عمومیکسب و کار ایرانی

چگونه از تیک تاک برای ساخت Duet استفاده کنیم؟

Doet در تیک تاک چیست؟

وقتی شما با فرد دیگری در یک ویدئو همکاری می کنید. و آن را به صورت ترکیبی نشان می دهید به آن دوئت در تیک تاک یا ویدئو دوتایی می گویند. در واقع وقتی ویدئو شخص دیگری را در کنار ویدئو خود قرار دهید. هر دو ویدئو به طور همزمان انجام شود را دوئت می گویند.

نکته: برای  فعال بودن این گزینه یعنی دوئت در تیک تاک یا باید با طرف مقابل دوست باشید. و یا حساب کاربری شما عمومی باشد. در ضمن در نظر داشته باشید که دوئت تنها ۱۵ ثانیه است.

این قابلیت همانند Buy twitter followers این روزها در سراسر جهان محبوب شده است. کار با بسیار راحت است و می توانید با یک آموزش ساده دوئت کنید.

آموزش ساخت ویدیو دوئت با تیک تاک |چگونه در تیک تاک از اهنگ های خودمان استفاده کنیم

 آموزش تولید ویدئو دوئت با تیک تاک

۱- ابتدا برنامه را در تلفن خود نصب کنید. و یک حساب کاربری برای خود ثبت نام کنید.

۲- در صفحه اصلی اپلیکیشن فیلم های مختلف را می توانید ببینید. و هم چنین می توانید فیلمی که می خواهید با آن در تیک تاک دوئت کنید را انتخاب کنید. ما در سایت امکانی رو فراهم کرده ایم که با چند دقیقه فعالیت میتوانید تا 50.000 تومان درآمد داشته باشید.

۳- حالا گزینه share یا همان گزینه اشتراک در سمت راست را کلیک کنید.

۴- حال دو ردیف را می توانید ببینید. در ردیف پایینی می توانید کنترل ها را مشاهده کنید. گزینه چهارم که روی آن DOET است را انتخاب کنید.

 ۵- در این مرحله بارگذاری انجام می شود. حال یک صفحه باز می شود. که قسمتی از آن فیلم انتخاب شده شماست. قسمت دیگر دوربین تلفن شماست. حال دکمه قرمز ضبط را فشار دهید.

۶- بعد از ۱۵ ثانیه تیک تاک گزینه ضیط را انجام می دهد. و فیلم شما متوقف می شود. برای مشاهده فیلم نهایی وارد صفحه دیگر می شوید. گزینه Next را انتخاب می کنید.

۷- فیلم دوئت شما آماده است. حال شما می توانید این فیلم را post کنید. می توانید هشتگ و عنوان مربوط را به آن اضافه کنید. می توانید به ویدیو خود کپش اضافه کنید. شخص خاصی را تگ کنید. یا کاور ویدیو را تغییر دهید.

۸- بعداز پست کردن گزینه ای به نام (who can view this video)  می آید. به این تریتب مشخص می کنید چه کسی می تواند این ویدئو را ببیند.

اپلیکیشن تیک تاک توسط کشور چین طراحی و منتشر شده است. و در حال حاضر تعداد زیادی کاربر فعال در سرتاسر جهان دارد. این اپلیکشن برای گوشی های اندروید و آیفون قابل نصب است. امیدوارم با این آموزش از ویژگی جذاب ویدئو دونفره تیک تاک استفاده کنید. و از آن لذت ببرید

آموزش ساخت ویدیو دوئت (Duet) با تیک تاک

 جوانان زیادی  در حال حاضر در TikTok فعال هستند و اکنون تعداد کاربران زیادی در تیک تاک فعالیت دارند طبق آمار ، تعداد زیادی از کاربران به عنوان تولید کننده ویدیو به TikTok می پیوندند. و برخی دیگر فقط برای مشاهده فیلم های دابسمش وارد تیک تاک می شوند.  وقتی می بینید که کارهای دونفری زیادی انجام می شود ، تعجب می کنید که چه اتفاقی باید در TikTok رخ می هد !  می توانید در تیک تاک محتوای خود را با موضوعات  رقص ، مهارت بازیگری یا استعدادهای دیگر در TikTok به نمایش بگذارید. اما اگر از نحوه ساخت ویدیو دوئت (Duet) با تیک تاک  آگاه نیستید ، پاسخ در اینجا نهفته است ، به شما نشان می دهیم که چگونه با این پست آموزش ساخت ویدیوی  دوتایی را در TikTok انجام دهید.

معنی Duet در Tiktok چیست؟

وقتی در یک ویدئوی ساخته شده توسط یک هنرمند دیگر در برنامه TikTok همکاری می کنید ، آن را به صورت ترکیبی نشان می دهد. این نوع ویدیو در TikTok به نام دوتایی است و برای نسخه های مختلف کاملاً مشهور است. نکته مهم این است که دوئت TikTok تنها ۱۵ ثانیه طول می کشد.

توجه: شما باید با حساب خصوصی دوست باشید ، یا باید از حساب عمومی استفاده کنید تا در TikTok با آنها یک دوئیت ایجاد کنید.

آموزش ساخت ویدیو دوئت با تیک تاک

بیایید با مراحل ساده برای درک چگونگی تهیه یک دوئت در TikTok شروع کنیم.

مرحله ۱: برنامه را در تلفن هوشمند خود نصب کرده و به حساب خود وارد شوید (برای یک حساب کاربری جدید ثبت نام کنید).

مرحله ۲: در صفحه اصلی برنامه ، دسته ای از فیلم ها را مشاهده می کنید که روی آن پخش می شوند. یکی از ویدیوها را انتخاب کنید که دوست دارید با آن دوئت کنید.

مرحله ۳: بر روی دکمه اشتراک در سمت راست صفحه ضربه بزنید.

 مرحله ۴: اکنون ، دو ردیف ، ظاهر می شوند. در ردیف دوم ، می توانید کنترل ها را مشاهده کنید. گزینه چهارم برای Duet است. روی آن ضربه بزنید.

 بارگذاری فیلم برای شما شروع می شود و می تواند چند لحظه طول بکشد. لطفاً منتظر بمانید تا  به صفحه بعدی هدایت شوید.

مرحله ۵: یک صفحه با نیمی از صفحه نمایش با آن فیلم و نیمی دیگر با دوربین شما باز خواهد شد.

دکمه ضبط در مرکز پایین صفحه قرار دارد. همچنین می توانید جلوه ها را بررسی کنید و ضبط ویدیوی خود را با کمک آنها خلاق کنید. دوربین خود را به موضوع مورد نظر اختصاص دهید و شروع به ضبط کنید.

مرحله ۶: هنگامی که ضبط ۱۵ ثانیه کامل شد ، تیک تاک پردازش ضبط را انجام می دهد. برای مشاهده آن به عنوان محصول نهایی به صفحه ای دیگر هدایت می شوید. در صورت رضایت از کلیپ ، بر روی دکمه Next در گوشه پایین سمت راست ضربه بزنید.

 مرحله ۷: اکنون ، فیلم دوتایی TikTok آماده ارسال است. می توانید هشتگ و عنوان مربوط را به آن اضافه کنید. لطفاً روی دکمه Post ضربه بزنید تا برنامه TikTok به صورت زنده پخش شود.

 مرحله ۸: با استفاده از گزینه “Who can view this video” مشخص می کنید چه کسی می تواند این ویدیوها را مشاهده کند ؟ بر روی آن ضربه بزنید تا تغییراتی که در حالت عمومی به طور پیش فرض تنظیم شده است ایجاد کند.

 پس از اطمینان ، می توانید آن را ارسال کنید ، و اینگونه است که یک دوئل را با موفقیت در TikTok ساختید.

با ایجاد یک دوئت با دوستان و سایر کاربران در TikTok احساس تنهایی کمتری کنید. این پست به شما کمک می کند یاد بگیرید که چگونه می توانید در TikTok یک دوئت تهیه کنید و در ایجاد محتوا با کاربران دیگر شرکت کنید.

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند پاسخ چگونگی ساخت ویدیو دوئت با تیک تاک  را پیدا کنید.

آموزش دوئت در تیک تاک | چگونه در تیک‌تاک ویدیوی دونفره بسازیم؟

ویژگی دوئت تیک‌تاک به شما اجازه می‌دهد تا به صورت لحظه‌ای به ویدیوهای سایر کاربران واکنش نشان داده و احساسات واقعی خود را نسبت به آن‌ها ابراز کنید. در ادامه مراحل کار با این ویژگی پرطرفدار را به شما آموزش می‌دهیم.

ابتدا اپلیکیشن تیک‌تاک را به اجرا درآورده و ویدیویی را که می‌خواهید با آن دوئت بسازید، انتخاب کنید. حال روی آیکون اشتراک‌گذاری ضربه بزنید.

از منوی ظاهر شده گزینه Duet را انتخاب کنید. البته این گزینه برای در بسیاری مواقع غیرفعال است؛ چراکه گاهی سازنده، اجازه ساخت ویدیوی دونفره با محتوای خود را نمی‌دهد.

پس از زدن Duet، ویدیوی اصلی در طرف راست صفحه به نمایش درمی‌آید. در اینجا تمامی ابزار مورد نیاز برای ضبط ویدیو در دسترس شما قرار دارد. اگر گزینه Layout را لمس کنید، می‌توانید چیدمان صفحه را نیز تغییر دهید.

روی دکمه قرمزرنگ ضبط یا Record بزنید. حال ویدیوی اصلی پخش شده و دوربین شما به طور همزمان آغاز به کار می‌کند.

پس از اتمام ویدیو، روی علامت تیک (واقع در گوشه پایین و سمت راست صفحه) ضربه بزنید تا وارد بخش ویرایش شوید.

حال می‌توانید متن، استیکر یا افکت مورد نظر خود را به ویدیو اضافه کنید. سپس Next را بزنید.

پس از نوشتن کپشن دلخواه، تیک‌تاک به طور خودکار هشتگ #duet را به پست اضافه می‌کند و شما می‌توانید هر زمان که خواستید، ویدیوی خود را به اشتراک بگذارید.

ساخت دوئت در تیک تاک یک روش خلاقانه است که تنها چند دقیقه وقت شما را می‌گیرد، اما کمک شایانی به جذب فالوور می‌کند.

منابع :

tikfollowers.com

economictimes.indiatimes.com

دکمه بازگشت به بالا