان را برای شما فراهم ساخته است تا به آسانی قیمت و شرایط شرکت‌های بیمه را مقایسه کرده و ،  را خریداری نمایید. یا و آتش سوزی را تجربه نمایید. بیمه‌نامه شما در همان روز صادر می‌گردد و ارسال بیمه‌نامه به تهران و تمامی مراکز استان ها رایگان و در کمترین زمان ممکن صورت می‌گیرد

مشاهده سوابق و اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد

جهت دسترسی به اطلاعات بیمه عمرپاسارگاد و مشاهده سوابق خود تنها کافی است از طریق شماره بیمه نامه خود که روی سند بیمه نامه و همچنین دفترچه اقساط بیمه نامه ثبت شده است و کد ملی بیمه گذار اقدام به مشاهده وضعیت بیمه نامه خود نمایید.

مثال شماره بیمه نامه : 25/30043/0/0/1399/123456

استعلام پرداخت بیمه عمر پاسارگاد

برای استعلام بیمه عمر پاسارگاد می‌توانید از طریق شماره بیمه نامه عمر و کد ملی بیمه گذار خود به اطلاعات بیمه نامه خود دسترسی پیدا کنید. استعلام سوابق بیمه عمر پاسارگاد نیز از این طریق امکان پذیر می‌باشد.

دریافت شناسه قبض و پرداخت بیمه عمر پاسارگاد

داشتن شناسه قبض و پرداخت این امکان را برای فرد بیمه شده فراهم می‌کند که بتوانند از طریق همه روش‌های آنلاین و آفلاین که در ادامه گفته می‌شود اقدام به پرداخت حق بیمه شان نمایند. شناسه قبض و شناسه پرداخت توسط واحد صدور ارائه می‌شود.

دفترچه اقساط بیمه عمر پاسارگاد

تمام بیمه شدگان دارنده بیمه عمر پاسارگاد می‌توانند به سادگی از طریق پنل شخصی خود به صورت آنلاین برای دریافت دفترچه اقساط بیمه عمر پاسارگاد خود اقدام و آنرا تمدید نمایند. وارد سایت بیمه عمر پاسارگاد شود و با وارد کردن کد ملی بیمه گذار و شماره بیمه نامه می‌توانید اقدام به دریافت دفترچه نمایید. البته در زمان تحویل بیمه نامه لیست اقساط بیمه عمر پاسارگاد ضمیمه بیمه نامه به بیمه گذار تحویل داده می‌شود. همچنین از طریق سایت نیز می‌توانید جدول اقساط بیمه عمر پاسارگاد رو به صورت فایل pdf دریافت نمایید.

پرداخت اینترنتی بیمه عمر پاسارگاد

روش اینترنتی راحترین روش در بین راه‌های پرداختی حق بیمه پاسارگاد می‌باشد. با همراه داشتن شناسه قبض و پرداخت می‌توانید از طریق همه روش‌های اینترنتی حق بیمه عمر پاسارگاد را پرداخت نمایید. اینترنت بانک، اپلیکیشن های مالی مختلف و … روش‌های مختلف برای پرداخت اینترنتی حق بیمه عمر پاسارگاد می‌باشند.

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد از طریق موبایل

بیمه گذاران بیمه نامه‌های عمر می‌توانند از چند روش زیر از طریق موبایل اقدام به پرداخت بیمه عمر پاسارگاد نمایند.

نرم افزار پرداخت بیمه عمر پاسارگاد

نرم‌افزار همراه بیمه پاسارگاد شرکت بیمه پاسارگاد با استفاده از جدیدترین فناوری‌های ارتباط اینترنتی، نرم‌افزار موبایلی پرداخت اقساط بیمه عمر و تأمین آتیه را راه‌اندازی نموده است. شرکت بیمه پاسارگاد برای ارائه خدمات بهتر و کامل تر نرم افزار موبایل پاسارگاد رو ارائه کرده اند.

بیمه‌گذاران  بیمه نامه های پاسارگاد می‌توانند حق بیمه خود را توسط گوشی تلفن با استفاده از تمام کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. در این برنامه امکان دسترسی هر بیمه‌گذار به کلیه بیمه‌نامه‌های عمر و تأمین آتیه، امکان پرداخت اقساط تمام بیمه‌نامه‌های عمر و تأمین آتیه در هر زمان و مکان بدون شناسه قبض و شناسه پرداخت، به‌روزرسانی وضعیت اقساط پرداخت‌شده حق بیمه، مشاهده سوابق پرداخت اقساط حق بیمه (با مشخص بودن پرداخت در سررسید، پرداخت با تأخیر و اقساط معوق) و… از مزایای این نرم‌افزار است.

در این نرم‌افزار امکان مشاهده تاریخچه پرداخت اقساط بیمه‌های عمر و تأمین آتیه و نیز پرداخت اقساط با انواع کارت‌های شبکه بانکی کشور فراهم‌شده است.

پرداخت واریز از طریق نرم افزار همراه بانک پاسارگاد

اگر در بانک پاسارگاد حساب دارید می‌توانید با دانلود اپلیکیشن همراه بانک پاسارگاد ضمن استفاده از ویژگی‌های متنوع این برنامه، اقساط حق بیمه عمر و تأمین آتیه خود را نیز از این طریق و به به‌راحتی پرداخت کنید.

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد از طریق کد USSD و موبایل

از طریق کد دستوری #720* هم میتوانید اقساط بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد خود را پرداخت کنید.

سامانه آنی بانک پاسارگاد (امپاد) با بهره گیری از تکنولوژی USSD راه اندازی شده و این کد برای همه مشترکین تلفن همراه ایرانسل، همراه اول و رایتل قابل استفاده است. برای استفاده از این سامانه نیاز به نصب هیچ گونه نرم افزاری بر روی گوشی تلفن همراه نمی‌باشد و فقط با گرفتن شماره #720* از روی تلفن همراه بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای می توان وارد منوی این برنامه شد. خدمات این سامانه قابل استفاده برای همه کاربران دارای یکی از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب می‌باشد.

مراحل پرداخت بیمه عمر پاسارگاد از طریق کد USSD

۱- شماره گیری کد #۷۲۰* از طریق تلفن همراه
۲- انتخاب گزینه “قبض”
۳- انتخاب گزینه “قبض خدماتی”
۴- وارد کردن شناسه قبض
۵- وارد کردن شناسه پرداخت
۶- تایید مبلغ قبض مورد پرداخت
۷- وارد کردن شماره بانکی
۸- وارد کردن رمز دوم کارت
۹- نمایش اطلاعات پرداختی و تایید پرداخت

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد از طریق تلفن بانک بیمه عمر پاسارگاد

یکی از روش‌های پرداخت که توسط شرکت برای پرداخت بیمه عمر پاسارگاد ارائه شده، پرداخت از طریق تلفن‌بانک پاسارگاد نیز وجود دارد. کافی است با شماره 82891111-021 تماس بگیرید و مطابق تصویر اطلاعات خواسته‌شده را وارد کنید.

در این روش با استفاده از کارت‌ عابربانک پاسارگاد می‌توانید قسط بیمه عمر و تأمین آتیه خود را پرداخت کنید. ضمناً نیازی به واردکردن مبلغ قسط نیست و سیستم به‌صورت اتوماتیک مبلغ را کسر خواهد کرد. در این روش داشتن رمز پویا (رمز دوم ) الزامی است.

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد با شناسه

از جمله اطلاعات لازم برای پرداخت بیمه عمر پاسارگاد از طریق شناسه واریز بیمه عمر پاسارگاد می‌باشد.

مهلت پرداخت اقساط بیمه عمر پاسارگاد

برای پرداخت بیمه عمر پاسارگاد باید در سررسید مشخص شده بیمه گذار اقدام به پرداخت حق بیمه نمایید. اما اگر تاخیر در پرداخت بیمه  عمر پاسارگاد دارید چند حالت زیر ممکن است اتفاق بیافتد:

تاخیر کمتر از یک ماه در پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد

اگر بیمه نامه عمر پاسارگاد دارید ، تا یک ماه پس از سررسید حق بیمه عمر پاسارگاد فرصت پرداخت بیمه عمر دارید. در این مدت جریمه ای برای شما منظور نمی شود اما شما دارای پوشش بیمه عمر پاسارگاد هستید.

تاخیر بیشتر از یک ماه در پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد

اگر شما حق بیمه تان را بعد از یک ماه از سررسید بیمه عمرتان پرداخت نکرده اید در پرداخت حق بیمه تان به شما جریمه تعلق خواهد گرفت  ولی شما همچنان تحت پوشش بیمه عمر هستنید. در این حالت با تکمیل فرم گواهی سلامت بیمه عمر پاسارگاد در خصوص علت تاخیر در پرداخت حق بیمه و تامین اتیه را به اطلاع شرکت بیمه برسانید.

تاخیر بیشتر از شش ماه در پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد

اگر شما در طول مدت زمان یک ماه پس از سررسید حق بیمه  عمر پاسارگاد که مهلت پرداخت دارید و شش ماه پس از آن اقدام به پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد ننموده اید علاوه بر جریمه فرد بینه شده ، بیمه نامه شما به بیمه با سرمایه مخفف تبدیل خواهد شد که تکمیل فرم گواهی سلامت بیمه عمر و برگشت از حالت مخف در خصوص علت تاخیر در پرداخت حق بیمه  عمر اطلاع رسانی کتبی نمایید.

تاخیر بیشتر از یکسال در پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد

اگر بیش تر از 12 ماه پس از گذشت سررسید بیمه عمر تان اقدام به پرداخت حق بیمه  عمر پاسارگاد ننموده اید. دراین حالت به علت گذشت یکسال از تاریخ سررسید بیمه عمر با واحد صدور بیمه  نامه عمر تماس بگیرید.

پرداخت اقساط معوق بیمه عمر پاسارگاد

اگر قسط معوقه بیمه عمر پاسارگاد دارید می‌توانید با شناسه‌هایی که برای پرداخت دارید می‌توانید اقدام به پرداخت حق بیمه عمر نمایید. همه روش‌های پرداخت اقساط بیمه عمر پاسارگاد برای پرداخت اقساط معوقه قابل انجام می‌باشد. فقط برای پرداخت هر قسط از شناسه پرداخت و شناسه قبض مخصوص به همان قسط استفاده نمایید.

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد از طریق سایت بانک پاسارگاد

شاید یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد، پرداخت حق بیمه از طریق وب‌سایت بانک پاسارگاد است. برای این کار نیازی نیست که شما در بانک پاسارگاد حساب داشته باشید فقط کافی است که به اینترنت دسترسی داشته و با گوشی موبایل، تبلت یا کامپیوتر اقساطتان را پرداخت کنید. فقط کافی است یک کارت عابر بانک و رمز پویا داشته باشید.

نکته بسیار مهمی که در این روش وجود دارد این است که شما با همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب می‌توانید اقساط حق بیمه خود را پرداخت کنید.

نکته: برای پرداخت باید شناسه قبض و شناسه پرداخت هر قسط از اقساط بیمه  عمر پاسارگادتان را جداگانه واریز نمایید.

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد با آپ

از جمله راه های ساده و در دسترس برای پرداخت بیمه عمر پاسارگاد، پرداخت بیمه عمر پاسارگاد از طریق آپ می‌باشد. فقط کافی است شناسه پرداخت و شناسه قبض پرداخت بیمه عمر و رمز دوم بانک داشته باشید.

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد از طریق دستگاه پوز

اقساط بیمه عمر پاسارگاد از طریق پایانه‌های فروشگاهی کارتخوان های POS  نیز قابل پرداخت بوده و بیمه گذاران گرامی می‌توانند از این طریق اقدام به پرداخت حق بیمه نامه نمایند.
جهت پرداخت اقساط بیمه عمر پاسارگاد از این طریق مراحل زیر را انجام دهید.

۱- کشیدن کارت در پایانه و انتخاب گزینه پرداخت قبض

۲- وارد کردن شناسه قبض

۳- وارد کردن شناسه پرداخت

۴- تائید مبلغ پرداختی

۵- وارد کردن رمز عبور کارت

پرداخت بیمه عمر پاسارگاد بدون شناسه قبض

امکان پرداخت بیمه عمر پاسارگاد بدون شناسه واریز وجود ندارد. حتما برای واریز بیمه عمر پاسارگاد باید شناسه پرداخت داشته باشد.

دریافت دفترچه اقساط بیمه عمر پاسارگاد

برای دریافت اقساط بیمه عمر پاسارگاد می‌توانید به سایت بیمه پاسارگاد مراجعه کرده و با وارد کردن کد ملی و شماره بیمه نامه می‌توانید مشخصات بیمه نامه را به همراه لیست اقساط بیمه نامه تان را مشاهده نمایید. از طریق شناسه پرداخت و شناسه قبض هر قسط که به صورت جداگانه در لیست درج شده می‌توانید اقساط بیمه نامه تان را پرداخت نمایید.

خرید بیمه عمر پاسارگاد

برای خرید بیمه عمر پاسارگاد می‌تونید درخواست خرید بیمه نامه تون رو در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید. کارشناسان بیمه تایم می توانند اطلاعات کامل درباره بیمه عمر و مقایسه بیمه عمر شرکت های مختلف از لحاظ پوشش‌های بیمه ای و سرمایه گذاری برای شما انجام دهند. به همراه انتخاب و خرید در تخصص بیمه تایم می باشد.

 منبع: سامینس

دکمه بازگشت به بالا