اجتماعیکسب و کار ایرانی

مدل مانتو کتی جدید 1402

در سال ۱۴۰۲  مدل های جدیدی از مانتو کتی روانه بازار شده اند. مدلهایی که بسیاری از آنها دخترانه می باشند و برای دختر خانم های جوان طراحی شده اند و تعداد زیادی از آنها هم زنانه می باشند و برای خانم های با سنین بالاتر طراحی شده اند. مانتو کتی ترند سال 1402 می باشد و همواره جز انتخاب های اول خانم ها است.

مانتو کتی جدید‬‎ |مانتو کتی کوتاه مشکی‬‎

مانتو کتی مجلسی

مانتو کتی مجلسی مدل غالب اکثر مانتوهای کتی محسوب می شود. به همین دلیل بسیاری از مانتوهای مجلسی جدید ۱۴۰۲ – ۲۰۲۳ جزء دسته مانتوهای کتی محسوب می شود. مزیتی که این نوع پوشش برای شرکت در مراسم و مجالس دارد این است که تقریبا پوششی کامل برای خانم های محجبه به حساب می آید و می توان به عنوان لباس مجلسی پوشیده از آن استفاده کرد.

پوشش خانم‌های ایرانی به نحوی است که نوع مانتو تاثیر بسیاری در ظاهر آنها دارد و با ترکیب اکسسوری‌های مناسب می‌توانید یک استایل شیک و مجلسی داشته باشید. پارچه هایی که در مانتو‌ کتی مجلسی به کار می‌برند اصولا چروک نمی‌شوند و بر روی تن ایستایی زیادی دارند و این امر باعث می‌شود استایل شما بی‌نقص دیده شود.

شما همراهان گرامی همواره میتوانید جدیدترین و شیک ترین مانتوهای کتی مجلسی را از فروشگاه اینترنتی مانتونو خرید نمایید

مانتو کتی اسپرت

مانتوهای کتی انواع و اقسام های مختلفی دارد که یکی از آن ها مانتو کتی اسپرت می باشد. مانتو کتی اسپرت با بهترین پارچه های کرپ مازراتی تهیه و دوخته میشوند . مانتو‌های اسپرت اصولا راحت و آزاد هستند و برای استفاده های روزمره بسیار عالی است. مانتو‌‌های کتی اسپرت از جنس نخی یا پارچه‌های لطیف‌تر دوخته می‌شوند تا در حین کار با مشکل مواجه نشوید.

نکته دیگری که باید در نظر بگیرید این است که مانتو‌های آزاد و اسپرت اندام شما را درشت تر می‌کند پس اگر اندام درشتی دارید از مدل مانتوی کتی اسپرت با رنگ‌های تیره خریداری نمایید.

ترکیب شلوار‌های بگ یا پارچه‌ای و آزاد با این مدل از مانتو‌ها توصیه می‌کنم به خصوص در فصول گرم سال.

مدل مانتو کتی در اینستاگرام

در اینستاگرام هم مدل های مانتو کتی جدیدی قرار دارد که اغلب آنها بسیار شیک سال ۱۴۰۲ – ۲۰۲۳ هستند. اگر زمان کافی برای انجام جستجو برای پیدا کردن مدل مانتو کتی در اینستاگرام را ندارید می توانید از فروشگاه اینترنتی مانتونو استفاده کنید و از بین تنوع بی شمار مانتو کتی بهترین انتخاب را بسته به نظر و سلیقه خود داشته باشید.

دکمه بازگشت به بالا