اجتماعیکسب و کار ایرانی

آیا نصب درب آکاردئونی ساده است؟

عوامل تاثیرگذار بر قیمت درب‌های آکاردئونی

در صنایع فلزی کوروش قیمت درب‌های آکاردئونی به عوامل مختلفی بستگی دارد. از آن جایی که این درب‌‌ها در جنسهای گوناگون و طراحی‌‌های مختلفی ساخته می‌شوند و مشخصات هر کدام با دیگری متفاوت است قیمت‌های متنوعی نیز دارند. قیمت درب آکاردئونی دیجی کالا و عوامل موثر بر آن همان طور که گفته شد دلایل مختلف و متفاوتی دارد. بسته به یک یا دو دلیل نیست که بتوان به قطع راجع به قیمت نهایی کار نظر داد و بسته به ابعاد درب خانه شما و مدل انتخابی نهایی دارد.

در هنگام خرید درب آکاردئونی باید آن را با توجه به محیط مورد نظر خود انتخاب کنید. هر چه میزان تراکم نرده آکاردئونی بیشتر باشد قیمت بالاتر و امنیت بیشتری خواهد داشت. همچنین ضخامت آهن به کار گرفته شده در ساخت این های آکاردئونی که در استحکام نرده تاثیر بسزایی دارد نیز در افزایش یا کاهش قیمت درب‌های آکاردئونی تاثیر گذار می‌باشد شما می‌توانید در این بخش، تصاویر حفاظ آکاردئونی نصب شده را مشاهده نمایید. بدیهی است که متریال به کار رفته حین ساخت حفاظ ریلی از لحاظ قیمتی متغیر می‌باشد. و همین امر تاثیر مستقیمی بر قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی نهایی دارد. به فرض مثال افزایش قیمت آهن به صورت روزانه بر روی قیمت حفاظ درب آپارتمان و قیمت درب کشویی آکاردئونی تاثیر گذار است.

بهترین درب آکاردئونی |درب آکاردئونی ارزان

محاسبه قیمت درب آکاردئونی

محاسبه قیمت درب آکاردئونی به عوامل زیادی بستگی دارد. به همین دلیل قیمت درب به صورت ثابت نخواهد بود و تعرفه مشخص و خاصی ندارد. به همین دلیل برای محاسبه قیمت نهایی حفاظ آکاردئونی باید چندین عامل را در نظر گرفت. به فرض مثال ارتفاع و ابعاد حفاظ می‌تواند بر قیمت نهایی کار تاثیر مستقیمی بگذارد. و یا میزان تراکم تسمه‌های موجود بر روی درب به مدل و طرح خاص مورد نظر شما بستگی دارد نیز بر قیمت تاثیر گذار خواهد بود. برای اطلاع از قیمت دقیق کار تمام شده بهترین درب آکاردئونی کافیست تا با کارشناسان ما در تماس باشید و اندازه درب و منطقه مسکونی خود را بازگو کنید. تا کارشناسان ما در این زمینه شما را راهنمایی کنند و در جریان قیمت درب کشویی آکاردئونی باشید.

نکاتی که در هنگام خرید نرده ریلی باید بدانیم

در هنگام خرید نرده ریلی باید نکاتی را رعایت کنید تا در نهایت محصول خوب و مناسبی را خریداری کنید. در این بخش، مهم‌ ترین آن‌ ها لیست شده اند. شما میتوانید با رعایت نکات زیر حفاظ متناسبی با بودجه خود خریداری کنید.

  • انتخاب بهترین درب آکاردئونی با توجه به بودجه مورد نظر که در استحکام درب و نرده نیز تاثیر گذار است.
  • از صنایع فلزی کوروش خرید کنید تا درب‌ هایی با کیفیت بالا و مواد اولیه مرغوب را خریداری کنید.
  • نرده‌ ای که انتخاب می‌کنید حداقل سه گل باشد.
  • روی نرده حداقل دو جا برای قفل وجود داشته باشد.
  • درب باید بی‌ سر و صدا باز و بسته شود و روان حرکت کند.
  • انتخاب درب آکاردئونی با در نظر گرفتن شرایط محیطی که قرار است درب در آن نصب شود. همچنین مانند ، به سادگی نصب می شوند.
  • به عنوان مثال اگر لازم باشد که امنیت به میزان بالایی تامین شود و درب در فضای باز نصب گردد می‌ توان نرده‌ آکاردئونی آهنی تمام گلِ پرچ مخفیِ دو جداره را انتخاب کرد.
  • اطلاع از قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی نیز می تواند به خرید مطمئن شما کمک کند.

پس از خرید نرده آکاردئونی سعی کنید قفل مطمئن و محکمی را روی آن نصب کنید. برای این کار معمولا از قفل‌ های کتابی که ضریب اطمینان بیشتری دارند استفاده می‌شود. البته مدل های جدیدی از قفل های گرد که بدنه فولادی دارند نیز تولید شده اند که از بیرون امکان بریدن قفل به حداقل ممکن رسیده.

8 مزیت استفاده از درب فلزی آکاردئونی ضد سرقت

در ادامه، ما 8 مورد از مزایای استفاده از درب فلزی آکاردئونی را برای انتخاب و خرید بهتر برای شما عزیزان لیست کرده ایم. برای خرید بهترین درب آکاردئونی و انتخاب هر کالایی لازم است نکاتی که باعث مزیت و یا ایرادات آن نسبت به دیگر محصولات مشابه می‌شود را کاملا بررسی کنید. این موارد اطمینان شما را برای نصب حفاظ دو چندان خواهد کرد.

1_ صرفه جویی در فضا با درب آکاردئونی ضد سرقت

صرفه جویی در فضا با درب آکاردئونی، یکی از اهداف مهم این دسته از در‌ها است این در با الهام از ساز آکاردئون ساخته شده است که به صورت کشویی و ریلی است. این درب‌ها از تسمه‌های فلزی کنار هم ساخته شده‌اند که به صورت ریلی در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و به صورت عرضی حرکت می‌کنند. حفاظ‌های آکاردئونی هیچ گونه مزاحمتی از نظر فضا یا حتی صدا ایجاد نمی‌کنند و فضای بسیار کمی را در راهرو و راه پله‌ها اشغال می‌کنند. همچنین اگر از نرده راه پله خوب و استانداردی استفاده شده باشد این صرفه جویی در فضا بیشتر به چشم خواهد آمد.

2_حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان

حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان مانند نرده بالکن به خودی خود تامین امنیت می‌کنند. حتی در صورتی که درب‌های ضد سرقت قابل شکستن باشند این حفاظ‌ درب آپارتمان می‌توانند سد مناسبی برای نفوذ افراد ناشناس شوند. جدا از قفل درب آکاردئونی، این در‌ها به صورتی طراحی شده‌اند، که شما می‌توانید از چندین قفل داخلی نیز برای آن استفاده کنید تا از ایمنی ساختمان خود مطمئن شوید . جنس این درب‌ها که عموما از جنس فلز و آهن هستند مزیت دیگر برای تامین امنیت به شمار می‌روند.

در خصوص امنیت واحد‌های مسکونی یا اداری این نکته هم لازم به توضیح است که حفاظ پنجره الزامی بوده و از ورود افراد سارق بطور کامل جلوگیری می‌کند. قیمت خوب حفاظ در آپارتمان ریلی نیز میتواند گزینه مناسبی برای پنجره ها باید.

3- عدم نصب حفاظ آکاردئونی به دیوار

نصب درب آکاردئونی بدون درگیر کردن دیوار منزلتان انجام ‌خواهد شد. محافظ‌های ریلی به دلیل نفوذ نکردن به درب اصلی، موجب عدم آسیب رسیدن به در می‌شود. این امر همچنین باعث می‌شود در صورت آسیب به یکی از درب‌ها تنها نیاز به تعویض درب خراب باشد.

4- سازگاری محافظ ریلی با هر شرایط مکانی و آب و هوایی

سازگاری محافظ ریلی تقریبا با هر نوع شرایطی تامین است. امنیت بالای این سازه باعث شده تا در مکان‌‌های مختلفی مانند فروشگاه‌‌ها، اداره‌‌ها، درب ورودی بالکن خانه‌‌ها و شرکت‌‌ها، واحد‌های آپارتمانی مسکونی یا تجاری، انبار‌ها، پارکینگ‌‌ها و اماکن مختلف دیگر با کاربرد‌های مختلف از آن استفاده شود. البته باید اشاره کرد که کاربرد حفاظ‌های آکاردئونی در حفاظت از ورودی‌‌های مختلف است. اما می‌توان طبق نیاز شخص سفارش دهنده و تایید کارشناس اعزامی، می‌توانند برای کاربرد‌های دیگری در انواع خلاقانه‌تری مورد استفاده قرار گیرند.

5- قابلیت تعویض آسان نرده کشوئی

به دلیل طراحی مناسب و کاربری اسان قابلیت تعویض و یا تعمیر نرده کشویی مهیا است. هر چند درب‌های آکاردئونی به دلیل طرز و مکان استفاده، در صورت انتخاب مناسب طبق فاکتور‌هایی که در ادامه گفته می‌شود، خیلی زود نیاز به تعمییر پیدا نمی‌کنند.

6-استفاده آسان از حفاظ ریلی

استفاده آسان از حفاظ ریلی در کنار جنس فلزی، امنیت بالا و نفوذ سخت افراد غریبه، یک مزیت فوق العاده به حساب می‌آید. طراحی به سبک آکاردئون و کشویی آن باعث می‌شود به راحتی و به سبکی این درب‌ها را باز و بسته کرد هرچند که متناسب با سفارش شما سنگین باشند. استفاده نکردن از نیروی برق و باطری هم به سادگی استفاده از آن می‌افزاید و مزید بر علت خرید می‌شود.

7- عدم نیاز به دزدگیر و دوربین

در بعضی موارد با نصب حفاظ آکاردئونی نیاز به دزدگیر و دوربین برای تامین امنیت مطرح نیست و از این جهت نرده‌ های آکاردئونی گزینه‌ مناسب‌ تر و از نظر اقتصادی به‌ صرفه‌ تر هستند. از طرفی قیمت حفاظ های آکاردئونی نسبت به سازه‌ های امنیتی دیگر اقتصادی‌ تر است.

8- امکان سفارش درب آکاردئونی برقی

البته در صورت نیاز می‌توانید درب آکاردئونی برقی را سفارش دهید که در ادامه بیشتر به این موضوع می‌پردازیم. یکی دیگر از ویژگی‌‌های خوب آن‌‌ها قابلیت نصب ریموت و موتور است که می‌‌توان گزینه باز و بسته شدن به صورت دستی را حذف کرد و این کار را با کنترل انجام داد. مانند درب فلزی ورودی آپارتمان که به سادگی با ریموت باز و بسته می‌شود. از دیگر مشخصه‌ های آن که توانسته نظر مخاطبان را به سمت خود جذب کند، راحتی نصب آن‌ هاست. حفاظ درب آپارتمان به آسانی جابجا می‌شوند و به راحتی نصب می‌ گردند.

شبیه ساز آکاردئون در یک طرف فشرده شده و از این جهت فضای بسیار کمی را اشغال می‌ کنند؛ این موضوع باعث می‌شود که حتی در مکان‌ های کوچک هم قابل نصب باشد. کار با آن‌ ها بسیار راحت است و نیاز به زور و فشار زیادی نخواهد داشت. جدای همه این مزایا که توضیح دادیم، درب‌های آکاردئونی یکی از انواع محافظ‌های مشبک است که طراحی لوزی طور آن علاوه بر دیگر مزایا، طرحی شیک و زیبا به این درب‌ها می‌بخشد. قدرت انتخاب از انواع مختلف این در‌ها یک برتری دیگر به حساب می‌آید.

درب آکاردئونی یا درب ضد سرقت

درب آکاردئونی یا درب ضد سرقت هر دو محصولی هستند که موجب برقراری امنیت خانه شما خواهند شد و استفاده از هر دوی آن‌ها باعث تضمین شدن محیطی امن برای شما خواهد شد. اما با این حال اگر برای خرید و یا انتخاب یکی از این دو محصول مردد هستید پیشنهاد ما به شما درب آکاردئونی می‌باشد چرا که یک دلیل بسیار حائز اهمیت برای این انتخاب وجود دارد.

این انتخاب به این دلیل می‌باشد حفاظ آکاردئونی جدا از درب اصلی به عنوان لایه دوم امنیتی بر روی منزل شما نصب می‌گردد و این دو لایه بودن حفاظ باعث برقراری امنیتی به مراتب بیشتر خواهد شد. اما استفاده از درب ضد سرقت به دلیل جایگزین شدن بر درب اصلی و تک لایه بودن آن طبیعتا احتمال نفوذ پذیری بیشتری دارد و در زمان کمتری ممکن است سارق بتواند درب را باز کند. حفاظ آکاردئونی درب ضد سرقت می‌تواند موجب امنیت منزل شما گردد.

قیمت انواع حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی مدل مختلفی دارد که هر کدام قیمت مختلف و متفاوتی بر حسب ویژگی خاص خود دارد. طبیعی است که به هر میزان کار بیشتری بر روی حفاظ مورد نظر انجام شده باشد از لحاظ قیمتی نیز بالاتر خواهد بود. برخی از این حفاظ‌ها از لحاظ امنیت ضریب بالاتری دارند و برخی از آن‌ها بر روی زیبایی مانور داده شده و طراحی بیشتری بر روی آن انجام شده است. گفتنی است که مدل پرچ مخفی جزو گران قیمت‌ترین و مدل دو گل ارزان‌ترین نوع محافظ درب آپارتمان آکاردئونی می‌باشد.

دکمه بازگشت به بالا