علمی و پزشکیکسب و کار ایرانی

فاکتورهای مهم در خرید عینک آفتابی دخترانه

به گفته آکادمی چشم پزشکی آمریکا در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا، عینک آفتابی مناسب به عنوان یک دفاع مهم در برابر اشعه ماوراء بنفش (UV) که می تواند باعث آسیب کوتاه مدت و بلندمدت چشم شود، برجسته می شود. مهم ترین کیفیتی که هنگام خرید عینک آفتابی برای محافظت از چشمان خود باید به آن توجه کنید، برچسب یا برچسبی است که نشان می دهد 100 درصد اشعه ماوراء بنفش را مسدود می کند.

هر چه پوشش عینک آفتابی بیشتر باشد، آسیب کمتری به چشم ها وارد می شود. خرید عینک آفتابی دخترانه بزرگ را در نظر بگیرید که به کاهش UV که از پهلو وارد چشم می شود کمک می کند. در عین حال، پلاریزاسیون تابش خیره کننده از سطوح بازتابنده مانند آب یا پیاده روها را کاهش می دهد. محافظت بیشتری در برابر نور خورشید ارائه نمی دهد، اما می تواند به ایمن تر کردن فعالیت هایی مانند رانندگی یا ورزش های آبی کمک کند.

خبر خوب این است که عینک آفتابی برای عملکرد خوب نیازی به هزینه ندارد. جفت‌های ارزان‌تر که به‌عنوان مسدودکننده 100 درصد اشعه ماوراء بنفش مشخص شده‌اند، می‌توانند به اندازه گزینه‌های گران‌تر مؤثر باشند. عینک آفتابی دخترانه لاکچری با قیمت مناسب از سایت بازار عینک ایران بخرید.

بهترین مارک عینک آفتابی زنانه قیمت |عینک آفتابی دخترانه اسپرت‬‎

انتخاب عینک آفتابی برای تکمیل فرم شما

مطمئناً، عینک‌های آفتابی از چشمان شما محافظت می‌کنند و به شما کمک می‌کنند تا ببینید، اما آنها همچنین یک عامل جالب فوری و غیرقابل انکار را به تقریباً هر کسی می‌دهند. زمانی که عینک آفتابی شما ویژگی های شما را متعادل می کند و به نظر می رسد که برای صورت شما ساخته شده است، این فاکتور جالب در اوج است. بابی براون، هنرمند آرایش، متخصص عینک و نویسنده کتاب Bobbi Brown: Everything Eyes، نکات برتر خود را برای پیدا کردن عینک‌های آفتابی برای هر شکل صورت با Allure به اشتراک می‌گذارد:

صورت شما گرد است اگر عرض و طول تقریباً یکسان باشد. صورت های مربعی دارای خطوط فک قوی و پیشانی پهن است. صورت بیضی شکل بلند و باریک است و چانه کمی باریکتر از پیشانی شماست. در نهایت، صورت قلبی شکل در پیشانی پهن تر اما در چانه باریک تر است.

گرد: به سراغ قاب های مربعی یا الهام گرفته از Wayfarer بروید. براون می‌گوید: «خطوط زاویه‌دار گردی صورت شما را متعادل می‌کند و به وضوح می‌افزاید. بدترین فریم برای صورت گرد؟ هر چیزی که شکل را تقلید کند. صورت‌های گرد باید از فریم‌های دایره‌ای – به‌ویژه فریم‌های کوچک‌تر – اجتناب کنند، زیرا این کار باعث می‌شود صورت شما گردتر به نظر برسد.» در اینجا برخی از گزینه های مورد علاقه ما برای صورت های گرد آورده شده است.

مربع: اگر فریم‌های مربعی یک وجه گرد را متعادل می‌کنند، فریم‌های گرد متعادل می‌شوند – حدس زدید – یک وجه مربع. براون می گوید: «با انتخاب فریم هایی با گوشه های منحنی یا گرد، فرم صورت قوی را نرم کنید. فقط مطمئن شوید که نسبت مناسبی دارند—هرچه صورت شما بزرگتر باشد، فریم ها باید بزرگتر باشند.” محل قرارگیری نیز مهم است: “فریم هایی را انتخاب کنید که از پهن ترین قسمت صورت آنها امتداد داشته باشد” و یک شبح کلی گردتر ایجاد می کند. قهوه ای نسبت به هر چیزی که دارای “گوشه های جعبه ای یا زاویه ای باشد. شما به چیزی نیاز دارید که شکل صورت خود را متعادل کند، در مورد آن اغراق نکنید.” در اینجا برخی از گزینه های مورد علاقه ما برای صورت های مربعی وجود دارد.

قلبی : همه چیز در مورد هوانوردان است. بر خلاف صورت های مربعی و گرد، شکل صورت خود را به جای کنتراست تقلید کنید. هوانوردها معمولاً در بالا عریض‌تر و در پایین باریک‌تر هستند، بنابراین طرح کلی چهره‌ای به شکل قلب را تکمیل می‌کنند. باز هم، تناسب کلیدی است: براون می گوید: «اگر ویژگی های کوچک و ظریفی دارید، فریم های بزرگ و سنگین را انتخاب نکنید. “اگر ویژگی های دراماتیک تری دارید، می توانید فریم های بزرگتر را انتخاب کنید.” در اینجا برخی از گزینه های مورد علاقه ما برای صورت های قلبی شکل آورده شده است.

براون با اشاره به چشم‌های گربه‌ای، فریم‌های الهام‌گرفته از Wayfarer و عینک‌های گرد به سبک جان لنون، می‌گوید: «اکثر استایل‌ها روی این شکل صورت به خوبی کار می‌کنند، بنابراین می‌توانید آن را با هم ترکیب کنید.» نگرانی اصلی شما باید اندازه و تناسب باشد. براون به ویژگی‌های خود هشدار می‌دهد: «اگر ویژگی‌های کوچک‌تری دارید، از فریم‌های ضخیم و بزرگ خودداری کنید، زیرا باعث می‌شود صورت شما را تحت تأثیر قرار دهد.» برای جلوگیری از ایجاد فاصله زیاد بین دو طرف صورت و عینک آفتابی‌تان، از فریم‌هایی که به چشم می‌خورد دوری کنید. براون می افزاید: «عینکی را انتخاب کنید که به اندازه صورت شما باشد، نه پهن تر.» در اینجا برخی از گزینه های مورد علاقه ما برای صورت های بیضی شکل آمده است.

چه عینک آفتابی زنانه برای سال 2023 است؟

Vogue می‌گوید: پس از یک سال گذراندن بیشتر در داخل خانه، این بهار و تابستان نیاز به بیرون رفتن دارد – و به گفته ووگ، به یک جفت سایه جدید عالی نیاز خواهید داشت. بهار چه چیزی برای عینک دارد؟ شور و نشاط روزمره برای مطابقت با مد خوش بینانه فصل. در اینجا، مجله روندهای کلیدی فصل را خلاصه می کند.

شیدایی مد: یادآور عینک‌های جسورانه عصر فضا که توسط افرادی مانند پیر کاردین، آندره کورژ و پاکو رابان معروف شده‌اند، برای دامن‌های کوتاه مناسب هستند.

Future Perfect: قاب‌های شیک و پیچیده‌ای که کاملاً برای ورزش و مد ساخته شده‌اند – به سپرهای فلزی نرم یا عینک‌های پر جنب و جوش فکر کنید.

Rectangle Redux: سایه های باریک اما نه خیلی نازک، مستطیل شکل درست به نظر می رسد. سیلوئت روزمره به سبک دهه 90 اشاره ای ظریف می دهد بدون اینکه بیش از حد مد روز باشد. سایه‌های با زاویه‌ی راست تعادل کاملی را بین قابلیت پوشیدن ملایم خنک و آسان ایجاد می‌کنند.

New Age Aviators: عینک آفتابی Aviator در چند فصل گذشته بازگشته است، و فریم های نمادینی که زمانی برای خلبانان ساخته شده بودند، اکنون جهانی هستند. آخرین تکرارها با ضخیم‌تر و ساب‌تر بازسازی شده‌اند

قاب های استات استانیال به جای نسخه های فلزی نازک و شکننده.

کلاسیک‌های اختراع‌شده: لوازم اصلی کمد لباس‌های بادوام و اصول مبتنی بر کاربردها مهم‌تر از همیشه هستند، و این در مورد لوازم جانبی نیز صدق می‌کند. بهترین عینک‌های آفتابی، شکل‌های کاربردی و بدون دردسر هستند که در آزمون زمان مقاومت می‌کنند، به علاوه جزئیات برجسته مانند لنزهای رنگی و فریم‌های رنگی.

منصفانه و مربعی: فریم های مربعی کلاسیک با استات های گرادیان، لنزهای رنگی و رنگ های تازه به روز شده اند. از آنجایی که آنها ساده و ساده هستند، برای همه چیز از پیاده روی در سلامت عقل تا جلسات برنزه کردن در حیاط خلوت، یک جفت بپوشید.

برای گزینه‌های بیشتر، جدیدترین عینک‌های آفتابی زنانه را از بازار عینک ایران https://bazareynakiran.ir/ خریداری کنید!

دکمه بازگشت به بالا